Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starosta wypowiedział umowy dzierżawy terenu trzem kołom łowieckim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2017 r. o 15:55 Powrót do artykułu
Argumenty starosty mocno dęte... w dobie telefonów, internetu mówienie o trwającej tygodniami korespondencji z kołami coś mi śmierdzi..Czyżby kiedy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje determinacji koledze Staroscie.Moze inni pojda w slady Starosty Bialskiego.Bedzie ciezko bo wiekszosc powiazana z mysliwymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Starosta Bialski.Ciekawe czy Starosta chełmski pójdzie w panskie ślady.Myśliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare ubectwo tylko poluje a do roboty Ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Mariuszu!!! W gminie Miedzyrzec też czekamy na zmianę koła lowieckiego i mamy nadzieję, że w końcu będzie to koło z naszego regionu. Pola rolników to nie pastwiska dla dzikow!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się zacznie, jak lokalnych myśliwych przestaną pilnować myśliwi spoza gminno-starostwowskiego układu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golonki z dzika odcinam i mrożę. Gdy nazbiera się odpowiednia ilość rozmrażam a następnie pekluję w pekli na bazie peklosolu i soli z dodatkiem czosnku, liścia bobkowego, ziela angielskiego i pieprzu. Peklowane golonki zalewam zimną wodą i gotuję dodając liście bobkowe i maggi do miękkości ale tak, aby się nie rozlatywały. Po ugotowaniu studzę i kroję na kostki wielkości ok. 4 cm. Żelatynę (ja uzyskuję ją ze skórek wieprzowych) zalewam gorącym wywarem z gotowania golonek i wlewam do pokrojonej masy mięsnej. Gorczycę mielę w młynku do kawy przeznaczonym wyłącznie do mielenia przypraw i dosypuję do pokrojonych golonek. Całość dokładnie mieszam ale tak, aby nie porozwalać pokrojonych kostek golonki. Do sparzonych puszek (słoików) wkładam golonki maksymalnie wykorzystując miejsce. Powstałe szczeliny uzupełniam gorącym bulionem z gotowania golonek. Po wystygnięciu puszek zamykam je i pasteryzuję. Zapewniam, ze golonka z dzika jest o wiele smaczniejsza niż wieprzowa a przy tym ma mniej tłustych elementów a więc nadaje się do spożywania także przez dbających o sylwetkę. W załączniku: napełnianie puszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W co gra starosta bialski? i jakie ma pojęcie o polowaniach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to rozgrywki pslowskie nikt już się na to nie nabierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL idzie na dno i jeszcze między sobą się naparzają. Bravo chłopcy! Tak trzymać! zaraz w ogóle Was nie będzie! PiS zrobi z Wami porządek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd gminy kontroluje obwody łowieckie? Myśliwym jestem od 10 lat i takie kuriozum pierwszy raz widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę chłopstwa PSLowskiego nie godzi się żeby wyżynać swoich. Jaki przykład idzie do członków PSL. W szeregach PSL jestem od 5 lat i bardzo nie podoba mi się takie zachowanie. Jak mamy z PiS em w terenie wygrać jak słyszę, że nie warto być w PSLu bo tam swoich biją. Sam się zastanawiam czy moja obecność i zaangażowanie w strukturach terenowych ma sens skoro starosta z PSL u kopie innych członków z partii. Tomasz O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiocha wiochę robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahahahaha uciekać bo biją, wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły Poklepywanie po pleckach jest w stylu PSL i kopanie tez ! Ech cały PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiło mi się o uszy, że tu nie idzie o żadne roszczenia rolników tylko o to, że na tym terenie mają polować PSL owskie notable z Warszawki typu Pawlaki, Komorowskie, Kalinowskie. I starosta żeby się Warszawce podlizać wyrzuca swoich szeregowych działaczy PSLu. I gdzie tu dbanie o dobro rolników!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22000 zł - 5 ha szkód było?????????? KOło nr 1 z Otwocka (Zalesie) też nie płaci - "i co nam pan zrobi, nie mamy pańskiego płaszcza" - brak kontroli, układy towarzysko - korupcyjne, państwo w rozkładzie. Kanapeczki i bimber: obudzili się ze snu pod zaborczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary numer PSL owski, podkręcić chłopów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech starosta lepiej powie co komu obiecał?! Wprowadza zamęt i myśli, że takim działaniem pozyska wyborców. PSL owi już nic nie pomoże. To jest pudrowanie trupa. Czas na dobrą zmianę. Mieszkańcy Białej Podlaskiej już zrobili porządek w urzędzie miasta to i w starostwie zrobią. Czas towarzystwa spod znaku zielonej konieczyny dobiega końca. Oby już na wieki. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już myśliwi po pijanemu nie będą polować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta co zrobi to będzie rozliczony, pochwalony lub obalony, a my rolnicy mamy sprawę ignorowaną od wielu lat. Żaden lokalny poseł nie pochyllił się nad naszymi skargami wobec kół łowieckich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...