Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starosta chce przejąć PKS. Tylko jak najlepiej to zrobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 r. o 12:27 Powrót do artykułu
Przewozy pasażerskie są nieopłacalne? To na czym zarabiają Garden Service czy Polski Bus? Na wożeniu ziemniaków? Może wystarczy zwolnić kierownictwo i połowę biurokratów w PKS i nagle opłaci się wozić ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja rada na plan naprawczy: niech kierowcy sprzedają bilety pasażerom. Wiele razy jechałam bez biletu na tzw. przez kierowcę promocię ( około 2- 3 zł taniej). Kiedy proszę o bilet kierowca mówi: da pani spokój dojedziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transped też upadł, bo kierowcy brali po kilka zł do kieszeni. A tępy naród się wtedy cieszył, że zaoszczędził. Ale tak zaoszczędził, że teraz z wielu wiosek nie ma żadnego pojazdu. Nawet prywaciarz nie chce jeździć. BUAHAHAHA. Myślę, że Pan Bóg już machnął ręką na tą głupotę Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne Kancelaria Pana Przemyslaw czlonka zarzadu spolki Pks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku, niech zapewnią sprawne autobusy, potem niech zatrudnią uczciwych kierowców, zwolnią urzędasów z biura to może co z tego będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sugerowałem urzędowi marszałkowskiemu aby na tym etapie nie wyzbywał się majątku, kiedy chcemy przejąć PKS – zaznacza starosta." Sugerować to sobie można a ZWL zrobi i tak to co będzie w interesie Województwa a nie Powiatu a wbrew pozorom te interesy nie muszą być zbieżne. Czekam na ten powiatowy interes życia i na jego rezultaty :) trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...