Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

spoldzielnia mieszkaniowa-astra-konstantynow

Utworzony przez ~astra~, 23 września 2009 r. o 23:15
O to jak w Gminie Konstantynow Spoldzielnia Mieszkaniowa ASTRA pozbywa sie makulatury-najlepszym sposobem jest wysypywanie tych smieci z pojemnikow na plac mieszczacy sie kolo blokow i palenie ich.Dym i papiery unosza sie wszedzie poprostu jeden syf-bo po co placic.Gratulacje pani R......tak trzymac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~astra~ napisał:
O to jak w Gminie Konstantynow Spoldzielnia Mieszkaniowa ASTRA pozbywa sie makulatury-najlepszym sposobem jest wysypywanie tych smieci z pojemnikow na plac mieszczacy sie kolo blokow i palenie ich.Dym i papiery unosza sie wszedzie poprostu jeden syf-bo po co placic.Gratulacje pani R......tak trzymac!
PER ASPERA AD ASTRA - PRZEZ CIERNIE DO GWIAZD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ktos w koncu poruszyl temat co najlepsze pani R.... i jej pracownik to niezla szajka.On caly dzien nic nie robi tylko lazi i wiecznie zapracowany a to zonie pomoc zakupy zanies do domu i tak leci praca a jak zacznie kosic trawe boj sie boga to krowa lepiejto zrobi.Co najlepsze czas na ciecie kosztow ogrzewania w blokach.Najpierw zaczeli odcinac grzejniki w rowerowniach a teraz w prywatnych domach rorki od centralnego pod sufitami.Tak wiec rurka ucieta a dziurke se zaklej sam bo to twoj problem a moze tak sasiadke podejzec przez dziurke?A co mieszkancy a co tam niech se robi a za plecami gadac potrafio tylko odezwac sie bojo a czego kim pani R........jest ,ze sie bojcie.Czas wziasc sie za to szajke i zlikwidowac jo.Wstyd pani R.......jak tak mozna!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koooles napisał:
No ktos w koncu poruszyl temat co najlepsze pani R.... i jej pracownik to niezla szajka.On caly dzien nic nie robi tylko lazi i wiecznie zapracowany a to zonie pomoc zakupy zanies do domu i tak leci praca a jak zacznie kosic trawe boj sie boga to krowa lepiejto zrobi.Co najlepsze czas na ciecie kosztow ogrzewania w blokach.Najpierw zaczeli odcinac grzejniki w rowerowniach a teraz w prywatnych domach rorki od centralnego pod sufitami.Tak wiec rurka ucieta a dziurke se zaklej sam bo to twoj problem a moze tak sasiadke podejzec przez dziurke?A co mieszkancy a co tam niech se robi a za plecami gadac potrafio tylko odezwac sie bojo a czego kim pani R........jest ,ze sie bojcie.Czas wziasc sie za to szajke i zlikwidowac jo.Wstyd pani R.......jak tak mozna!!!!
Joł Kuleś niezla zajawka. Pani R i pracownik to niezła jest szaJka zaMIAST KOSIĆ TRAWĘ DRAPIE SIĘ PO GŁOWIE Krowa by nawet lepiej to zrobiła Czemuś nam rurki z dziurką zostawiła Może tak teraz Przez tą DURNĄ rurkę MojĄ SĄSIADKĘ PODEJRZĘ PRZEZ DZIURKĘ ITDitd i tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic sie nie zmieni bo sie bojo J.Ruseckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnic Rusecko!!!!!!!!!!!!Zlodzeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~astra~ napisał:
O to jak w Gminie Konstantynow Spoldzielnia Mieszkaniowa ASTRA pozbywa sie makulatury-najlepszym sposobem jest wysypywanie tych smieci z pojemnikow na plac mieszczacy sie kolo blokow i palenie ich.Dym i papiery unosza sie wszedzie poprostu jeden syf-bo po co placic.Gratulacje pani R......tak trzymac!
A czy ktoś wie że gmina nie zapewnia segregacji odpadów a tym bardziej idoci którzy do pojemników walą wszystko zamiast makulatury a tak apropo to ją zwolnijcie bedziecie mieli lepiej przykłady macie w Woroncu Roskoszy Cielesnicy albo na powrot zatrudnijcie Antosia ale bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hjjuy napisał:
zwolnic Rusecko!!!!!!!!!!!!Zlodzeje
Nie wiem czy obrażasz panią R czy mieszkańców osiedla bo minie się zdaje że obie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmatniki, nie wiecie co gadacie! Szukacie dziury w całym. Potraficie obgadywać kogoś, a sami nie jesteście lepsi. Pani R.... to złota kobieta. Potrafi wszystko należycie załatwić. Ktoś inny sobie by pchał do kieszeni ile by się dało. Wzielibyście się za robotę zamiast z zazdrości obsmarowywć kogoś na forum. Co do pracownika to najpierw zastanówcie się co gadacie. Zazdrośni jesteście, że ma taką pracę czy co. Oboje przynajmniej znają się na tym co robią, jakbyście byli na ich miejscu robota zapewne by stała w miejscu. Jak Pan A... był zatrudniony to na niego gadaliście, jego zwolnili, to trzeba kogoś innego obgadać... To że rurki ucinają, to ciemniaki dla Was lepiej. Chociaż w domu ładniej jak nie wiszą na ścianach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś ciemniak. Tylu co ich robiło do tej pory to na osiedlu powinien być błysk a co do rurek w mieszkaniach to niech się od nich odwalą tylko dziury po nich zostały lepiej niech pani Rusecka na ogrzewaniu niech nie oszczędza mamy sezon grzewczy a przecież tak się płaci cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sam jesteś ciemniak. Tylu co ich robiło do tej pory to na osiedlu powinien być błysk a co do rurek w mieszkaniach to niech się od nich odwalą tylko dziury po nich zostały lepiej niech pani Rusecka na ogrzewaniu niech nie oszczędza mamy sezon grzewczy a przecież tak się płaci cały rok.
Ja myślę że na ogrzewaniu to wszyscy muszą oszczędzać bo jak wiadomo długi za niezapłacony gaz i inne nalezności rosną i jest ich już 120000zł tylko o tym sie nie mówi ludziom bo po co maja sie denerwować jakos to bedzie byle do wyborów.Odnoszę wrazenie że Zarząd Spółdzielni tak bardzo zajmuje się finansami Gminy że nie ma już czasu na pracę i ocenę sytuacji finansowej własnego zakładu pracy.Bo skoro przez 5 mcy w czasie których nie są ogrzewane mieszkania a opłaty są pobierane i to całkiem niemało bo około 115000 zł nie zapłacono , to skąd weżmie się pieniądze teraz w okresie grzewczym gdy za gaz trzeba płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie powiem przykład idzie z góry w naszej gminie jest do dupy że tak się brzydko wyrażę to co wy chcecie . A co nasza gmina nie ma długów oj panie K weź się pan uspokój co oczka bolą bo już pan nie siedzi na stołeczku buhahaha poleciał pan ze stołeczka hihihi ( lepiej patrz an ile żeś pan długów zostawił ) .Mogę wam przysiądź , że nie jestem ani Panią Ireną ani Panią Jolantą ani inną osobą której tak bardzo nienawidzicie . Na pewno mnie znacie ale z pewnością jesteście zbyt słabi i domyślni aby mnie rozgryźć . Powiem wam tak ja wiem o was wszystko a wy o mnie NIC ot i cała filozofia . Śledzę każdy wasz ruch na forum i tylko na każdy post szukam artykułów wiele z nich się nadaje ale nie chcę ich rozdmuchiwać wolę wam przeszkadzać i denerwować was na forum bo to mi sprawia wielką frajdę heheh . Będę wam deptał po piętach aż do wyborów . Przyznam się , że was nie lubię za to co robicie naszej gminie i płakać mi się chce gdyż takich gmin jak nasza jest wiele i to właśnie wy jesteście chorobą naszego kraju i nie pozwalacie się mu wyleczyć . Mam nadzieję że w końcu trafi coś wam do główek i przejrzycie na oczy i zobaczycie , ze wiele osób chciałoby waszego upadku tylko boją się o tym mówić a Pani Jola i Irena przynajmniej mówią wam prosto w oczy co je boli i za to powinniście je szanować . Narazie kacze łby buhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koooles napisał:
No ktos w koncu poruszyl temat co najlepsze pani R.... i jej pracownik to niezla szajka.On caly dzien nic nie robi tylko lazi i wiecznie zapracowany a to zonie pomoc zakupy zanies do domu i tak leci praca a jak zacznie kosic trawe boj sie boga to krowa lepiejto zrobi.Co najlepsze czas na ciecie kosztow ogrzewania w blokach.Najpierw zaczeli odcinac grzejniki w rowerowniach a teraz w prywatnych domach rorki od centralnego pod sufitami.Tak wiec rurka ucieta a dziurke se zaklej sam bo to twoj problem a moze tak sasiadke podejzec przez dziurke?A co mieszkancy a co tam niech se robi a za plecami gadac potrafio tylko odezwac sie bojo a czego kim pani R........jest ,ze sie bojcie.Czas wziasc sie za to szajke i zlikwidowac jo.Wstyd pani R.......jak tak mozna!!!!
Przykład "rycerskiej" odwagi. Ci co mówią/gadają za plecami przynajmniej nie są anonimowi, a ty wykorzystując internet nie jesteś nawet w 1% tak odważny, jak oni. Z drugiej strony, to niby komu poucinali te rury? Wszystkim, czy jakimś "wybrańcom"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Przykład "rycerskiej" odwagi. Ci co mówią/gadają za plecami przynajmniej nie są anonimowi, a ty wykorzystując internet nie jesteś nawet w 1% tak odważny, jak oni. Z drugiej strony, to niby komu poucinali te rury? Wszystkim, czy jakimś "wybrańcom"???
Ujmę to tak sprawia mi ogromną przyjemność wiedza ,że osoby o których piszę a wiadomo o kim doprowadzam do szewskiej pasji . Po prostu to lubię . Również mogę powiedzieć tak , że dla mnie nie bardzo by wypadało przysrać w twarz buhahahah . A tak przynajmniej mogę ich podenerwować przez internet . Ja nie czuję się przez to odważny więc nie przysrywaj mi tu takimi słabymi tekstami . A jeśli dobrze ciebie rozumiem w zdaniu ,, Ci co mówią/ gadają za plecami przynajmniej nie są anonimowi,a ty wykorzystując internet nie jesteś nawet w 1% tak odważny, jak oni. " mam rozumieć ,że odwagą jest obgadywanie kogoś za plecami . Jeśli się mylę ok ale jeśli dobrze rozumiem to jest to jedna z wielu głupot jakie przeczytałem bo moim zdaniem jest to brak odwagi bo nie umie się powiedzieć prawdy w twarz . A za plecami to nie sztuka . Jeszcze raz podkreślam nie czuję się jakoś odważny przez to że pisze na nich posty i jestem kimś bo napisałem coś na nich . Dla mnie jest to rodzaj sztuki i hobby ja po prostu najzwyczajniej lubię patrzeć jak oni skaczą sobie do gardeł i w każdym widzą wroga a ich komputery całe zaplute są Jadem . Pozdrowienia dla was nerwusy buahahahahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szmatniki, nie wiecie co gadacie! Szukacie dziury w całym. Potraficie obgadywać kogoś, a sami nie jesteście lepsi. Pani R.... to złota kobieta. Potrafi wszystko należycie załatwić. Ktoś inny sobie by pchał do kieszeni ile by się dało. Wzielibyście się za robotę zamiast z zazdrości obsmarowywć kogoś na forum. Co do pracownika to najpierw zastanówcie się co gadacie. Zazdrośni jesteście, że ma taką pracę czy co. Oboje przynajmniej znają się na tym co robią, jakbyście byli na ich miejscu robota zapewne by stała w miejscu. Jak Pan A... był zatrudniony to na niego gadaliście, jego zwolnili, to trzeba kogoś innego obgadać... To że rurki ucinają, to ciemniaki dla Was lepiej. Chociaż w domu ładniej jak nie wiszą na ścianach.
Gościu nazywasz nas szmatnikami i ciemniakami a sam nie jesteś lepszy bo ten rodzaj słownictwa świadczy jedynie o twojej kulturze i twoim zacietrzewieniu. Nie jesteś w stanie obiektywie ocenić sytuacji panującej w spółdzielni i jeśli nie rozumiesz sytuacji nie obrażaj innych.Nikt nie robi łaski że pracuje jeśli otrzymuje niemałe zresztą wynagrodzenie.Jak na razie na pełnym etacie obowiązuje 8 godzinny dzień pracy. To tak dla przypomnienia jeśli tego nie wiesz.Spółdzielnia mieszkaniowa jest zakładem somofinansujacym się i nie ma co się dziwić że członkowie patrzą na co idą ich opłaty i rozliczają zatrudnionych tam pracowników.A te rurki jak je nazywasz w mieszkaniach były dodatkowym żródłem ciepła i nie bez powodu były zamontowane. Jak jest z tym ,,pchaniem sobie do kieszeni ,,nie wiem bo jak ludzie mówią od kilkunastu lat nie było żadnej kontroli finansowej. Faktem jest że spółdzielnia popada w zadłużenie i jest to kwota już ponad 100.000 zł. Czyli na każdym z członków wisi zaległość po około 1000 zł.Może to i nie dużo ktoś powie. Na 12 listopada jest zwołane Nadzwyczajne Walne Zebranie członków i mam nadzieję ze Zarzad wyjaśni powstałą sytuację i sposób spłaty zadłużenia.A co jest dla nas lepsze to sami potrafimy to ocenić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Gościu nazywasz nas szmatnikami i ciemniakami a sam nie jesteś lepszy bo ten rodzaj słownictwa świadczy jedynie o twojej kulturze i twoim zacietrzewieniu. Nie jesteś w stanie obiektywie ocenić sytuacji panującej w spółdzielni i jeśli nie rozumiesz sytuacji nie obrażaj innych.Nikt nie robi łaski że pracuje jeśli otrzymuje niemałe zresztą wynagrodzenie.Jak na razie na pełnym etacie obowiązuje 8 godzinny dzień pracy. To tak dla przypomnienia jeśli tego nie wiesz.Spółdzielnia mieszkaniowa jest zakładem somofinansujacym się i nie ma co się dziwić że członkowie patrzą na co idą ich opłaty i rozliczają zatrudnionych tam pracowników.A te rurki jak je nazywasz w mieszkaniach były dodatkowym żródłem ciepła i nie bez powodu były zamontowane. Jak jest z tym ,,pchaniem sobie do kieszeni ,,nie wiem bo jak ludzie mówią od kilkunastu lat nie było żadnej kontroli finansowej. Faktem jest że spółdzielnia popada w zadłużenie i jest to kwota już ponad 100.000 zł. Czyli na każdym z członków wisi zaległość po około 1000 zł.Może to i nie dużo ktoś powie. Na 12 listopada jest zwołane Nadzwyczajne Walne Zebranie członków i mam nadzieję ze Zarzad wyjaśni powstałą sytuację i sposób spłaty zadłużenia.A co jest dla nas lepsze to sami potrafimy to ocenić.
MI....... KA ALEŚ TY GŁUPIA NA GMMINĘ JUŻ NIE PISZESZ A ZACZEŁAŚ NA ASTRĘ A SAMA SIEDZISZ JUŻ KTÓRYŚ RAZ W OGANACH SP I SAMA ROBISZ W GNIAZDO KTÓRE MOŚCISZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MI....... KA ALEŚ TY GŁUPIA NA GMMINĘ JUŻ NIE PISZESZ A ZACZEŁAŚ NA ASTRĘ A SAMA SIEDZISZ JUŻ KTÓRYŚ RAZ W OGANACH SP I SAMA ROBISZ W GNIAZDO KTÓRE MOŚCISZ.
I tu cię rozczaruję mogę być M, K, W lub jak wolisz- w organach sm nigdy nie siedziałem i na gminnę nigdy nie pisałem, A różnimy się tym że ja wiem o czym piszę a ty nie masz własnego zdania tylko piszesz to co ci polecą. Czyzbyś przyjął rolę klakiera?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ja myślę że na ogrzewaniu to wszyscy muszą oszczędzać bo jak wiadomo długi za niezapłacony gaz i inne nalezności rosną i jest ich już 120000zł tylko o tym sie nie mówi ludziom bo po co maja sie denerwować jakos to bedzie byle do wyborów.Odnoszę wrazenie że Zarząd Spółdzielni tak bardzo zajmuje się finansami Gminy że nie ma już czasu na pracę i ocenę sytuacji finansowej własnego zakładu pracy.Bo skoro przez 5 mcy w czasie których nie są ogrzewane mieszkania a opłaty są pobierane i to całkiem niemało bo około 115000 zł nie zapłacono , to skąd weżmie się pieniądze teraz w okresie grzewczym gdy za gaz trzeba płacić.[/quote] [quote name='~gość~' post='190081' date='7.11.2009, 16:33:07']Gościu nazywasz nas szmatnikami i ciemniakami a sam nie jesteś lepszy bo ten rodzaj słownictwa świadczy jedynie o twojej kulturze i twoim zacietrzewieniu. Nie jesteś w stanie obiektywie ocenić sytuacji panującej w spółdzielni i jeśli nie rozumiesz sytuacji nie obrażaj innych.Nikt nie robi łaski że pracuje jeśli otrzymuje niemałe zresztą wynagrodzenie.Jak na razie na pełnym etacie obowiązuje 8 godzinny dzień pracy. To tak dla przypomnienia jeśli tego nie wiesz.Spółdzielnia mieszkaniowa jest zakładem somofinansujacym się i nie ma co się dziwić że członkowie patrzą na co idą ich opłaty i rozliczają zatrudnionych tam pracowników.A te rurki jak je nazywasz w mieszkaniach były dodatkowym żródłem ciepła i nie bez powodu były zamontowane. Jak jest z tym ,,pchaniem sobie do kieszeni ,,nie wiem bo jak ludzie mówią od kilkunastu lat nie było żadnej kontroli finansowej. Faktem jest że spółdzielnia popada w zadłużenie i jest to kwota już ponad 100.000 zł . Czyli na każdym z członków wisi zaległość po około 1000 zł.Może to i nie dużo ktoś powie. Na 12 listopada jest zwołane Nadzwyczajne Walne Zebranie członków i mam nadzieję ze Zarzad wyjaśni powstałą sytuację i sposób spłaty zadłużenia.A co jest dla nas lepsze to sami potrafimy to ocenić.
Dobrze to teraz tak drodzy koledzy i agenci . Ja tu czegoś nie rozumiem .Jeden pisze że na 120k drugi że na 100k zadłużona jest spółdzielnia . To pytam się was w końcu zdecydujcie się na ile jest zadłużona bo jutro wyjdzie,że na 50 k albo na 250k . Nie wiem co z tą Polską będzie . Ludzie pokarzcie mi jakieś dowody na to że spółdzielnia jest na tyle zadłużona to wam uwierzę . To tak samo jakbym powiedział że nasza gmina jest zadłużona i nie miał na to dowodów tylko sobie ot tak powiedział . To by było naginanie faktów i oczernianie rządząego ( niestety ) . Więc pomyślcie i ustalcie jedną wersję kacze łebki BUHAHAHAHAHA PS. Skrót k oznacza tysiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze to teraz tak drodzy koledzy i agenci . Ja tu czegoś nie rozumiem .Jeden pisze że na 120k drugi że na 100k zadłużona jest spółdzielnia . To pytam się was w końcu zdecydujcie się na ile jest zadłużona bo jutro wyjdzie,że na 50 k albo na 250k . Nie wiem co z tą Polską będzie . Ludzie pokarzcie mi jakieś dowody na to że spółdzielnia jest na tyle zadłużona to wam uwierzę . To tak samo jakbym powiedział że nasza gmina jest zadłużona i nie miał na to dowodów tylko sobie ot tak powiedział . To by było naginanie faktów i oczernianie rządząego ( niestety ) . Więc pomyślcie i ustalcie jedną wersję kacze łebki BUHAHAHAHAHA PS. Skrót k oznacza tysiąc
w UK k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadam wam ubolewający nad potencjalnym długiem spółdzielni pytanie po; 1. czy piszący o długach sami ich nie mają czy np kredytów 2. jeżeli pisze to członek sm to czy sam płaci na bieżąco 3. proszę wyjaśnić co to za zadłużenie Demagody piszący na forum że sm ma zadłużenie informują o tym wszystkich czytających w sensie negatywnym. A tak mozna powiedziec że w Konstantynowie nie ma instytucji prawnej czy fizycznej nie posiadającej zadłużenia większego lub mniejszego. Więc o co tem wrzask. ps m.....ka nie kłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...