Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spłonęła gajówka koła łowieckiego. Podpalenie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2017 r. o 22:00 Powrót do artykułu
CHLUBY staroście bialskiemu ten artykuł nie przyniósł. Kolejny zresztą artykuł! Co ta ziemia w sobie ma, że starosta tak o nią walczy! Może jakie diamenty kryje w sobie a bo co? Hi hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, jestem nauczycielką i miałam wielką przyjemność przebywać z dziećmi w tej leśniczówce. W ramach zajęć zielonej szkoły spędziliśmy w niej 1 dzień. Skorzystaliśmy z uprzejmości i z zaproszenia przedstawicieli koła Diana, do którego obiekt ten należy. Mam nadzieję, że osoba, która unicestwiła tak piękne i przyjazne dzieciom miejsce wstydzi i zostanie ukarana. Mam też nadzieję, że
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam też nadzieję, że leśniczówka zostanie odbudowana i dzieci w ramach zielonej szkoły, zajęć z przyrody i dzięki uprzejmości koła Diana będą mogły jeszcze nie raz przebywać w tym wspaniałym miejscu. A. G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy myśliwi mam pytanie ? Kiełbaskę z dziczka jak robicie to ile dodajecie jałowca ? I w jakim stosunku dajecie mięso z kozła ? Ja daję 70 % mięsa z dzika i 30 % z kozła . Taka kiełbaska to poezja , rozpływa się w ustach , wyśmienita zakąska do wódki. Pozdrawiam kolegów myśliwych . " Darz Bór " 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś ewidentnie zależy na eskalacji konfliktu! A ponieważ to starosta bialski nie chce podpisać umowy z kołem Diana wskazanym przez Polski Związek Łowiecki to na starostę jako pierwszego pada podejrzenie, że zależy mu żeby konflikt się pogłębiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWO TO JA! chyba tak rozumuje starosta PAN hehehehehehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iiiiiiii nieeeeeeee maaaaaaaa moooooooocnych naaaaaaa taaaaaaaakie zaaaaaaaachowania teeeeeego chłooooooopskieeeeegoooo urzędasaaaaaa !!!!!!!!!!!!! ??????????????? !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są mordercy zwirząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale schabowego wciągasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykry widok pogorzeliska .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam czytam czytam i czytam i wciąż zachodzę w głowę jak to możliwe, że starosta poczyna sobie tak śmiało i jeszcze nikt go na taczkach nie wywiózł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://r-scale-7d.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/a588a6199feff5ba48402883d9b72700/47650b9c-2694-40b7-9e44-e958717780e2.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=47/50&srcw=1/1&srch=17/20&dstw=970&dsth=546&quality=80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastrzelili ponad 200 lisów i je pokazali, bo "taka tradycja".  (******tvn24.pl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łza się w oku kręci patrząc na ten obraz.. i na część komentarzy pod tym artykułem. To nie myśliwi są psycholami tylko osoba która dopuściła się tego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna strata i boleść dla zabijaczy zwierząt. Łza się w oku kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie nie dalej jak kilka dni temu dziki zbuchtowały mi pole to działki na Łukowisku ile sie nadzwoniłem żeby szkody wyliczyć ale gdzie tam odsyłajom do urzędu w urzędzie mówiom żeby dzwonić do koła w kole mówiom że to nie ich teten dzwonić do koła Diana ale tego koła podobno już tam nie mogą być . pole zryte i robiom ze mnie wariata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rolniku, proszę domagać się odszkodowania od starosty. Starosta nie dopełnił obowiązków i teraz on odpowiada za wszystkie szkody na tym terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróble ćwierkają, że za wykurzeniem koła Diana stoi jakaś grubsza sprawa. Elyta warszawska ponoć pragnie tu na polowania przybywać. No i staroście okropnie się spodobało lizać d.... warszawskim notablom i stąd ten upór, który nikomu bo ani rolnikom ani leśnikom ani myśliwym nie służy. Najfajniej w tej sytuacji starosta właśnie się czuje. Myśli chyba, że warszawka posłem go uczyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jedynie zastanawia, którym rolnikom to koło przeszkadzało aż tak bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnikom nabuntowanym przez starostę. Tyle tylko, ze starosta całej prawdy im nie powiedział ze nie ma takiej władzy zeby jedno koło wyrzucić a innemu obwód wydzierżawić. I teraz drodzy rolnicy starosta za cały ten bigos odpowiada. A jak dzik w szkode wejdzie to starosta nie ma takiej mocy żeby rolnikowi pieniądze wypłacić. I SZUKAJ NABUNTOWANY ROLNIKU WIATRU W POLU!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...