Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór o krzyż w Białej Podlaskiej. "Przeniesiono go nocą, do ślepego zaułka"

Utworzony przez Ojciec Molestyn, 6 maja 2013 r. o 15:34
ŁOWCA SKÓR napisał:
Nie wszystkich , tylko ciebie , ty czerwona konfidencka szmato.
No deb***e. Czerwoni antykatolicy kłócą się z moherami. he he he .Komuchy z SLD- a z drugiej strony upośledzone ułomki z katolickiego-pisu. Co za wieś z obu stron he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fargo napisał:
No deb***e. Czerwoni antykatolicy kłócą się z moherami. he he he .Komuchy z SLD- a z drugiej strony upośledzone ułomki z katolickiego-pisu. Co za wieś z obu stron he he he
Już sam czerwony BUCU piszesz ze sobą,drugiego takiego matoła nie ma na tym forum, co te komuchy ci w ten czerwony łeb zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie komentarze i jedno mnie zastanawia co to za tłuk powtarza w koło to samo. Cyt" Masz cwelu w tej głowie,jak baran w torbie" Pachnie mi tu przedawkowaniem Radia Ma Ryja i TV Trwam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie musimy. Jesteśmy u siebie od Chrztu Polski! A ty jakim cudem tu się znalazłeś?
ochrzcic to mozesz syna a nie panstwo ulomku katolicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ???
tak, zyd i do tego czerwony. Katol? musi tak, milosc do blizniego az kipi w postach, hehe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ???
tak, zyd i do tego czerwony. Katol? musi tak, milosc do blizniego az kipi w postach, hehe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przeczytałem wszystkie komentarze i jedno mnie zastanawia co to za tłuk powtarza w koło to samo. Cyt" Masz cwelu w tej głowie,jak baran w torbie" Pachnie mi tu przedawkowaniem Radia Ma Ryja i TV Trwam
A co ty masz komunistyczna świnio do Radia Maryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
tak, zyd i do tego czerwony. Katol? musi tak, milosc do blizniego az kipi w postach, hehe..
Żyd, żydowi ugotował taki los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
ochrzcic to mozesz syna a nie panstwo ulomku katolicki.
Jeżeli chcesz dyskutować to wypada żebyś na temat o którym dyskutujesz coś wiedział .Nim zamieścisz następny wpis zajrzyj do ksiązki z napisem "historia" co było w roku 966 i kto to był Mieszko Pierwszy . A swoją drogą to dyskusja z obrony krzyża przerodziła się w dyskusję pt " Szatan się cieszy jak Naród w obronie krzyża grzeszy " . Może zawróćmy i zacznijmy rozmawiać merytorycznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone,komunistyczno-konfidenckie świnie, już o to dbają [ mają specjalne dyżury na tym forum ] żeby normalną merytoryczną dyskusję sprowadzić do poziomu szamba z jakiego się wywodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym forum dyskutować nie warto, bo ta dyskusja przeradza się w istne piekło. Sami widzicie, że jedna osoba potrafi zasiać ogrom nienawiści. Brzydzi się krzyżem, brzydzi się ludźmi, którzy ten krzyż szanują. Kto to jest? Komu tak bardzo zależy, na walce z chrześcijaństwem? Na te pytania wszyscy znają odpowiedź. Zatem nie dajmy się prowokować. Niech ta osoba, która szkaluje wiarę świętą będzie dla nas przestrogą. Nie wchodźmy z nią w żadną rozmowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety doszło do tego ze forum jest często jedyną możliwością wypowiedzi bez obawy że człowiek zostanie nazwany mocherem , platfusem czy lewakiem w swoim domu . Zobaczcie że my siebie postrzegamy już nie jako Tadeusza , Jacka , sasiada ,lekarza ,sklepową itd.Daliśmy sobie wmówić że istnieją tylko mochery i frajery , zwolennicy pisu albo zwolennicy platformy .Straszne to , że nie postrzegamy siebie jako ludzi a jedynie jako zwolenników tej czy innej partii politycznej . Doszło do tego że krzyż też nam się kojarzy z polityką .Ludzie na Boga ochłońmy bo wykopaliśmy już taką przepaść między sobą że nasze dzieci w niej przepadna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na tym forum dyskutować nie warto, bo ta dyskusja przeradza się w istne piekło. Sami widzicie, że jedna osoba potrafi zasiać ogrom nienawiści. Brzydzi się krzyżem, brzydzi się ludźmi, którzy ten krzyż szanują. Kto to jest? Komu tak bardzo zależy, na walce z chrześcijaństwem? Na te pytania wszyscy znają odpowiedź. Zatem nie dajmy się prowokować. Niech ta osoba, która szkaluje wiarę świętą będzie dla nas przestrogą. Nie wchodźmy z nią w żadną rozmowę.
Jak świat światem, zawsze komuniści i różnego typu czerwoni konfidenci zwalczali KRZYŻ i KOŚCIÓŁ to jest dla nich jak zadra w oku,a teraz radio i telewizję Trwam,jedyne wolne media w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pamiątki cudownego ocalenia miasta podczas II wojny światowej”
Nie miasta,lecz jednej rodziny.Jechali na furmance,koń zginął,rodzina cało ocalała.I to oni postawili go w tym miejscu. Nie powinno być problemu z przesunięciem,ale jak to bywa z pseudokatolikami,oczy wydrze bliźniemu w imię głupiego uporu.Nasuwa mi się jedno pytanie dlaczego tytuły kościelne (np.kanonik) otrzymują najczęściej ludzie wywaleni psychicznie lub seksualnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadałoby wiedzieć, że krzyż jako symbol chrześcijaństwa ustanowił poganin Konstantyn Wielki. Zastąpił nim rybę Piotra rybaka. Symbolizuje połączenie chrześcijaństwa z pogaństwem rzymskim czyli obecny katolicyzm. Urzadzenie rzymskie do wieszania przestępców, na którym zmarł Jezus wyglądało jak litera T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Nie miasta,lecz jednej rodziny.Jechali na furmance,koń zginął,rodzina cało ocalała.I to oni postawili go w tym miejscu. Nie powinno być problemu z przesunięciem,ale jak to bywa z pseudokatolikami,oczy wydrze bliźniemu w imię głupiego uporu.Nasuwa mi się jedno pytanie dlaczego tytuły kościelne (np.kanonik) otrzymują najczęściej ludzie wywaleni psychicznie lub seksualnie?
No jest taki ,kilka wpisów POwyżej, św marcin,komunista,i konfident nie nawrócony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Nie miasta,lecz jednej rodziny.Jechali na furmance,koń zginął,rodzina cało ocalała.I to oni postawili go w tym miejscu. Nie powinno być problemu z przesunięciem,ale jak to bywa z pseudokatolikami,oczy wydrze bliźniemu w imię głupiego uporu.Nasuwa mi się jedno pytanie dlaczego tytuły kościelne (np.kanonik) otrzymują najczęściej ludzie wywaleni psychicznie lub seksualnie?
I znowu jesteś? Widzę, że masz problemy ze sobą. Nikt cię słuchać nie chce! Z twoją psychiką jest gorzej niż źle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla katolika krzyż to symbol pojednania i nie wypada go używać to jakiejkolwiek walki politycznej czy ideologicznej .Dla mnie osobiście kanonik źle postąpił bo nie można nikogo zmuszać żeby o tym co ma stać na jegodziałce decydowali inni .Krzyż powinno się przenieśc w inne , godne miejsce . Przeniesienie powinno nastąpić w atmosferze podniosłej i uroczystej . Jezeli ktoś nie chce krzyża na swojej działce to nie wolno go przymuszać bo to Bóg dał człowiekowi wolną wolę i jeżeli kogos przymuszamy to sprzeciwiamy się Bogu i łamiemy pierwsze przykazanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko. Krzyż będzie stał na parkingu albo obok śmietników. Tyle wygracie głupim uporem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyż nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu. Żebyście nie wiem, co gadali, żebyście nie wiem, co pisali, żebyście nie wiem ile miejsc Świętemu Znakowi szukali... próżna walka! Ja noszę krzyż w sercu i nikt mi go nie wydrze, nikt nie przestawi, nikt mi nie narzuci własnych przekonań. Nikt nam też nie obiecał, że w życiu będzie łatwo. Na przestrzeni lat obserwuję wielką walkę z PRAWDĄ. Pan przecie powiedział: "Na ten Znak sprzeciwiać się będą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...