Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPOTKANIA TOWARZYSKIE

Utworzony przez OD NIEDAWNA W BIAŁEJ, 4 maja 2009 r. o 13:34
Witam Wszystkich! Poszukuję dobrych miejsc w białej gdzie cos sie dzieje ciekawego, dobre knajpy i fajni ludzie... Pozdrawiam serdecznie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD NIEDAWNA W BIAŁEJ napisał:
Witam Wszystkich! Poszukuję dobrych miejsc w białej gdzie cos sie dzieje ciekawego, dobre knajpy i fajni ludzie...
Ja robie loda za 50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doda napisał:
Ja robie loda za 50.
Ja fleta za 15pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandaryna napisał:
Ja fleta za 15pl
A ja za 14,50 ! Drugi gratis !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doda napisał:
A ja za 14,50 ! Drugi gratis !
Ty to jesteś zwykła szm*ta po spotkaniu z tobą to syfa można złapać, no i stara jesteś już! Ja młoda zdrowa za 13pln fleta zrobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandaryna napisał:
Ty to jesteś zwykła szm*ta po spotkaniu z tobą to syfa można złapać, no i stara jesteś już! Ja młoda zdrowa za 13pln fleta zrobie.
Z takimi kwalifikacjami możesz załapać się na żeglarski szanty organizowane na międzyrzeckiej żwirowni w tzw klubie żeglarskim.Tylko musisz pamiętac,że to klub dla elity międzyreckiej i byle czym nie imponujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofa - to jest właśnie nasze lokalne społeczeństwo! Inteligentne i elokwentne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Katastrofa - to jest właśnie nasze lokalne społeczeństwo! Inteligentne i elokwentne!
Konkurencj sie odezwała, spadaj na prostą zarabiać i odczep sie o mojego klienta, sam szukaj sobie swojego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spotakc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD NIEDAWNA W BIAŁEJ napisał:
Witam Wszystkich! Poszukuję dobrych miejsc w białej gdzie cos sie dzieje ciekawego, dobre knajpy i fajni ludzie... Pozdrawiam serdecznie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD NIEDAWNA W BIAŁEJ napisał:
Witam Wszystkich! Poszukuję dobrych miejsc w białej gdzie cos sie dzieje ciekawego, dobre knajpy i fajni ludzie... Pozdrawiam serdecznie!!!!!
Jakie pytanie takie odpowiedzi. Bo co to jest " fajnie, knajpa, coś ciekawego". Wnioskuję, że pusta w srodku jesteś. Doradzam znajdź sobie kogoś do pogadania albo idź do.................a zresztą szkoda słów. Niektórzy jak utną komuś głowę to mówią, że jest fajnie. Drudzy jak nasrają w spodnie to też fajnie. Trzeci idą do teatru i jest fajnie. A inni przeczytaja ksiązkę i jest fajnie. Jeszcze inni wiedzą po co żyją na tym swiecie i jest fajnie. No to się nagadałem, ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwij sie 516051219
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rocie są fajne dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopaki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...