Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sowieci zabili Prezydenta RP !

Utworzony przez Siwy, 14 czerwca 2010 r. o 21:28
~Robert~ napisał:
Jeżeli mowa o samodzielnym myśleniu - to niech każdy zdecyduje sam, nie trzeba nikomu narzucać, co właśnie chce Pan/Pani uczynić. Kaczyński za to aż kipi złością, której mu specjaliści od reklamy zabraniaja pokazywać. I dlatego na niego nie zagłosuję..
Nikt cię nie zmusza do głosowania na tego lub owego, idziesz za kurtynę i skreślasz kogo chcesz więc o co tobie biega ? Kto cię zmusza ? Chcesz głosować na Rosję i Komorowskiego - głosuj ! Putin z tobą ! A co do Kaczorów to się z tobą zgodzę - trzeba ich wreszcie odsunąć od władzy ! raz na zawsze ! dorżnąć watahy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Z Londynem się pomyliłem, myślałem że tam mieszkasz. Widzisz powódź , chłodno, deficyt, brak pracy, rządy PO czy potrzebujesz więcej znaków ? Z tym dobrym wychowaniem żartowałem. Nie zagłosujesz bo nie byłem Jamajką, nikt nie jest doskonały.
Nie sądzę, żeby przy rządach PIS woda zalała mniej. Łatwo jest rozdawać nie swoje, łatwo też grać na ludzkim nieszczęściu. Uważam takie działanie za niedopuszczalne - i to jeszcze jeden powód dla którego nie zagłosuję na Kaczyńskiego. A propos dobrego wychowania - odpowiedziałem żartem na chamstwo. Naprawdę życzę Co dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Robert~ napisał:
Nie sądzę, żeby przy rządach PIS woda zalała mniej. Łatwo jest rozdawać nie swoje, łatwo też grać na ludzkim nieszczęściu. Uważam takie działanie za niedopuszczalne - i to jeszcze jeden powód dla którego nie zagłosuję na Kaczyńskiego.
Gdzieś czytałem że za rządów PiS Gesicka św. pamięci przygotowała projekt inwestycji przeciwpowodziowych ale peło to wyrzuciło ma śmietnik bo to to projekt wstrętnego Kaczora. A więc ta powódż to wina peło. I to jest jeszcze jeden powód dla którego nie zagłosuję na Bronka. Pa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Robert~ napisał:
Nie sądzę, żeby przy rządach PIS woda zalała mniej. Łatwo jest rozdawać nie swoje, łatwo też grać na ludzkim nieszczęściu. Uważam takie działanie za niedopuszczalne - i to jeszcze jeden powód dla którego nie zagłosuję na Kaczyńskiego. A propos dobrego wychowania - odpowiedziałem żartem na chamstwo. Naprawdę życzę Co dobrej nocy.
Z tą powodzią to było serio. Czy wiesz że przy nominacjach generalskich Napoleon zawsze pytał czy oprócz zasług kandydat ma szczęście ? Więc PO nie dość że w momencie poczęcia już było (skażone grzechem) dziełem obcych służb to jeszcze i szczęścia nie ma. Chamski jestem i w dodatku nie TW tyle złego w jednej osobie. Ja Tobie też życzę dobrej nocy i niech Ci się przyśni Komorowski i Putin w objęciach, bo to lubisz.
Ostatnio edytowany 14 czerwca 2010 r. o 23:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Z tą powodzią to było serio. Czy wiesz że przy nominacjach generalskich Napoleon zawsze pytał czy oprócz zasług kandydat ma szczęście ? Więc PO nie dość że w momencie poczęcia już było (skażone grzechem) dziełem obcych służb to jeszcze i szczęścia nie ma. Chamski jestem i w dodatku nie TW tyle złego w jednej osobie. Ja Tobie też życzę dobrej nocy i niech Ci się przyśni Komorowski i Putin w objęciach, bo to lubisz.
Bełkot bez sensu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Bełkot bez sensu !!!
A której części nie rozumiesz ? Intelektualisto od pełnych mądrości wypowiedzi, efekcie końcowy trawienia przez GW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myslalem ze po katastrofie pod Smolenskiem naród sie obudzi . SzansĘ mamy jedna to KACZYŃSKI. MIeszkamy za granicą i wszyscy tu bedziemy na niego głosowac. wrucimy do kraju jak niebędzie komorowskich .tusków i pawlakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosowalem na PO ale teraz na Kaczynskiego nie chce Polski Mira Zbycha Niesiolowskiego Palikota lizania tylka Rosjanom Bialorusi Niemcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Głosujcie na Kaczyńskiego. Komorowski nie myśli samodzielnie, myślą za niego tuskomatołki
A za ciebie proboszcz z parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Glosowalem na PO ale teraz na Kaczynskiego nie chce Polski Mira Zbycha Niesiolowskiego Palikota lizania tylka Rosjanom Bialorusi Niemcom
Zamknij się na skobel w chałupie i siedź jak eremita.Z nikim się nie kontaktuj po co ci to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~prawda~ napisał:
Tak sobie myslalem ze po katastrofie pod Smolenskiem naród sie obudzi . SzansĘ mamy jedna to KACZYŃSKI. MIeszkamy za granicą i wszyscy tu bedziemy na niego głosowac. wrucimy do kraju jak niebędzie komorowskich .tusków i pawlakow.
Lepiej nie wracaj sprzątaj angielskie ulice.Wyraz "wrucimy"to od powrotu pochodzi i piszemy przez ó.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Gdzieś czytałem że za rządów PiS Gesicka św. pamięci przygotowała projekt inwestycji przeciwpowodziowych ale peło to wyrzuciło ma śmietnik bo to to projekt wstrętnego Kaczora. A więc ta powódż to wina peło. I to jest jeszcze jeden powód dla którego nie zagłosuję na Bronka. Pa !
A nie czytałeś ,że te deszcze to Tusk zamówił u Pana Boga i o mały włos by cię zatopiło.Gdzie się taką ciemnotę hoduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~sąsiad~ napisał:
Lubię BEŁWANY nie lubię kretynów
A co to są te"BEłWANY".Czyżby o bałwanach mowa w nowej wersji językowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polonista napisał:
A co to są te"BEłWANY".Czyżby o bałwanach mowa w nowej wersji językowej.
Jest BEŁWAN i jest BAŁWAN. Różnica między nimi jest taka jak między JEŁOPEM a zwykłym DURNIEM, albo gnojem a obornikiem, Czy teraz wszystko jasne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński na PREZYDENTA RP Będę na niego głosować!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sobie głosuj i pisz większymi literami, bo tu ciemnota i ślepota na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuchami typu PO ,precz z POcholkami MOSKWY. Nie chcemy CPUNOW w senacie,nie chcemy ruskich kapusi w rzadzie,nie chcemy aferzystow i innych GLUPOLI. KACZYNSKI DO PRZODU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 czerwca Polska pokona Rosję i to w pierwszej turze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gajowy to okazuje się jest nie tylko bełwan ale i niebezpieczny jełop . Zobaczcie do czego doprowadził :kilka dni temu zginął nasz żołnierz w Afganistanie, Gajowy ogłosił w tv że po konsultacji ze Słoneczkiem Peru rozpoczyna "procedurę wyjścia z NATO" ! Okazało się na szczęście że jełop się przejezyczył, chodziło mu podobno o "wyjście z Afganistanu". A dzisiaj mamy info że talibowie załatwili naszego następnego żołnierza ! to było do przewidzenia - zorientowali się że mają do czynienia z miękkim fallusem i teraz będą rżnąć naszych aż do skutku czyli aż Gajowy rzeczywiście wycofa się ze swoim wojskiem. Ten dureń MA KREW NA RĘKACH ! krew polskich żołnierzy ! To już nie tylko jełop ale NIEBEZPIECZNY jełop !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście śmieszni i typowi jak: Rysiek, Julek, mąż Leny, Henio, Irka i Jurek ! dla WAS............... Jacek Kaczmarski - Nasza klasa (ciąg dalszy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...