Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Start do europarlamentu tylko dla Polaków?

Utworzony przez iat, 2 kwietnia 2009 o 21:23
Pan Riad Haidar jest z tego co słyszałem bardzo inteligentnym i mądrym facetem. Zdołałem poznać jego syna. Skoro ma obywatelstwo polskie, to nie widzę problemu, żeby startował z polskiej listy wyborczej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby miał właściwe korzenie, tzn. był Judejczykiem, a nie Syryjczykiem, to chłopcu z Partii Dewiantów by nie przeszkadzało.
0
Doktor Riad Haidar jest Polakiem przez duże "P" a w dodatku jest człowiekiem na wysokim poziomie moralnym i nie da sobą manipulować. Ponadto jest CZŁOWIEKIEM bardzo skromnym i wybitną osobowością ponadto obytym w Świecie. Gdybyśmy mieli takich polityków to w Polsce żyło by się normalnie. Znam go osobiście dwa razy uratował mi dziecko. Ponadto zna angielski a to w śród naszych "polityków" dość rzadkie. Będę na Pana głosował pomimo tego że z zasady nie popieram SLD ale na Pana zagłosuje dlatego że jestem święcie przekonany że będzie Pan godnie reprezentował Polskę i Polaków a ponadto nasz zaniedbany region. Pozdrawiam Pana Serdecznie i Życzę Sukcesów. Piotr
0
Nie sądzę by Bialczanie chcieli się POzbyć tak dobrego lekarza do Brukseli. Jego kandydatura to raczej samobój SLD. Ten pan zasiadając w radzie nadzorczej Wodkamelu z ramienia SLD PObiera miesięcznie kilkanaście tysięcy złotych, czyli więcej niż JEWroPOsioł.
0
Powodzenia wypada życzyć
0
nik napisał:
Nie sądzę by Bialczanie chcieli się POzbyć tak dobrego lekarza do Brukseli. Jego kandydatura to raczej samobój SLD. Ten pan zasiadając w radzie nadzorczej Wodkamelu z ramienia SLD PObiera miesięcznie kilkanaście tysięcy złotych, czyli więcej niż JEWroPOsioł.
Drogi slabodoinformowany, doktor Haidar nie zasiada i nigdy nie zasiadal w radzie nadzorczej Bialskich Wodociagow, wiec czasem mysl co piszesz zanim napiszesz co myslisz, po drugie jezeli jestes z Bialej Podlaskiej to sprawdz czy napewno jest taki twor jak Wodkamel bo z tego co ja wiem to jest WOD-KAN, http://www.bwikwodkan.pl/ - tu adres internetowy. Po trzecie kilkanascie tysiecy to moze bierze Prezes Wod-Kan a czlonkowie rady nadzorczej kiedys zarabiali po 1200 zl a teraz to nie wiem ale raczej nie wzroslo ponad 2000. Propagandy jaka siejesz nie powstydzil by sie Gebels w 1 zdaniu umiesciles trzy klamstwa. Jezeli masz watpliwosci to zadzwon do Marka Pietrzeli z dziennika wschodniego i zapytaj go kto jest w radzie nadzorczej WOD-KAN on jako przedstawiciel prasy napewno to wie. a jezeli jeszcze jests z PO co tak zaznaczasz w tekscie to powiem ci tylko ze znam tam wielu rozsadnycb ludzi ale nie wiedzialem ze maja tez takich ciemniakow jak ty.
0
panie J. a zastanawiał sie pan kiedyś jaka krew płynie w pana żyłach? rosyjska, ukraińska może żydowska? Może warto by było wprowadzić rodowody dla "Polaków" startujących w wszelkiej maści wyborach do urzędów publicznych? Żenujące są te Pana próby zwrócenia na siebie uwagi medialnej w myśl zasady "nie ważne co mówią byle mówili", zresztą rozumiem pana - przy pana "zasługach" dla lokalnej społeczności? Ale zanim pan wystrzeli z wielką karierą eurokomedianta proszę zapoznać się z ideą Wspólnej Europy zasadami jakie tam obowiązują. No i radzę przede wszystkim sięgnąc do słownika na stronie gdzie piszą co to Demokracja. Mamy 2009 rok a dalej siedzimy w ciemnocie średniowecza i to mnie żenuje że takie głosy są wogóle komentowane na jakichkolwiek łamach. I mam nadzieję że dr Haidar nie przyjme pańskiego "zaproszenia" bo wtedy straciłbym chyba kandydata co do którego miałbym pewność że coś temu naszemu regionowi na końcu Europy załatwi. Proponuję dać spokój farsie, douczyć się, i przede wszystkim przestać przynosić wstyd Polsce i Polakom. Dopiero pan się bierz za politykowanie.
0
nik napisał:
Ten pan zasiadając w radzie nadzorczej Wodkamelu z ramienia SLD PObiera miesięcznie kilkanaście tysięcy złotych, czyli więcej niż JEWroPOsioł.
https://www.infoveriti.pl/raport-informacje...a608a956002d153 Najpierw sprawdź, a później pisz.
0
A oto i blog tego liberała, gdzie oskarża o rasizm, można wszystko przeczytać: http://krzysztofjakubowski.pl/
0
nik napisał:
Dotyczy firmy WOD-KAN W dniu rejestracji firma posiadała nastepujący skład rady nadzorczej Rodzaj zdarzenia Nazwisko organu nadzoru Imiona organu nadzoru PESEL Powołano GUZ JAN EDMUND Powołano KASJANIUK DANUTA Powołano PRZYŁUCKA BARBARA Powołano SMUŻEWSKI MAREK Powołano SZLASKI ZBIGNIEW Powołano BAŃKOWSKI JÓZEF W dniu 10.09.2003 dokonano nastepujących zmian w składzie rady nadzorczej Rodzaj zdarzenia Nazwisko organu nadzoru Imiona organu nadzoru PESEL Odwołano PRZYŁUCKA BARBARA Powołano JEWAŁA KAZIMIERZ Odwołano SMUŻEWSKI MAREK Powołano KUSZNERUK WIESŁAWA STANISŁAWA Odwołano SZLASKI ZBIGNIEW Powołano BOŁTOWICZ ADAM W dniu 20.07.2005 dokonano nastepujących zmian w składzie rady nadzorczej Rodzaj zdarzenia Nazwisko organu nadzoru Imiona organu nadzoru PESEL Odwołano JEWAŁA KAZIMIERZ Powołano MARCZUK STANISŁAW Odwołano BAŃKOWSKI JÓZEF Powołano USTJANOWSKA HALINA BOGUMIŁA W dniu 21.07.2008 dokonano nastepujących zmian w składzie rady nadzorczej Rodzaj zdarzenia Nazwisko organu nadzoru Imiona organu nadzoru PESEL Odwołano KASJANIUK DANUTA Odwołano BOŁTOWICZ ADAM Odwołano MARCZUK STANISŁAW Odwołano USTJANOWSKA HALINA BOGUMIŁA Powołano BAŁUT PRZEMYSŁAW Powołano NITYCHORUK STANISŁAW GRZEGORZ Powołano OLEŃSKI DARIUSZ Powołano LESIUK ZBIGNIEW JAN ---------------------------------------------------- no ale jak widać prościej głosić plotki niż pokusić się o sprawdzenie:)
0
KOMUCHOM TO WODA SODOWA DO GŁOWY UDERZA CZY CO
0
I o co tyle krzyku? Nie wiem....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: