Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa o mobbing w łukowskiej szkole, czyli kto włożył odchody do kieszeni płaszcza

Utworzony przez rodak, 11 marca 2009 o 19:04
a gdzie jest pedagog szkolny,pycholog,dyrektor,komitet rodzicielski-paranoja.zamiast dawać dzieciom przykład to bierze przykład z dzieci.Będąc dyrektorm wywaliłbym to szmatłastwo na zbity pysk
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wpadajcie na www.iledzisiaj.pl smile.gif Fajna stronka
0
Szanowny Panie Redaktorze! Dlaczego media ciągle wracają do rzekomo włożonych do kieszeni płaszcza p.Cz.W. odchodów, skoro ich nigdy nikt nie widział. Myślę że warto byłoby się zainteresować jak p. Cz.W. tworzyła rzekome nagrania. Może Pan redaktor zechce zainteresować się i tym tematem.
0
Drodzy Redaktorzy! Łuków to nie tylko SP nr 5. Może warto by zauważyć wielkie przedsięwzięcie - 300 Niemców przebywa w Łukowie i wykonają z Polakami z I LO Requiem Brahmsa. Może to mało sensacyjne. Ale życie nie składa się tylko z podejrzeń o molestowanie czy mobbing. Pozdrawiam!
0
Z TEJ FOTKI WNIOSKOWAC MOŻNA ŻE TA PANI POWINNA JUZ PRZEJŚĆ NA EMERYTURĘ, NAWET WCZEŚNIEJSZĄ LUB NA 3-LETNI URLOP DLA PORATOWANIA ZDROWIA.Z TREŚCI ARTYKUŁÓW W TEJ SPRAWIE NASUWA SIĘ WNIOSEK ŻE PANI TA NIE ZAJMUJE SIE RZETELNĄ PRACĄ TYLKO SIANIEM ZAMĘTU W SZKOLE.W PEWNYM WIEKU NIEKTÓRZY PEDAGODZY STAJĄ SIĘ BARDZO KONFLIKTOWI. DYREKCJA POWINNA PRZENIEŚĆ TAKICH PEDAGOGÓW DO INNEJ SZKOŁY LUB ZWOLNIC. NAUCZYCIELE POWINNI ZACHOWAĆ JAKĄŚ GODNOŚĆ . TO WSTYD ŻE PEDAGODZY DAJĄ TAKI PRZYKŁAD SWOIM UCZNIOM .NIE CHCIAŁBYM ABY TA PANI UCZYŁA MOJE DZIECI.
0
[quote name='"Łukowiak"']Drodzy Redaktorzy! Łuków to nie tylko SP nr 5. Może warto by zauważyć wielkie przedsięwzięcie - 300 Niemców przebywa w Łukowie i wykonają z Polakami z I LO Requiem Brahmsa. Może to mało sensacyjne.[/quote] Bueheehe - łażą po mieście, upijają się na umór, okradają ich i nawet policja nie może przyjąć zgłoszenia, bo pokrzywdzony jest pijany. Ale przecież to jeden z Niemców powiedział Wino, kobieta i śpiew (i coś tam jeszcze). Herzlich willkommen! Czym chata bogata, prosiemy, prosiemy, wstydzimy, wstydzimy. [quote name='"pieniactwo"']DYREKCJA POWINNA PRZENIEŚĆ TAKICH PEDAGOGÓW DO INNEJ SZKOŁY LUB ZWOLNIC. NAUCZYCIELE POWINNI ZACHOWAĆ JAKĄŚ GODNOŚĆ . TO WSTYD ŻE PEDAGODZY DAJĄ TAKI PRZYKŁAD SWOIM UCZNIOM .NIE CHCIAŁBYM ABY TA PANI UCZYŁA MOJE DZIECI.DYREKCJA POWINNA PRZENIEŚĆ TAKICH PEDAGOGÓW DO INNEJ SZKOŁY LUB ZWOLNIC. NAUCZYCIELE POWINNI ZACHOWAĆ JAKĄŚ GODNOŚĆ . TO WSTYD ŻE PEDAGODZY DAJĄ TAKI PRZYKŁAD SWOIM UCZNIOM .NIE CHCIAŁBYM ABY TA PANI UCZYŁA MOJE DZIECI.[/quote] Nie krzycz, bo się zaplujesz i pisz małymi Froncie Zamiatania pod Dywan. Gdzie był dyrektor (były), kiedy sprawa się zaczęła? Ach, oczywiście jeździł po pijaku z prawdopodobną kochanką made in Czeczenia. To też jest na nagraniach. Gdzie jest dyrektor teraz - po drugiej stronie? W obozie zamiatania pod dywan. Chlipie i uderza się w pierś, że on nic nie wiedział, że nikt nic nie zgłaszał, że to atak krwiożerczych dziennikarzy. Albo pomidorów. Pewnie, gówno samo weszło do kieszeni albo przyleciało z kosmosu. Może to cykliści? A samochód podrapały krasnoludki - kapelusze mają ostre końce, więc dlatego te rysy. Jeśli "pieniactwo" nie chce, żeby ich uczyła Pani Czesia, to niech wyśle do pani Dyrektorowej Rz. i pani Joli (niestety, obie nie zasługują na "P"), która im słowotwórczo odpowiednio przypier...oli. Przynajmniej będą wiedzieć, jak być złośliwym, chamskim i wrednym.
0
Pani Joanna B wstydziła się przyznać, że jest nauczycielką z ,,piątki" ? Teraz pewnie wstydzi się przyznać, że jest żoną nauczyciela, któremu prokurator postawił zarzut molestowania uczennicy.
0
nauczyciel napisał:
Pani Joanna B wstydziła się przyznać, że jest nauczycielką z ,,piątki" ? Teraz pewnie wstydzi się przyznać, że jest żoną nauczyciela, któremu prokurator postawił zarzut molestowania uczennicy.
Jeśli jesteś rzeczywiście nauczycielem, tak jak się podpisujesz, to nigdy nie powinieneś nim zostać. Z prostej przyczyny nie posiadasz nawet krzty przyzwoitości. Jak masz ochotę coś napisac o sprawie to napisz, a nie włazisz z buciorami w czyjeś prywatne życie.Wstyd.
0
A czy MRZ płakała .Wątpię.A kogo te łzy mają zmiękczyć.Przecież one czują sie w szkole jak u Boga za piecem.Pani vce czuwa nad ich spokojem.Nic się u nas w bloku kszt.zintegrowanego nie zmieniło.Nieobiektywizm i zakłamanie vce nie wróży zmian na lepsze.Ma swoje ulubione panie,przede wszystkim gwiazdy medialne,a inni dla niej nic nie znaczą.Ona wie przed kim trzeba czuć respekt.Wiele zła zrobiła koleżanka CZ., ale czasami trzeba o tym głosno mówić,że w tej szkole jest przyzwolenie na takie działanie.A po zmianie ciągle niedysponowanego szefa miało być lepiej.Nowy szefie opamietaj sie, źli doradcy działaja na niekorzyść szkoły. Nie jestem ulubienicą MŁ.
0
Sprawą nauczycielek z łukowskiej piątki zajęła się, jak pisze Tgodnik siedlecki, pani posłanka Sierakowska (dawny członekPZPR)Ciekawe czyja będzie wina.Myślę, że te panie, chociaż są winne, wyjdą z tego cało.Dlaczego? Można sobie dośpiewac.Chyba, że sąd naprawdę pokaże tu swoją niezależnośc.
0
Ma wrażenie,że dyrektorzy w wielu szkołach nie wiedzą,co naprawdę się u nich dzieje, stąd potem takie kwiatki.A może zawinił przepływ informacji.Dyrektorzy mają zastępców,może to oni najpierw zamiatali pod dywan szkolny syf, a teraz razem z głównym robią to samo.W mojej instytucji,nie szkole, jest podobnie.Szef zna zawsze jedną stronę medalu,tą najbliższą jego ucha.Ta rzewnie płacząca J niewiele sobie przypomina,ale mieszkańcy tak małego miasta na pewno rozpoznali jej głos .Nie da się pomylić głosu tej kobiety z innymi.Ale jakąś linię obrony trzeba przyjąć.Dyrektorowe i komendantowe czas zejść z piedestału,pokora i pokuta.
0
xxx napisał:
Jeśli jesteś rzeczywiście nauczycielem, tak jak się podpisujesz, to nigdy nie powinieneś nim zostać. Z prostej przyczyny nie posiadasz nawet krzty przyzwoitości. Jak masz ochotę coś napisac o sprawie to napisz, a nie włazisz z buciorami w czyjeś prywatne życie.Wstyd.
I kto to mówi??????????????? Gorszej Pani Pedagog która plotkuje i wchodzi buciorami w czyjeś prywatne życie to niema. Wraz ze swoim szefem potrafią uwziąść się na uczniu i go gnębić. Tak tak Panie dumny dyrektorze. Każdy kiedyś odpowie za swe winyyyyyyyyyyyy....................
0
Plotkarzy w tej szkole nie brakuje.Ale obecny dyrektor mnie uczył historii i był równy facet.Chyba aż tak bardzo władza go nie zmieniła.
0
były uczeń 5 napisał:
Plotkarzy w tej szkole nie brakuje.Ale obecny dyrektor mnie uczył historii i był równy facet.Chyba aż tak bardzo władza go nie zmieniła.
A jednak, dawno to było, trzeba przyjrzeć się sprawie na nowo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: