Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stowarzyszenie rozwoju żeglarstwa w Międzecu

Utworzony przez mc, 22 kwietnia 2008 r. o 15:28
Jako , że temat pod tytułem Burmistrz Artur G. zmienił nie oczekiwanie swój wątek zakładam nowy gdzie można dokończyć dyskusję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż temat żwirowni jest jak bumerang powraca po każdym wyborze nowego burmistrza. Niestety i tym razem okazało się jak nieudolnym człowiekime jest Pan Artur G. Jakiś czas temu zobaczyłem w międzyrzeckim służalczym piśmidle obecnej władzy ,że kupiono domki dla stowaryszenia rozwoju żeglarstwa... cóż z tego co wiem to to stowarzyszenie pomimo pożytku publicznego (można oddać 1% podatku) jest tak naprawde miejscem kontrolowanym przez Państowo Szczerbickich gdzie Pan Leszek jest prezesem. Nie raz można zobaczyć było jak cała rodzinka w komplecie bawi się na stanicy popijając piwko i inne ogniste napoje. Ich dzieci beztrosko kożystają z dobra stanicy jak również ich znajomi , nikt poza nimi nie ma wstępu na stanicę- spróbujcie coś wypożyczyć , popływać na czymś albo zostać członkiem stowarzyszenia , ja próbowałem i niestety ! Nie ma takiej możliwość bo to miejsce niemal prywatne ! Nie wspomnę oczywiście o Panu burmistrzu i reszcie świty Litwiniuk, Gajewski.... sielanka dla władzy i miejsce wypoczynku, Pan Szczerbicki "daje dup..." dla tej władzy która tam przebywa i bawi się w najlepsze za to ,że ma stanowisko w urzędzie miasta jako dyrektor MOK. Cóż żenada , jak zrobi się cieplej spróbuję jeszcze raz sie zapisać chyba tylko po to żeby utwierdzić się w przekonaniu że Stowarzyszenie rozwoju żeglarstwa w Międzyrzecu Podlaskim to prywata. Go to the top of the pageraport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne ,że w zarządzie stowarzyszenia pracują obecni radni a przecirz jest to majątek miasta oddany w użytkowanie dla potrzeb stowarzyszenia nie wspomnę już o dotacjach z budżetu Miasta to wszystko jest niezgodne z prawem,poczytajcie co stało się z radnymi w Białej P.z momentem wyboru do władz stowarzyszenia przestają być radnymi,chyba sie nie mylę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerbicki nie jest radnym , zrzekł się mandatu radnego na rzecz dyrektora MOK (większa kasa i wogóle) Pan burmistrz mu załatwił ( za to może przebywać na terenie stowarzyszenia Pan burmistrz ,cała jego rodzina wraz z ojcem ! oraz oczywiście znajomi i koledzy) takiej możliwości mieszkańcy nie mają. A więc Szczerbicki jest i prezesem Stowarzyszenia i dyrektorem MOK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Stowarzyszenia rozwoju żeglarstwa to mam tam znajomego , który jest członkiem tego cyrku. Skąd ten cyrk ? Z tego co wiem to jest tam kilka osób które "rządzą" stowrzyszeniem na czele ze Szczerbickim.Wszyscy skutecznie nie dpouszczają mieszkańców do stowarzyszenia gdyż ogólnie ludzie zobaczyliby co tam sie dzieje ! Nie raz słyszałem opowieści jak zarząd stowarzyszenia pije i tańczy wraz ze znajomymi plus oczywiście burmistrz i reszta świty... ogólnie gdyby tam zajść wieczorem to sodoma i gomora i właśnie przez te piackie zabawy nie dopuszcza sie tam ludzi , ale ludzie którzy już tam są to mówią ... Nie można oczywiście nie wspomnieć o rodzinie Szczerbickich którzy mają tam nieograniczony dostęp wraz ze swoimi znajomymi , cóż dla mieszkańców nie ma tam nic sad.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Szkoda tego 1% podatku....... Cały klan Sz........... rządzi się tym majątkiem jak swoim. Stworzyli tam swój prywatny folwark. Imprezy dla wybranych na całego, od biwaku do biwaku. Domki podwyższą tylko standard imprez, to pewne. Będzie gdzie zakwaterować panienki. Cała rodzina włazi wszystkim arbuziakom w d_pę bez wazeliny, że nie wiem jak ta d_upa jeszcze wytrzymuje takie parcie z zewnątrz. Poczytajcie też skład rady młodzieżowej, tam są także.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no oczywiście ,że jest smrodek Szczerbicki Krzysztof w radzie miasta http://portal.miedzyrzecczyzna.pl/ml/wydar...?more=854002711 no no dupowlazłstwo mają chyba we krwi hehe. Zgłaszam apel do Pana Burmistrza : Pan Szczerbicki jest już dyrektorem MOK oraz prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Żeglarstwa ( 2 takie funkcje , tak można ?) Pani Szczerbicka jest Komendantką ZHP Smrodek Krzysztof Szczerbicki jest już w radzie miasta A gdzie stołeczki dla córki i drugiego syna ?! Panie burmistrzu ich jes 5 a nie 3 ?! za te chulanki na żwirowni należy się więcej stłoeczków , proponuję córeczkę na dyrektora którejś ze szkół a synka może do jakiejś rady miasta ? a co tam na dyrektora MOSiR ! biggrin.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję zmienić nazwę ze "Stowarzyszenie Rozwoju żeglarstwa w Międzyrzecu Podlaskim" na "Folwark Szczerbickich - rozwój pijaństwa i rozpusty pod przykrywką żeglarstwa dla kolegów i znajomych "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapominacie o Panu Przewodniczącym Rady ,który odgrywa też ważną funkcję w zarządzie stowarzysznia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy nowy serial pt: ,,SAGA RODU SZCZERBICKICH POD ŻAGLAMI". Ciekawi mnie ile odcinków napisze życie. Jak tak dalej pójdzie, to Międzyrzec będzie bardziej znany od Wąchocka i Pacanowa. W Międzyrzecu tuzów piorą, taką informację podało radio Erewań !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWYZSZE POSTY SKOPIOWANE Z POPRZEDNIEGO TEMATU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie, skoro jest to organizacja pożytku publicznego działająca na rzecz rozwoju miasta , to czy można się zapisać do tego stowarzyszenia? są napewno jakieś wytyczne aby zostać członkiem ? chętnie bym skożystał i nauczył się pływać ? Może wypowie sie ktos kto ma rozeznanie w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://portal.miedzyrzecczyzna.pl/ml/wydar...?more=854002711
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam tak się zastanawiam nad tym całym tematem dotyczącego Stowarzyszenia Żeglarstwa - nie wiem jak ktoś może pisać. takie brednie nieznając Państwa Szczerbickich, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak oczerniacie te osoby, bez podstawie .... czyżby zazdrość? Czy to źle że młodzi ludzi mają miejsce do spędzania wolnego czasu, w miłej atmosferze? Zadam jedno pytanie.. dlaczego nikt nie chciał się zapisywać do Stowarzyszenia kiedy wokół niego mało się działo, a teraz kiedy NARESZCIE coś się dzieje kładziecie kłody pod nogi .... To chyba nie jest w porządku. Radzę zastanowić się nad wypisywaniem takich rzeczy , obrażając przy tym jego rodzinę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Zadam jedno pytanie.. dlaczego nikt nie chciał się zapisywać do Stowarzyszenia kiedy wokół niego mało się działo, a teraz kiedy NARESZCIE coś się dzieje kładziecie kłody pod nogi ....
Co tam się takiego szczególnego NARESZCIE dzieje, bo nie wiem? Napisz? Jest prywata, czy jej nie ma? Też napisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Witam tak się zastanawiam nad tym całym tematem dotyczącego Stowarzyszenia Żeglarstwa - nie wiem jak ktoś może pisać. takie brednie nieznając Państwa Szczerbickich, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak oczerniacie te osoby, bez podstawie .... czyżby zazdrość? Czy to źle że młodzi ludzi mają miejsce do spędzania wolnego czasu, w miłej atmosferze? Zadam jedno pytanie.. dlaczego nikt nie chciał się zapisywać do Stowarzyszenia kiedy wokół niego mało się działo, a teraz kiedy NARESZCIE coś się dzieje kładziecie kłody pod nogi .... To chyba nie jest w porządku. Radzę zastanowić się nad wypisywaniem takich rzeczy , obrażając przy tym jego rodzinę ...
a jak oczerniali bylego to za dwa lata za to odpowiedza a moze szybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka prywata ludzie dajcie spokój czy wy mając taką możliwośc nie zapraszalibyście swoich znajomych to poprostu śmieszne po prostu zżera was zazdrość a żadnej prywaty niema zacznijcie zajmować sie ważniejszymi sprawami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaka prywata ludzie dajcie spokój czy wy mając taką możliwośc nie zapraszalibyście swoich znajomych to poprostu śmieszne po prostu zżera was zazdrość a żadnej prywaty niema zacznijcie zajmować sie ważniejszymi sprawami .
Dobry jesteś! Cytat "czy wy mając taką możliwośc nie zapraszalibyście swoich znajomych". Do swojej posiadłości to bym zapraszał, ale do użyczonego jakiejś organizacji mienia gminy miejskiej!?!?!? Co o tym mówi Statut organizacji? Dopuszcza możliwość swobodnego dysponowania mieniem organizacji pożytku publicznego przez jej Prezesa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co chodzi z tym smrodkiem od kiedy Pan Krzysztof Szczerbick jest taką osoba ludzie..i życzę wszystkim takiej organizacji i zaangażowania co ta miła młoda osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z Panem ale tam bramy na kłódkę nie ma każdy mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego , może spokojnie odwiedzić Stowarzyszenie i spędzić mile wolny czas , ja nigdy nie spotkałem się z jakimś odrzuceniem czy też odmową ze strony P Szczerbickiego więc o czym tu pisac ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 41

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...