Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa Jana G. przeciw Wspólnocie

Utworzony przez Mateusz Orzechowski, 4 września 2008 o 21:58
Jutro o godzinie 16.15. ma zostać wyemitowany w Polsacie w dziale Interwencje program o sprawie Jana G., o której pisaliśmy w ubiegłym roku, a za którą pan Jan podał nas do sądu. Dotyczy dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej, który w stanie nietrzeźwym sikał w centrum miasta na oczach przechodniów. Ekipa Polsatu przez dwa dni przebywała w Radzyniu. Nakręcili w redakcji nasze wypowiedzi, a potem także panów Jana G. i burmistrza. Reporterzy byli zainteresowani nie tylko ostatnią sprawą, ale również sytuacją, kiedy Jan G. stracił prawo jazdy za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym. Żywo interesowała ich sprawa zjedzenia wydruku z alkomatu. To będzie pierwszy materiał dotyczący tej sprawy. Kolejny ma zostać nakręcony jutro w redakcji Polsatu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mateusz Orzechowski napisał:
Jutro o godzinie 16.15. ma zostać wyemitowany w Polsacie w dziale Interwencje program o sprawie Jana G., o której pisaliśmy w ubiegłym roku, a za którą pan Jan podał nas do sądu. Dotyczy dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej, który w stanie nietrzeźwym sikał w centrum miasta na oczach przechodniów. Ekipa Polsatu przez dwa dni przebywała w Radzyniu. Nakręcili w redakcji nasze wypowiedzi, a potem także panów Jana G. i burmistrza. Reporterzy byli zainteresowani nie tylko ostatnią sprawą, ale również sytuacją, kiedy Jan G. stracił prawo jazdy za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym. Żywo interesowała ich sprawa zjedzenia wydruku z alkomatu. To będzie pierwszy materiał dotyczący tej sprawy. Kolejny ma zostać nakręcony jutro w redakcji Polsatu.
wez se zrob strone www swojej gazetki i tam na forum se reklamuj swoja ta gazetke.
0
A jak się zakończyła sprawa Wspolnoty z panem sławiącym Radzyń?
0
Wkoncu znowu o Radzyniu hurrrraaaaaaa!!!!!!!!!
0
Mateusz Orzechowski napisał:
NO I??... interwencja, uwaga, super express, fakt, wspólnota - tabloidy dla ciemnych mas z małych miasteczek, które szukają sensacji u innych bo swoje życie mają nudne i zgnuśniałe... wielkie mi halo - POLSAT, redakcja wspólnoty... "żywo zainteresowała się..." pana gazetka powoli zaczyna przypominać tabloidy - wielkie tytuły, duże zdjęcia, krótkie artykuły, zdania z dużą ilością przymiotników... tylko nakład nie taki sam... :-( panie orzechowski, niech pan lepiej zajmie się w swojej gazetce kroniką policyjną bo to najlepiej panu wychodzi. niech pan nie wznieca wśród ludzi nienawiść i kłótnie. to i tak nie zwiększy sprzedaży... swoją drogą to ciekawe kto zainteresował POLSAT sprawą pana G. - proszę nie zrozumieć mnie źle, nie popieram pana G. za jego występki, ale...czy chciałby pan żeby Radzyń kojarzony był tylko z sensacji i kłótni??? a może każdy prawdziwy Radzyniak chciałby usłyszeć dobre wiadomości o swoim mieście w TV. pan - za pomocą swojej gazetki - chce budować czy rujnować??? i proszę nie nadużywać gościnności Dziennika Wschodniego - niech pan w końcu zatrudni dobrego informatyka, który stworzy dobrą stronę (z forum) pana gazetki... proszę obejrzeć Dzień Świra, posłuchać "Modlitwy" i wyciągnąć wnioski: "Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dopier***cie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego sku***syna! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS–a i raka, oto modlitwa Polaka!" amen...
0
miasteczko Radzyń już staje się pośmiewiskiem dzięki takim pANOM jak - orzechowski (wspólnota). bajko (spomlek), korzeniowski (spomlek), styś :-) (spomlek), jan g. (różne) - nawet mój przyjaciel przejeżdżając przez radzyń pyta, czy to te wieśniackie miasteczko gdzie zasłużonego człowieka chcieli wywieść na taczce... aż wstyd... albo TEN WIEŚNIAK dźgający kukłę PANA SKOMRY... Prus miałby o czym pisać... nie tylko o Anielce ... i wy wszyscy malutcy ludzie, którzy "żyją sensacją"... pan Solorz (pewnie nie wiecie kto to taki) powinien wam rozdać dekodery Polsatu za darmo... do takich odbiorców trafia bezbłędnie... "wspólnota", która dzięki takiemu miernemu dziennikarzynie Łukaszowi Szymańskiemu, który dla "Interwencji", mówi:" i zupełnie przypadkiem poszedłem za nim". Panie Łukaszu, to przypadkiem czy celowo szukał Pan sensacji??? jak można "przypadkowo" iść za kimś...?????? może Pan też był nadźgany i wydawały się Panu różne rzeczy?... Panie Łukaszu - proszę zaprzeczyć... nie chronię pana Jana G., bo nawet go nie znam... ale po przeczytaniu Pana relacji, wydaje się, że rzuca Pan słowa na wiatr. jeśli nie miał i nie ma Pan dowodów na Pana słowa, to tylko ośmiesza się Pan na forum - teraz dzięki POLSAT - ogólnopolskim... a co za tym idzie, ośmiesza Pan Radzyń... Panie Łukaszu - czy Pan przypadkiem nie uprawia czarnego PR?? o co Panu chodzi?? logika Pana myślenia jest - nazwałbym ją - mało racjonalna... proszę zakupić lepszy aparat i szkła... chodzić za każdym oficjelem po mieście... a wtedy może Pan awansuje na fotoreportera PUDELKA, LANSIKA, FAKTU, SUPER EXPRESSU... o to Panu chodzi???..
0
Pan Skomra uczynił z małej prowincjonalnej mleczarni firmę znaną i postrzeganą jako profesjonalną. Zobaczymy ile zajmie obecnej załodze wraz z nowym prezesem doprowadzenie do ruiny i bankructwa... pół roku??... Panie Korzeniowski: czy to co powiedział Pan "Wspólnocie": "...jeżeli prezes Bajko zostanie, ludzie są w stanie pracować jakiś czas bez poborów." ciekaw jestem czy to, co Pan zadeklarował, zrealizuje Pan i inni pracownicy. Jestem pełen podziwu! powiedział Pan: "My się bierzemy normalnie do pracy i będziemy chcieli postawić firmę na nogi, żeby było tak jak kiedyś." czyli wynika z tego, że za prezesury Skomry nie było tak źle i wspomina Pan te czasy jako czasy świetności. to po co było to zmieniać?? a może swoją postawą w pracy i nieróbstwem przez ostatnie lata, doprowadził Pan i wielu innych Panu podobnym do takiej zapaści firmy jaka jest - wg Pana - teraz. mówi Pan że dopiero teraz bierzecie się do roboty, a wcześniej to co Pan robił?? zbijał bąki i wycierał kurze po Spomleku... proszę zaprzeczyć... Panie Korzeniowski: "Prezes Bajko i tak przez 14 lat prowadził ten zakład, kiedy Skomra był posłem..." - to skoro - wg Pana słów - to właśnie Pan Bajko de facto rządził tym zakładem to chyba Jego powinniście winić za taki stan Spomleku jaki teraz jest. do których czasów świetności chce Pan powrócić - z Pana chaotycznej wypowiedzi wynika, że do czasów zanim Pan Skomra został posłem. wtedy to - wg Pana - Pan Bajko przejął faktyczne stery i kierował zakładem. w końcu kiedy Pan Skomra "wrócił" do zakładu, zaczął naprawiać całą sytuację, to Wam się raptem to nie spodobało, że zaczął Was w końcu gonić do roboty. a Pan Bajko to chyba częściej widział i był świadkiem "dokonań" Pani Dośpiał... i to on w sumie - wg Pana logiki - przyzwalał na taką działalność, bo przecież Pan Skomra był tylko gościem... a może po "powrocie" do sterów Pana Skomry Panu Bajko zrobiło się za ciasno i postanowił po prostu wygryźć starego prezesa tym samym zajmując jego stołek - pieniądze, funkcje, przywileje, itd... straszny to zbieg okoliczności, że WSZYSTKO zaczęło się od pójścia Pana Skomry na urlop. Pan Bajko sam nawet przyznał w wywiadzie dla radia, że nie wyobraża sobie innej decyzji rady, niż wybranie go na Prezesa. Pan Bajko - jak widać - za wszelką cenę dąży do Władzy... ale - oby był jeszcze lepszy (choć wątpię) niż jego poprzednik. choć - idąc za logiką Pana Korzeniowskiego - to przez te 14 lat za bardzo nie wykazał się umiejętnościami menadżerskimi... może tylko przywódczymi... a to nie to samo... pamiętajcie, że historia pokazała że przywódcy rewolucji są później obalani przez swoich zwolenników... do WIEśNIAKA, który - wg relacji "Wspólnoty" dźgał kukłę widłami i rąbał siekierą: Zastanów się człowieku - o ile potrafisz logicznie myśleć - czy Ty chciałbyś by Twoje nazwisko i imitację Twojej osoby, w tak haniebny sposób potraktowano?? jaką krzywdę wyrządził Ci Pan SKomra, że tak potraktowałeś jego kukłę - skądinąd to tak naprawdę nie wiemy czy to była kukła Szczepan Skomry, czy może innego Skomry z Polski. Zastanów się Wieśniaku, czy dobrze postąpiłeś... Do "Wspólnoty": tytuł na pierwszej stronie "Skomra przegrał walkę z załogą i rolnikami". proszę podać chociażby jeden dowód na to, że Pan Skomra z kimkolwiek walczył... Rada Nadzorcza po prostu go odwołała i tyle. nie było żadnej walki. to zrozumiałe, że prezesi przychodzą i odchodzą... "Wspólnoto" - Twoje tytuły przypominają mi tytuły żywcem wzięte z tabloidów. czy Wy też chcecie być tak postrzegani??... nie sądzę... "Wspólnota" pisze, że list Pana Bajko o rzekomej niegospodarności Pana SKomry spowodowało odwołanie tego drugiego. a gdzie Pan Bajko i Szanowna Rada Nadzorcza była dwa miesiące temu?? dlaczego Pan Bajko właśnie wtedy nie wystosował takiego pisma?? czyżby przez te dwa miesiące doszło do tak wielkiej niegospodarności?... c.d.n.
0
Panie Mateuszu, proszę podać prawdziwy powód szkalowania dobrego imienia Pana Skomry... jako "wytrawny" dziennikarz, do tej pory nie zdążył Pan wywiercić dziury w sprawie Pani Dośpiał na łamach swojego tabloidu???? to tylko świadczy o Pana nieudolności i braku wyczucia... co do zdjęć - "zastanawia" się Pan kto to jest TEN człowiek robiący zdjęcia... przecież śledzi Pan forum i wie, że jest to zięć (zięciunio) KUSOCZ Pana Skomry... trzeba było o tym napisać... znam KUSOCZa... i pewnie połowę Radzynia... słabe ma Pan informacje... w ogóle - wg mnie - jest Pan słabym redaktorem... gazeta typu - Kroniki Policyjne - mogłaby powstać nawet dzięki sprzątaczce... a Pan - Panie Mateuszu przedstawia najniższe instynkty w swojej gazecie... nic inteligentnego... nic zachęcającego do kupna oprócz sensacji... i tak naprawdę proszę przedstawić w PEŁNI swój zespół - czyli kto jakie dziennikarskie studia ukończył... gdzie mieli praktyki... kto był ich promotorem... bo jakoś chciałem coś znaleźć na temat Pana Łukasza, ale niestety na google nie wyświetlił mi się... marny czy wytrawny??.. oto jest pytanie...
0
bolek napisał:
Wkoncu znowu o Radzyniu hurrrraaaaaaa!!!!!!!!!
Największym pośmiewiskiem radzynia to jest były radny powiatu dyrektor ZGL w Radzyniu Podlaskim Pan J.Gil który osmiesza miasto swoim zachowaniem i kompromituje władze miasta, którzy twierdzą w swoich wypowiedziach że zostawili go w pracy na poprawe. Zdjęto go z dyrektora ZGL a mimo to pełni fukcję dyrektora nadal steplując pieczęcią swój podpis przy załatwianiu spraw w ZGL jako PO Dyrektora ZGL. To szczyt bezczelności przed mieszkancami i prasą. Czy władze miasta nie moga tej sprawy załatwić tak by pracował na takim stanowisku gdzie nie mógłby używać pieczęci PO Dyrektor ZGL
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: