Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spacer stylowymi alejkami bialskiego parku

Utworzony przez litości dla Białej, 25 sierpnia 2009 o 07:42
Krótko mówiąc parking w enklawie zieleni w śodku Zofilasu, ot "stylowe" rozwiązanie. Co jeszcze urzędnicy wymyślą ?. Kolejny wynalazek to Plac Baranowicki, że niby dla bialczan dla rekreacji na skrzyżowaniu przy ruchliwej trasie, to co inhalacje płuc przy spalinach . Będzie to kolejny pomnik sam już nie wiem czego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='litości dla Białej' date='25.08.2009, 07:42:52' post='163922'] Krótko mówiąc parking w enklawie zieleni w śodku Zofilasu, ot "stylowe" rozwiązanie. Co jeszcze urzędnicy wymyślą ?. Kolejny wynalazek to Plac Baranowicki, że niby dla bialczan dla rekreacji na skrzyżowaniu przy ruchliwej trasie, to co inhalacje płuc przy spalinach . Będzie to kolejny pomnik sam już nie wiem czego. [/quote NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Panie Prezydencie oraz Panowie Wice- (chyba z 5 trudno zliczyć rządzące partie) oraz Panie Siekierka (ciągle przewijające się nazwisko w kontekście likwidacji zieleni w Białej) likwidujecie założenie które jest realizowane od 1935 roku, piękną dąbrowę . Fakt dawno tam nie byłem i nie zauważyłem, bo z zewnątrz wygląda jak zawsze. Wystarczyło trochę poprawić i zostawić tak jak jest, a drogę sobie zrobić w innym miejscu.Kolejna inwestycja polegająca na "ucywilizowaniu" pięknego miejsca. Mało wam granitowego Placu Wolności, który większość czasu świeci pustką ? Zajmijcie się zasr...ym Parkiem Radziwiłłowskim, a mało to jeszcze ulic do poprawienia i zrobienia ?
Ostatnio edytowany 25 sierpnia 2009 o 12:08
0
Paaaaaaaaaaaaaaawlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkk !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie krzycz tak bo dzieci pobudzisz ! A zresztą nie ma o co, dałeś się zmanipulować autorce tego tekstu tzw. dziennikarce Annie Bezbereta. Widać że dawno w tamtej okolicy nie byłeś. Nie jest prawdą to co pisze ta pani że "droga powstaje w parku Zofii Las". Ona powstaje NA OBRZEŻU parku a nie "W". Chodzi przecież o ten , teraz piaszczysty, fragment wzdłuż ogrodzenia szkoły nr 5, od Sidorskiej do Parkowej.Wiosną i jesienią trudno tam przejść suchą ręką. No ale wiadomo że pismacy wszędzie muszą dolać trochę sosu sensacji albo skandalu. Dałeś się na to nabrać niestety. Szkoda że ta p. Bezbereta nie pokazała nam rysunków, projektów tych "stylowych alejek" - wtedy moglibyśmy to oceniać. Nie chciało się wyrobnikowi gazetowemu tyłka ruszyć ?
0
Siwy napisał:
Paaaaaaaaaaaaaaawlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkk !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie krzycz tak bo dzieci pobudzisz ! A zresztą nie ma o co, dałeś się zmanipulować autorce tego tekstu tzw. dziennikarce Annie Bezbereta. Widać że dawno w tamtej okolicy nie byłeś. Nie jest prawdą to co pisze ta pani że "droga powstaje w parku Zofii Las". Ona powstaje NA OBRZEŻU parku a nie "W". Chodzi przecież o ten , teraz piaszczysty, fragment wzdłuż ogrodzenia szkoły nr 5, od Sidorskiej do Parkowej.Wiosną i jesienią trudno tam przejść suchą ręką. No ale wiadomo że pismacy wszędzie muszą dolać trochę sosu sensacji albo skandalu. Dałeś się na to nabrać niestety. Szkoda że ta p. Bezbereta nie pokazała nam rysunków, projektów tych "stylowych alejek" - wtedy moglibyśmy to oceniać. Nie chciało się wyrobnikowi gazetowemu tyłka ruszyć ?
Uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ! Trochę mi ulżyło ale łańcuch już kupiłem i kłódkę, także strzeż się Panie Siekierka i znam redaktora w TVP( szkoda że nie TVN )i jak znowu zechce robić masakrę drzew piłą łańcuchową to nie daruję. Pani redaktor żebym ja Pani nie podpuścił jak Pani mnie.
0
Pan Siekierka (nomen omen) urzędnik od ochrony przyrody w bialskim magistracie ma dobrą passę, niedługo ruszy wycinka za jego zgodą drzew przy AWF-ie. Drżyjcie pozostałe niczym osiki.
0
Gość napisał:
Pan Siekierka (nomen omen) urzędnik od ochrony przyrody w bialskim magistracie ma dobrą passę, niedługo ruszy wycinka za jego zgodą drzew przy AWF-ie. Drżyjcie pozostałe niczym osiki.
Jeśli nie wytnie się mocodawców Pana (nomem omen) Siekierki i jego niesławnej osoby w następnych wyborach to krajobraz Białej przekształci się w stepowy i tylko wicher będzie przeganiał chmury piachu po granitowym placu. Bo Biała Panie i Panowie na piachu stoi.
Ostatnio edytowany 30 sierpnia 2009 o 17:55
0
Pawlak napisał:
Jeśli nie wytnie się mocodawców Pana (nomem omen) Siekierki i jego niesławnej osoby w następnych wyborach to krajobraz Białej przekształci się w stepowy i tylko wicher będzie przeganiał chmury piachu po granitowym placu. Bo Biała Panie i Panowie na piachu stoi.
Eugeniuszu ostrożnie z tą siekierką. "Careful with That Axe, Eugene"
Ostatnio edytowany 30 sierpnia 2009 o 18:35
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: