Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starcie między podlaskimi parlamentarzystami PO

Utworzony przez stanisław, 15 lutego 2011 r. o 11:28
Ale jazda..... to że PO w Białej Podlaskiej jest tu gdzie i to przez kolejne 4 lata ... jest to właśnie zasługa działania Pana Posła który powinien zajmować się Międzyrzecem a nie Białą ... no chyba ze naprawdę w takim mieście jak Biała Podlaska nie znajdzie się choć jeden "chłop z jajami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan won!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bialskiej PO na pewno nie ma chłopa z jajami. Gdyby był to pogoniłby całe towarzystwo tam gdzie jego miejsce. Myślałam, że jakieś małe jaja ma Chodziński ale tak się dał wpuścić w maliny w trakcie tych wyborów, że teraz już nie mam wątpliwości, że w spodniach ma pustki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... "na mieście" mówią że podobno Pan Poseł Żmija n chce dołączyc do swojego kumpla Pana Palikota ... he he ... każda plotka jest dobra... a tak na marginesie Panowie Litwiniuk i Chodziński zrobili super wyniki w wyborach przypomnę Litwiniuk - ok 350 głosów chyba 4-ty wynik do Rady Miasta, Chodziński 5500 głosów na Prezydenta ok 30% jak na młodego chłopaka, nowicjusza w polityce to super wynik !!! i 300 głosów 7 wynik do Rady Miasta gdzie mamy Radnych którzy usyskali po ok 150 głosów i się przechwalają... tak więc wywalenie z PO grozi tylko dlatego że zagrozili kilku "starym" wyjadaczom wiata polityki i co wychodzi szydło z worka jaka to obywatelska partia a ja na Was głosowałem... Nie wspomnę o dziwnych działaniach poparcoa Pana Posła Żmijana dla Pana Andrzeja Czapskiego i późniejszy kopniak Prezydenta prosto w d... PO (nie powołaniu Wice z koalicji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba napisał:
W bialskiej PO na pewno nie ma chłopa z jajami. Gdyby był to pogoniłby całe towarzystwo tam gdzie jego miejsce. Myślałam, że jakieś małe jaja ma Chodziński ale tak się dał wpuścić w maliny w trakcie tych wyborów, że teraz już nie mam wątpliwości, że w spodniach ma pustki...
no dał sie wpuścić dał ale ja myslę że "jaja" ma i jeszcze pokaże takim Wilczewskim karierowiczom gdzie pieprz rośnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niedawno odwiedziłem swojego przyjaciela Rosjanina i zapytałem go, czy gdyby np.w lesie kabackim rozbił się samolot z Miedwiediewem na pokładzie, Rosja oddałaby śledztwo Polsce. Popatrzył na mnie jak na wariata i odpowiedział – „Oszalałeś? Gdyby trzeba było, wjechałyby czołgi, żeby zabezpieczyć wrak” A peło co zrobiło nic bo czołgi nie maja paliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł aby poseł dołączył do swojego guru posługującego się penisami i ryjami jest bardzo dobry. Identyczne systemy wartości , identyczne pozbawione racjonalizmu i myślenia o wspólnym interesie wyborców zachowania. Może Międzyrzec, Biała i okolice odetchnęłyby od wyczynów w/w. Jest nadzieja że w najbliższych wyborach przejrzymy wszyscy na oczy i dokonamy stosownego wyboru, a tych którzy tylko potrafią jątrzyć odełsemy na inne pole działań, oby jak najdalej od wspolnego dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto z PJN-u będzie startował? Dudziński jest z Parczewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanisław napisał:
Ale jazda..... to że PO w Białej Podlaskiej jest tu gdzie i to przez kolejne 4 lata ... jest to właśnie zasługa działania Pana Posła który powinien zajmować się Międzyrzecem a nie Białą ... no chyba ze naprawdę w takim mieście jak Biała Podlaska nie znajdzie się choć jeden "chłop z jajami"
Ale jazda !!! Bierzcie się za ryje w PO i w PiSie, walcie się gębach w walce o wpływy,stołki-a my czekamy na wybory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewica napisał:
Ale jazda !!! Bierzcie się za ryje w PO i w PiSie, walcie się gębach w walce o wpływy,stołki-a my czekamy na wybory!!!
czyżby "człowiek" z magistratu się odezwał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsioł Żmijan głosował w sejmie za legalizacją homozwiązków. PO= Pedalstwo Obowiązkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy POpatrzeć na te twarze na zdjęciu - mówią wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Rosji napisał:
"Niedawno odwiedziłem swojego przyjaciela Rosjanina i zapytałem go, czy gdyby np.w lesie kabackim rozbił się samolot z Miedwiediewem na pokładzie, Rosja oddałaby śledztwo Polsce. Popatrzył na mnie jak na wariata i odpowiedział – „Oszalałeś? Gdyby trzeba było, wjechałyby czołgi, żeby zabezpieczyć wrak” A peło co zrobiło nic bo czołgi nie maja paliwa.
czlowieku lecz sie na nogi bo na głowe za pózno i nie pisz bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Adamowicz na szefa PO w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan , Wilczewski go home!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo - widzę, że pracownicy bialskiego UJ dostali rozkaz POpisywania się na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szary pracownik napisał:
Ooo - widzę, że pracownicy bialskiego UJ dostali rozkaz POpisywania się na forum
I co sie dziwisz? Dla pracowników magistratu to obowiązek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobił dla Białej i okolic Prof.Bergier a co Żmijan?O czym tu mowa,Prof.Bergier zawsze będzie wybierany a Żmijan?-wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student UJ napisał:
Co zrobił dla Białej i okolic Prof.Bergier a co Żmijan?O czym tu mowa,Prof.Bergier zawsze będzie wybierany a Żmijan?-wątpię
Racja popieram w 100% Senator buduje (PWSZ) a Poseł rujnuje (Przedsiębiorstwo Drogowe w Międzyrzecu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan zawsze walczy tylko o swoje koryto.Nic sobą nie reprezentuje. Szczyci się arogancją i głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...