Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spotkanie z Januszem Palikotem w Bialej-Podlaskiej

Utworzony przez stokrotkaRPP, 5 kwietnia 2011 r. o 22:14
Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota zaprasza sympatykow na spotkanie z Januszem Palikotem. Spotkanie odbedzie sie dnia 8 kwietnia 2011 (piatek) o godzinie 16.30 w Hotelu Delfin przy Al. Jana Pawla II. Spotkanie ma charakter otwarty. W programie spotkania mozliwosc zadawania pytan i otrzymania ksiazek autorstwa J. Palikota. Zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to mawiał nasz nieodżałowany krajan z Gnojna a filmowy Pawlak niech szuka głubszego od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE oszołomstwu napisał:
Ja to mawiał nasz nieodżałowany krajan z Gnojna a filmowy Pawlak niech szuka głubszego od siebie.
Pawlak zapewne, jak przystalo na prawdziwego Polaka, zaglosowalby na Kaczynskiego...:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biala Podlaska wita Paliglupow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotkaRPP napisał:
Pawlak zapewne, jak przystalo na prawdziwego Polaka, zaglosowalby na Kaczynskiego...:-)
Prawdziwy Polak nie zagłosuje na tę karykaturę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak głosujcie dalej na popier***eńca kaczora,wstyd przed całą Polską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak głosujcie dalej na popier***eńca kaczora,wstyd przed całą Polską.
W zasadzie to mógłbym pójść na to spotkanie by na własne oczy zobaczyć tą "nędzę moralną", a z drugiej strony do czego mi to będzie potrzebne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak głosujcie dalej na popier***eńca kaczora,wstyd przed całą Polską.
Przestan CIOTO kwekolic,jak mowi cesarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotkaRPP napisał:
Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota zaprasza sympatykow na spotkanie z Januszem Palikotem. Spotkanie odbedzie sie dnia 8 kwietnia 2011 (piatek) o godzinie 16.30 w Hotelu Delfin przy Al. Jana Pawla II. Spotkanie ma charakter otwarty. W programie spotkania mozliwosc zadawania pytan i otrzymania ksiazek autorstwa J. Palikota. Zapraszamy!
Dymac to spotkanie i dymac komuchow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotkaRPP napisał:
Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota zaprasza sympatykow na spotkanie z Januszem Palikotem. Spotkanie odbedzie sie dnia 8 kwietnia 2011 (piatek) o godzinie 16.30 w Hotelu Delfin przy Al. Jana Pawla II. Spotkanie ma charakter otwarty. W programie spotkania mozliwosc zadawania pytan i otrzymania ksiazek autorstwa J. Palikota. Zapraszamy!
W Delfinie? Cyrk był ostatnio na Terebelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam pójdę. W końcu listy proskrypcyjnej dawno nie odświeżałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z wybiciem szamba hotel Delfin jest dzisiaj (8 kwietnia) zamknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...