Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedawca militariów przywódcą gangu handlującego bronią

Utworzony przez znawca, 6 września 2012 o 17:33
Szkoda tylko, że autor nie napisał, że ten wyrok zapadł jeszcze w ubiegłym roku i dziś wszyscy są już na wolności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
znawca napisał:
Szkoda tylko, że autor nie napisał, że ten wyrok zapadł jeszcze w ubiegłym roku i dziś wszyscy są już na wolności.
A ja sobie przerobiłem na broń ostrą - nożyk, bo tępy był jak, za przeproszeniem rzecznik rządu - Graś. Było to tak, wziąłem ostrzałkę i ruchem posuwisto -zwrotnym, przerobiłem na ostry. Czy to jest karalne?
0
Ostry napisał:
A ja sobie przerobiłem na broń ostrą - nożyk, bo tępy był jak, za przeproszeniem rzecznik rządu - Graś. Było to tak, wziąłem ostrzałkę i ruchem posuwisto -zwrotnym, przerobiłem na ostry. Czy to jest karalne?
A ja wzorując się udzielonym instruktarzem zrobię to samo.Nie wiem tylko czy efekt końcowy tej jakże skomplikowanej czynności będzie równie imponujący,ale żadnej karze się nie poddam.
0
tępak napisał:
A ja wzorując się udzielonym instruktarzem zrobię to samo.Nie wiem tylko czy efekt końcowy tej jakże skomplikowanej czynności będzie równie imponujący,ale żadnej karze się nie poddam.
Mogę ci pomóc w tym zadaniu, zabieram moją ostrzałkę i jadę do ciebie. Przygotuj tylko coś do picia, bo człowiek nie wielbłąd i napić się musi. Za efekt gwarantuję, dowód do wglądu, bo już się skaleczyłem w paluszek.
0
Szkoda, kurna, szkoda. Nie ma gdzie kupić giwery, a strzeliłbym sobie w łeb, bo żyć się odechciewa.
0
ŁOOOO 3,5 ROKU a za uprawę jednego krzaka konopi do pudła na 3 lata oto jaki wymiar sprawiedliwości mamy w Polsce
0
Co tu za głupoty wypisujecie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: