Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPOMLEK stracił niezastapionego fachowca

Utworzony przez ABC, 28 sierpnia 2008 o 23:54
Nie jestem rodziną Pana Skomry, ale byłą pracownicą. Odeszłam z zakładu bo znalazłam sobie pracę, która bardziej mnie interesowała. Dlaczego tak samo nie postąpili inni? Przecież nikt nie jest niewolnikiem, ani robotnikiem folwarcznym. Nie rozumiem, jak wolny człowiek na własne życzenie chciał być zniewalany i jeszcze głośno o tym się wypowiada. A może próbujecie obciążyć kogoś za za wszystkie ułomności, za swoje nieudolstwo i brakoróbstwo? Przecież wszyscy normalnie myślący w Radzyniu, a nawet w Polsce wiedzą, że takich ludzi jak Pan Szczepan w naszym kraju mamy bardzo mało. Pan Skomra to fachowiec, człowiek, dla którrego dobro społeczne jest ważniejsze niż własne. To wielki patrota. Człowiek, który dla Radzynia i okolic zrobił bardzo dużo, więcej niż wszyscy przeciwnicy razem wzięci. Wspierał działalnośc klubów sportowych i szkół. Przyczyniał się do budowy obiektów i rozwijał zainteresowania młodzieży. Patronował turniejom i unowocześniał zakład. Radzyń mógł być dumny z takiego mieszkańca. Nikt inny w całym rejonie nie pracawał z takim zaangażowaniem dla swego środowiska i nie troszczył się tak bardzo o status materialny mieszkańców miasta. I oto proszę. zamiast podziękowń stek kłamstw i oszczerstw. A gdzie etyka i sumienie mości państwo. Ubliżać i oczerniać potrafi każdy. W naszej historii także mamy przykłady negatywnych zachować manipulowanego tłumu. Czy do ich grona chcecie dołączyć? Dodam, że Spółdzielnia powinna być w głębokiej żałobie po stracie takiego menedżera i na klęczkach prosić GO o powrót na stanowisko Prezesa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ABC napisał:
Nie jestem rodziną Pana Skomry, ale byłą pracownicą. Odeszłam z zakładu bo znalazłam sobie pracę, która bardziej mnie interesowała. Dlaczego tak samo nie postąpili inni? Przecież nikt nie jest niewolnikiem, ani robotnikiem folwarcznym. Nie rozumiem, jak wolny człowiek na własne życzenie chciał być zniewalany i jeszcze głośno o tym się wypowiada. A może próbujecie obciążyć kogoś za za wszystkie ułomności, za swoje nieudolstwo i brakoróbstwo? Przecież wszyscy normalnie myślący w Radzyniu, a nawet w Polsce wiedzą, że takich ludzi jak Pan Szczepan w naszym kraju mamy bardzo mało. Pan Skomra to fachowiec, człowiek, dla którrego dobro społeczne jest ważniejsze niż własne. To wielki patrota. Człowiek, który dla Radzynia i okolic zrobił bardzo dużo, więcej niż wszyscy przeciwnicy razem wzięci. Wspierał działalnośc klubów sportowych i szkół. Przyczyniał się do budowy obiektów i rozwijał zainteresowania młodzieży. Patronował turniejom i unowocześniał zakład. Radzyń mógł być dumny z takiego mieszkańca. Nikt inny w całym rejonie nie pracawał z takim zaangażowaniem dla swego środowiska i nie troszczył się tak bardzo o status materialny mieszkańców miasta. I oto proszę. zamiast podziękowń stek kłamstw i oszczerstw. A gdzie etyka i sumienie mości państwo. Ubliżać i oczerniać potrafi każdy. W naszej historii także mamy przykłady negatywnych zachować manipulowanego tłumu. Czy do ich grona chcecie dołączyć? Dodam, że Spółdzielnia powinna być w głębokiej żałobie po stracie takiego menedżera i na klęczkach prosić GO o powrót na stanowisko Prezesa.
Absolutnie się z Tobą zgadzam. Myslę, że dużo osób też tak mysli jak my, tylko z tchórzostwa się nie ujawniają. Odwagi Szanowni Państwo. Nie dajemy przecież przyzwolenia na szerzenie się zła. Pozdrawiam nocą,
0
"-Po pierwsze - to bajkowa chołota obrażała tu wszystkich. Do dziś i ja byłem grzeczny-myślałem , że do rady nadzorczej wybieraja mądrych ludzi, myślących, których nie zastraszy żadna bajka -po drugie - zarzucaliści Panu Skomrze, żądy twardej ręki- a tu, proszę, jeszcze dzień się nie skończył, a już pierwsze zwolnienia.... - a po trzecie- rzeczywiście jest mi bardzo przykro, że nie doceniliście Pana Skomry i będę nosić przez tydzień żałobę. Ale przede wszystkim nie chcę z takimi , jak wy - kanalie, mieć cokolwiek do czynienia. Jeśli Pan Skomra przypadkiem tu jest, albo ktoś z Pana bliskich, to proszę to powtórzyć : Współczuję Panu Skomrze. Niech Pan plunie na to błoto, i proszę się nie martwić. Głowa do góry. Ma Pan wielu prawdziwych przyjaciół, choć nie zawsze mogą oni pomóc... żałuję Nie mieszkam w Waszym Radzyniu, nie pracuję w Spomleku i nie znam bohaterów tego forum , ale za chol--ę nie zgodzę się z tymi przeciwnikami Prezesa SS, którzy przyjęli tak wulgarną, prostacką i brudną formę protestu! To nie dopuszczalne! Pomijając, że jest to czyn karalny, to nieludzkie!!! Wszyscy jesteśmy katolikami, ja też.Odwołuję się do przykazań:Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe". Nawet, jeśli ktoś rzuca w ciebie kamieniem-ty rzuć chlebem-taka jest interpretacja tych słów. A Wy- co? Jutro sie wyspowiadacie się i będzie ok? Prezes SS, może i nie zdołał wszędzie i do każdego dotrzeć, aby wysłuchać, pogłaskać i zrekompensować jakieś wasze krzywdy ze strony JD. Ale biorąc pod uwagę, że zakład zatrudnia ok. 500 osób, nie jest to proste i nie da się tego załatwić w jeden rok. Takie sytuacje są w każdym zakładzie tej skali. Przypuszczam, że przeszkadzały wam kamery, ochrona, kontrole dlatego, że mieliście nieuczciwe zamiary. Był zatem powód, żeby założyć monitoring, który pełnił również funkcję bezpieczeństwa zakładu. Powinniście być z tego dumni, że w Waszej firmie są nowoczesne urządzenia- jest to oprócz tego wymóg unijny... Swoim podejściem do problemu, formą i metodami daliście dowód jedynie swojego prostactwa i chamstwa. Nie dziwcie się, że będą Was teraz omijać wszyscy, którzy do tej pory mieli cokolwiek z Wami wspólnego. Pomijam zwolenników nowego ewentualnego prezesa, który powinien być wyłoniony drogą konkursu- dla zasady. Dlaczego? Dlatego, żeby wszyscy w Polsce nie pokazywali go palcami, żeby obronił swój honor.-choć uważam, że nigdy go nie miał! Ale może go odbuduje, jeśli kiedykolwiek go miał. Do komisji powinni być powołani w 50% jego przeciwnicy i 50% jego zwolennicy- tak demonstracyjnie. Jeśli jest tak dobry - nie musi się martwić... Ale śmiem twierdzić, że jego prezesowanie, nawet, gdy wygra w konkursie nie potrwa dłużej, niż 2-3 lata. Zobaczycie, czy nie mam racji ! Szoda , że poniosły Was nerwy, że daliście się podpuścić i narobiliście tyle głupot. Na początku będzie Wam się wydawało, że jest lepiej: luz, bez kamer , podwyżki może? Ale teraz dopiero się zacznie: procesy, procesy, procesy sądowe. Ale, cóż, sami tego chcieliście. Nie słuchaliście ludzi bogatszych w doświadczenia. Dlatego cytowane przeze mnie słowa majka, gorąco popieram. Cytuję powyżej swoje i nie tylko... wypowiedzi. Brak mi słów na to wszystko. Szkoda Wielkiego Człowieka ! Może dobrze dla Niego, że skończył z tym bagnem, ale źle dla nas , dla miasta, dla Ziemi Radzyńskiej.
0
Bylem pracownikim tego zakladu i wiem co pisze. Skomra to czlowiek, ktory rozpoczal pracowac w Spomleku jako zarzadca komisaryczny podczas stanu wojenngo. SS to stary UBEK, fakt ,ze pozwalal Dospialowej na to co wyczyniala w pracy daje mu najgorsze swiadectwo. Nie wysilajcie sie na forum,zeby wybielic ten czarny charakter. Zdecydowana wiekszosc pracownikow Spomleku poprze moje zdanie.
0
Byly pracownik napisał:
Bylem pracownikim tego zakladu i wiem co pisze. Skomra to czlowiek, ktory rozpoczal pracowac w Spomleku jako zarzadca komisaryczny podczas stanu wojenngo. SS to stary UBEK, fakt ,ze pozwalal Dospialowej na to co wyczyniala w pracy daje mu najgorsze swiadectwo. Nie wysilajcie sie na forum,zeby wybielic ten czarny charakter. Zdecydowana wiekszosc pracownikow Spomleku poprze moje zdanie.
... I JAKOŚ PRZEZ 28 LAT "SZANOWNA" RADA ZAWIERZYŁA MU I POWIERZYŁA PREZESOWANIE... A TY "BYŁY PRACOWNIKU" NIE MĄĆ WODY, BO BZDURY WYPISUJESZ... OSKARŻASZ PANA PREZESA SKOMRA O UBectwo... SZKODA ŻE CIĘ UBECY NIE SPAŁOWALI W ODPOWIEDNIM MOMENCIE I WYBILI TE GŁUPOTY Z CHOREGO MÓZGU... TWÓJ IDOL TO PEWNIE EDGAR GOSIEWSKI I OJCIEC DYKTATOR RYDZYK... PAJACU...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: