Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Staranował po pijanemu traktorem słup. Wrócił jeepem, by go naprawić

Utworzony przez twoja stara, 20 października 2011 o 12:21
A mówią, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
twoja stara napisał:
A mówią, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Dwa wnioski należy wyciągnąć z tego zdarzenia : po pierwsze - nie jeździć po pijaku, po drugie - nie naprawiać urządzeń pod napięciem.
0
Brawo - widać że korekta artykułów na dzienniku śpi a właściwie to nie istnieje
0
Cytat - tytuł: "W Międzyrzecu Podlaskim 42-latek traktorem staranował słup i uciekł. Wrócił jednak po jakimś czasie jeepem. Po piakuj chciał naprawić szkodę." Nic dodać nic ująć - autor artykułu też był/a po pjakuj ;-)
0
Ja napisał:
Cytat - tytuł: "W Międzyrzecu Podlaskim 42-latek traktorem staranował słup i uciekł. Wrócił jednak po jakimś czasie jeepem. Po piakuj chciał naprawić szkodę." Nic dodać nic ująć - autor artykułu też był/a po pjakuj ;-)
To sam Redaktor jechał tym traktorem ? To gruba afera i jeszcze bez uprawnień naprawiał słup elektryczny, dożywocie bez prawa głosowania na PO, kara musi być.
0
Autor przyjąłby chłostę za słowo " po pjakuj ;-)", ale ono nie pochodzi od niego. Autor oświadcza, że jest trzeźwy.
0
Nie wiedziałem, że słupy mają zawieszenie i można je złamać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: