Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

starosta niczym król Błystek

Utworzony przez krasnoludek, 9 września 2009 o 08:19
To prawie jak w tej bajce o krasnoludkach M. Konopnickiej. Starosta wydaje pisemko Gościniec -ot taka powiatowa kronika wydarzeń- i zatrudnił widać sobie nadwornego kronikarza w bajce on się nazywa Koszałek Opałek w realu trochę inaczej . Polecam jego teksty, w szczególności ten o parafii Kościeniewicze z numeru wakacyjnego. A tak poważenie Panie Starosto, tym pismem ( przynajmniej takimi tekstami) obraża Pan czytelników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
krasnoludek napisał:
To prawie jak w tej bajce o krasnoludkach M. Konopnickiej. Starosta wydaje pisemko Gościniec -ot taka powiatowa kronika wydarzeń- i zatrudnił widać sobie nadwornego kronikarza w bajce on się nazywa Koszałek Opałek w realu trochę inaczej . Polecam jego teksty, w szczególności ten o parafii Kościeniewicze z numeru wakacyjnego. A tak poważenie Panie Starosto, tym pismem ( przynajmniej takimi tekstami) obraża Pan czytelników.
Myślę, że pasuje do niego i Nikodem Dyzma.
0
POczytajcie lepiej w Słowo Podlasia jakich PO upycha ludzi do kuratorium oświaty!!!
0
Gość napisał:
POczytajcie lepiej w Słowo Podlasia jakich PO upycha ludzi do kuratorium oświaty!!!
W nepotyźmie politycznym psl przebija w powiecie wszystkich. A w gościńcu faktycznie piszą koszałki opałki.
0
o ile mi wiadomo piszacy do gosccinca ludzie robia to spolecznie i nie sa dziennikarzami wiec nie wiem czy warto sie czepiać
0
Gość napisał:
o ile mi wiadomo piszacy do gosccinca ludzie robia to spolecznie i nie sa dziennikarzami wiec nie wiem czy warto sie czepiać
HI, HI, HI, HI, HI. SPOŁECZNIE. A CO W TYM TOWARZYSTWIE ROBI RED. ISTVAN. A JAK COŚ ROBI TO NAPEWNO NIE ZA DARMO.
0
Gość napisał:
To jak społecznie to można bzdury pisać ?. To Koszałek Opałek głupka z kogo robi starosty czy czytelników ?.
0
Dla starosty najważniejsza jest okładka, ma błyszczeć. A błyszczy dzięki spnsorom np. poczta polska z Białej. Potem starosta nagradza sponsora "pocztę" nagrodą Dobre bo bialskie (tak jak w tym roku). Gdzie tu jakiegoś sensu szukać.
0
Radny powiatowy. napisał:
Dla starosty najważniejsza jest okładka, ma błyszczeć. A błyszczy dzięki spnsorom np. poczta polska z Białej. Potem starosta nagradza sponsora "pocztę" nagrodą Dobre bo bialskie (tak jak w tym roku). Gdzie tu jakiegoś sensu szukać.
Najgorsze piśmidło jakie miałam w ręku .Której strony nie otworzysz tam pan starosta bądż wytłuszczone jego nazwisko .Na takim papierze należałoby wydać zasady dobrego wychowania i wręczyć je co niektórym naszym prominentom , bo ni9estety trochę im brakuje. A wydawanie tego gniota i promowanie siebie , bądz drukowanie zdjęć zrobionych przez rodzinę to szczyt arogancji i buty. Wybory już niedlugo i ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: