Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sposób na samochodowe odblokowanie centrum - bilety dla kierowców

Utworzony przez ja, 1 marca 2010 r. o 23:08
A dziury w jezdniach nikogo nie obchodza??! Pytam sie radnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprościej, zamiast budować parkingi jest wprowadzić opłaty za parkowanie i przez to "wygonić kogo się da". Ciekaw jestem po jakim czasie zaczną narzekać sklepikarze w takiej okolicy, że ubyło klientów Wszystkie możliwe miejsca na parkingi zostały sprzedane i przeznaczone pod zabudowę to teraz szuka się kozła ofiarnego... heh :/ i padnie na kierowców i sklepikarzy. Ci pierwsi nie powinni byli kupować aut a ci drudzy ... cóż rezygnujcie lub przenoście swoje sklepy tam gdzie będą parkingi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że centrum Lublina jest zbyt małe na tak wielu mieszkańców i przede wszystkim na tak wiele samochodów. Choćby niewiadomo jak kombinować (przebudowy, tunele, wycinki drzew), te samochody w mieście się już nie mieszczą. Do wyboru jest albo stanie w korkach, albo udrożnienie miasta i wyrzucenie z niego samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.marianburda.pl Pomysł trafiony - symboliczne opłaty zlikwidują całodzienne parkowanie pracujących w centrum Białej. A sklepikarze na tym zyskają bo zabierając choćby swoje samochody stworzą miejsce potencjalnym klientom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczko, jeśli pracownicy okolicznych sklepów będą mogli wykupić sobie miesięczny abonament to ja się piszę na wprowadzenie takich opłat. Myślę że na pewno zmniejszy to ilość samochodów z rejestracją LBI których kierowcy nie potrafią nawet prawidłowo zaparkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy Pani Maria Burda jest przewodniczącą Rady Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roso napisał:
A od kiedy Pani Maria Burda jest przewodniczącą Rady Miasta
mąż Daniluk ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady ze ludzie z rejestracją LBI nie potrafią parkować -gdyby nie ludzie z rejestracją LBi to bialskie sklepy by upadaly bo malo byloby klientów,a co ?moze jeszcze inne rejestracje źle parkują -moze WLS..itd-to zalezy od kierowcy a nie od samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw trzeba stworzyć miejsca do parkowania a potem wprowadzać opłaty....a tymczasem pon opadach śniegu nie dość że ulice były długo nie odśnieżone to w dodatku wszystko zalegało na poboczach...weźcie się za dziury w drogach, za drogi nie utwardzone etc. ludzie was rozliczą za wasze pomysły....Ja również mam propozycję...w najbliższych wyborach nie głosujmy na Pana Burdę - dość ludzi krótkowzrocznych i otępionych władzę w Miejskiej Radzie...Niech Pan Burda wypowie się co zrobił dla miasta w czasie swojej kadencji...podsumuje wyniki pracy...za co brał pieniądze z naszych podatków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie popieram. Czasem mam sprawę na pół godziny, a drugie pół zajmuje znalezienie miejsca do zaparkowania. A tak zapłacę pół złocisza i mam zaoszczędzony czas. A ile kosztuje pół godziny pracy? Chyba sporo więcej niż 0,5 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesant napisał:
Zdecydowanie popieram. Czasem mam sprawę na pół godziny, a drugie pół zajmuje znalezienie miejsca do zaparkowania. A tak zapłacę pół złocisza i mam zaoszczędzony czas. A ile kosztuje pół godziny pracy? Chyba sporo więcej niż 0,5 zł.
W Białej jest 20 % bezrobocie, może tu jakaś konkretna propozycja Panie Burda, np. rezygnacja z dietek przez radnych. A tak na poważnie to za Pana kadencji dopuszczono do użytkowania rozbudowany Rywal bez wymaganej ilości miejsc parkingowych. To jest możliwe tylko w skorumpowanych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital wprowadził płatne parkingi, a my, użytkownicy Pawilonu Handlowego nie mamy miejsc dla samochodów naszych dostawców. Parking koło pawilonu handlowgo jest od rana do wieczora zablokowany samochodami pacjentów szpitala. Czy jest to w porządku. Tak samo i w mieście. To że miasto zarobi na platnym parkowaniu, to bedzie nieszczęściem dla mieszkających tam ludzi. Wszystkie wolne miejsca zostaną natychmiast zablokowane na cały dzień. Ludzie z domu nie wyjdą. Wszędzie będą samochody. Weżmy parkingi w pobliżu UM. Od rana państwo urzędnicy zostawiają tam samochody, a petent może sobie jeździć w kólko szukajac miejsca. Czy tak ma być dalej. Jeszcze więcej przywilejów i luksusów dla władzy i garstki urzędników a mniej dla obywateli płacących na to wszystko! Niech parkingi będą dla petentów, a urzednicy niech przyjadą autobusem. Nie bedzie zablokowanych parkingów samochodami urzędników, od rana do wieczora, to nie bedzie problemów z parkowaniem w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto spojrzeć na temat z innych stron- czy nie jest to kolejna już akcja aby sięgnąć do kieszeni obywatela.Centrum jest zakorkowane....toż to bajki korek jest wtedy gdy przejazdu nie ma.Wzdłuz ulic jest tyle miejsc parkingowych ile jest.A pracownicy magistratu to co- piechotą przychodzą do pracy?Tylko uważam ,że jako urzędnicy ciężko pracujący dla miasta powinni mieć ulgę na biletach do parkowania albo zupełne zwolnienie z tej opłaty.Bo kogo stać na kilka zł.ale każdego dnia. tylko na parking.Jako,że nie ma pieniędzy w mieście może warto aby ktoś inny pomyślał o opłacie klimatycznej co ułatwi łatać budżet . Mamy podwyżki o ok 300% w użytkowaniu wieczystym,opłaty za usługi w przedszkolach,podwyżki biletów pomysły biletów za parkowanie. W prasie czytałem o podwyzkach więc to dopiero początek tylko czy my mieszkańcy miasta to wytrzymamy i jak długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miastowy .Co Ty się czepiasz urzędników toż to elita miasta dbają o nie i troszczą się jak mogą.Wspierają solidarnie Prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burda poparł rozbudowę Urzędu Pracy. Rada Miasta tak popiera działania Prezydenta Miasta, że przewiduje wzrost bezrobocia. Zamiast drobnych sklepikarzy jeszcze 10 marketów, zamiast miejsc pracy - jeszcze 50 urzędników /wielu i tak pobiera emerytury/ a młodzi mogą pomarzyć o znalezieniu pracy w Białej. W Urzędzie za mocno powrastali w urzędnicze stołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za o ile znajdzie przy tym chociaż kilka osób pracę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EFOOOC napisał:
jestem za o ile znajdzie przy tym chociaż kilka osób pracę !!
No tak powołają zarząd d/s parkingów, płaca 10 000 zł netto miesięcznie, ale niestety dla swoich. Pewnie to będzie ktoś od ks. Daniluka lub z sld.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski popiera wprowadzenie płatnej strefy parkowania, bo ma kopertę na swój służbowy (używany do prywatnych celów- za nasze pieniądze) samochód. Mam pytanie do komentatorów, jak myślicie czy urzędnicy zaczną jeździć autobusem? bo ja myślę że po prostu postawią o 7.30 samochód na darmowych miejskich parkingach, a my i tak będziemy płacić, aby załatwić sprawę w urzędzie. Pamiętajcie, że dwór Czapskiego liczy 200 urzędników w Urzędzie Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kika napisał:
bez przesady ze ludzie z rejestracją LBI nie potrafią parkować -gdyby nie ludzie z rejestracją LBi to bialskie sklepy by upadaly bo malo byloby klientów,a co ?moze jeszcze inne rejestracje źle parkują -moze WLS..itd-to zalezy od kierowcy a nie od samochodu
Prawda każdemu się zdarza, ale zachowania niektórych kierowców samochodów wołają o pomstę do nieba. Kierunkowskaz w ostatnim momencie, bezczelne parkowanie na chodnikach, zostawianie po 1,5m miejsca między samochodami i wiele wiele innych, a wystarczyło by sygnalizować wcześniej zamiar zmiany kierunku ruchu, parkować ściślej i dostosowywać się do już zaparkowanych samochodów to i więcej miejsca by się zrobiło na parkingach i piesi mieli by jak łazić po chodnikach. Ale przecież każdy musi dbać o nówkę funkiel audi A8 4,2TDI LPG kupione od bauera który jeździł tylko do kościoła. Pozdro i więcej rozumu przy parkowaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy uczestnicy forum zachęcam do wejścia na moją stronę www.marianburda.pl. teraz i w przyszłości. Znajdziecie tam Państwo dokładniejszą informację co i dlaczego proponowałem. Macie tam także podany sposób kontaktu ze mną. Jestem gotowy odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, pod warunkiem, że będę wiedział na jaki adres i komu tę odpowiedź mam wysłać. Ubiegając się o mandat radnego zadeklarowałem, że będę działał "przy otwartej kurtynie".W trosce o prawdę proszę abyście Państwo nie zawierali w swoich wypowiedziach insynuacji i nie wkładali w moje usta słów przeze mnie nie wypowiedzianych /parkowanie w strefie samochodów przez urzędników, fiskalizm przedsięwzięcia przy 50 gr opłacie za pierwszą godzinę parkowania itp/. Przedstawiając propozycję pod powszechną ocenę oczekuję uwag typu; jestem za dlatego, że......................., lub jestem przeciwny dlatego, że.....................Diabeł, jak to niektórzy mawiają tkwi w szczegółach. Tym szczegółem będzie uchwała Rady jeśli w wyniku moich i Państwa sugestii Prezydent Miasta zdecyduje się wystąpić z taką inicjatywą. Projekt uchwały zechcę opublikować z odpowiednim wyprzedzeniem na mojej stronie, tak abyście mogli Państwo, jeśli uznacie to za zasadne, przekazać mi swoje uwagi do zaproponowanych rozwiązań szczegółowych. Problem bez wątpienia jest i trzeba go rozwiązać. Jeśli macie Państwo inne propozycje rozwiązań, podzielcie się nimi ze mną, a ja przedstawię je pozostałym radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...