Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stowarzyszenie rozwoju żeglarstwa w Międzecu

Utworzony przez mc, 22 kwietnia 2008 r. o 15:28
To jest stowarzyszenie czy spółka z.o.o.? Miasto uzbraja teren, zakupuje przyczepy, prowadzi jakieś inwestycje. Jaka jest forma finasowania tego stowarzyszenia, kto tym zarządza, bo póki co, to nie prowadzi ono rzadnej działalności publicznej. Myślę, że strona finasowa nie stanowi tajemnicy. Może ktoś przekaże garść informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgodzę się z Panem ale tam bramy na kłódkę nie ma każdy mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego , może spokojnie odwiedzić Stowarzyszenie i spędzić mile wolny czas , ja nigdy nie spotkałem się z jakimś odrzuceniem czy też odmową ze strony P Szczerbickiego więc o czym tu pisac ludzie
A ja też bardzo lubię pana szczerbickiego, mimo że nie lubię jego stowarzyszenia,ale on sam jako człowiek jest naprwdę w porządku. A jako dyrektor kina jest bardzo dobry. Mysle ze to jedyny rozsadnie powolany przez Grzyba czlowiek na kierowniczym stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo tutaj różnej treści wypowiedzi, zarówno pozytywnych jak i negatywnych pod względem Prezesa. Myślę ,że trzeba rozgraniczyć ocenę osoby od organizacji. Prezes Szczerbicki jako człowiek jest naprawde pożądny i nie wiele można mu zarzucić to jest jedno i nie podlegające dyskusji, potwiedzi to chyba każdy kto zna Prezesa osobiście. Druga sprawa to stowarzyszenie i sposób nim zarządzania - to jest głowny temat dyskusji Kwestia rodziny... nie da sie ukryć faworyzowania i przywilejów płynących dla rodziny Pana Prezesa, i tu sam Prezes musi uderzyć się w pierś i przyznać ,że rodzina może wszystko i niestety to boli i kole w oczy innych członków stowarzyszenia i ludzi zewnątrz , dlatego apeluje do Pana Prezesa o zastanowienie się nad tym bo tak napewno być nie powinno głownie ze względu na szacunek do ludzi przychodzących tam bezinteresownie i wykonujących tam prace całkowicie bezinteresownie dla dobra ogółu. Druga sprawa znajomych i kolegów, cóż może warto w końcu wprowadzić zasady oraniczające dostęp do stanicy , mam tu na myśli kryterium przebywania na stanicy tylko dla jego członków ! Kto może być członkiem ? ten kto pomaga , wykonuje prace na rzecz stowarzyszenia ,wpłaca składki członkowskie, myślę ,że wówczas sprawa rodziny i znajomych będzie klarowna.Poprostu kto nie robi rzeczy wymienionych wcześniej nie ma prawa tam być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sporo tutaj różnej treści wypowiedzi, zarówno pozytywnych jak i negatywnych pod względem Prezesa. Myślę ,że trzeba rozgraniczyć ocenę osoby od organizacji. Prezes Szczerbicki jako człowiek jest naprawde pożądny i nie wiele można mu zarzucić to jest jedno i nie podlegające dyskusji, potwiedzi to chyba każdy kto zna Prezesa osobiście. Druga sprawa to stowarzyszenie i sposób nim zarządzania - to jest głowny temat dyskusji Kwestia rodziny... nie da sie ukryć faworyzowania i przywilejów płynących dla rodziny Pana Prezesa, i tu sam Prezes musi uderzyć się w pierś i przyznać ,że rodzina może wszystko i niestety to boli i kole w oczy innych członków stowarzyszenia i ludzi zewnątrz , dlatego apeluje do Pana Prezesa o zastanowienie się nad tym bo tak napewno być nie powinno głownie ze względu na szacunek do ludzi przychodzących tam bezinteresownie i wykonujących tam prace całkowicie bezinteresownie dla dobra ogółu. Druga sprawa znajomych i kolegów, cóż może warto w końcu wprowadzić zasady oraniczające dostęp do stanicy , mam tu na myśli kryterium przebywania na stanicy tylko dla jego członków ! Kto może być członkiem ? ten kto pomaga , wykonuje prace na rzecz stowarzyszenia ,wpłaca składki członkowskie, myślę ,że wówczas sprawa rodziny i znajomych będzie klarowna.Poprostu kto nie robi rzeczy wymienionych wcześniej nie ma prawa tam być.
Wywazona ocena istniejacego stanu rzeczy. Brawo!!!!! Recepta tez prawidlowo. Lechu uderz sie w piers.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prezes Szczerbicki jako człowiek jest naprawde pożądny i nie wiele można mu zarzucić.........
............niestety wpadł w nieodpowiednie towarzystwo, a jak wiadomo od dawna "złe towarzystwo psuje pożyteczne zwyczaje"!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako ,że dyskusja rozgorzała na dobre , stosowne byłoby zabranie głosu przez samego zainteresowanego czyli Pana Prezesa Szczerbickiego , jeżeli ma ktoś z nim bezpośredni kontakt to proszę o przekazanie informacji/linku Panu Prezesowi w celu wypowiedzi/obrony na zarzucane tezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja też bardzo lubię pana szczerbickiego, mimo że nie lubię jego stowarzyszenia,ale on sam jako człowiek jest naprwdę w porządku. A jako dyrektor kina jest bardzo dobry. Mysle ze to jedyny rozsadnie powolany przez Grzyba czlowiek na kierowniczym stanowisku.
chyba sie nie znasz na kulturze i wyzej wymieniony musi zaczac dzialac bo jak narazie to modrzewska to duzo robila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
............niestety wpadł w nieodpowiednie towarzystwo, a jak wiadomo od dawna "złe towarzystwo psuje pożyteczne zwyczaje"!!!!!
Niestety ale jest to prawda, szczerze mówiąc wielu ludzi uważało ,że jest to człowiek ,który nie da sie tak manipulować przez burmistrza ale życie pokazało co innego niestety .Sprzedał się Szczerbicki a najgorsze jest to ,że bardzo komicznie wygląda to lizanie pośladków przez Prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypoczywałem na stanicy w wakacje i nigdy mnie stamtąd nie wyganiano, a jak sie nie podoba w stowarzyszeniu to zapraszam do ośrodka pana dr hab. prof. PWSZ Bergiera, podobno zainwestował tam ponad 300 tys złotych, widać tylko molo, reszta pewnie jest zainwestowana w rzadkiego gatunku chwasty i drogi gruz, pewnie pierwszej jakośći
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
zapraszam do ośrodka pana dr hab. prof. PWSZ Bergiera, podobno
Jozik B, podobno straszi w tataraku i trzba go stamtąd wygnić !!!!!! Obiecał zainwestować 5 mln. PLN. Należy Jozika przepytać ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prezes Szczerbicki jako człowiek jest naprawde pożądny i nie wiele można mu zarzucić to jest jedno i nie podlegające dyskusji
Radzę Prezesowi zawczasu zapoznać się bardzo dokładnie z przepisami ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne. Wygląda na to że władzunia szykuje niezły pasztet Prezesowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Radzę Prezesowi zawczasu zapoznać się bardzo dokładnie z przepisami ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne. Wygląda na to że władzunia szykuje niezły pasztet Prezesowi?
Można trochę więcej informacji , o co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Można trochę więcej informacji , o co chodzi ?
Kto pyta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Można trochę więcej informacji , o co chodzi ?
Czy w ten długi wekend będzie otwarcie sezonu na żwirowni? Kiedy staną domy Drzymały i kto pierwszy je przetestuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy w ten długi wekend będzie otwarcie sezonu na żwirowni? Kiedy staną domy Drzymały i kto pierwszy je przetestuje?
Co do otwrcia w długi weekend to zajedź i zobacz jakie otwarcie będzie.... A co do domów i ich testowania to zajmie się tym aktualna drużyna pijacka czyli "ekipa" z Prezesem na czele W końcu domki są po to aby podnieść standard pijackich hulanek na stanicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto pyta?
Poprostu pytam , jestesmy tu anonimowo z tego co zauwazylem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic gorszego od dlupoty i niewiedzy!!! Sprawdzcie na stronie www.zagle.miedzyrzec.pl sklad zarzadu stowarzyszenia i prezydium. To sa dwa odrebne organa Stowarzyszenia. Porownajcie to ze skladem rady miasta i wykazem stawisk w UM Miedzyrzec Podlaski. Dopiero wtedy zacznijcie cokolwiek pisac. A jesli ktos chce byc czlonkiem Stowarzyszenia to ww stronie jest statut oraz deklaracja czlonkowska. Jesli ktos wlasciwie postrzega bycie czlonkiem Stowarzyszenia i rozumie ze oprocz korzystania konieczna jest wlasna praca to z cala pewnoscia takich ludzi tam potrzeba. Trutni narzekajacych na wszystko i obrazajacych innych z cala pewnoscia nikt tam nie przyjmnie. Poprostu: darmozjadom wstem wzbroniony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic gorszego od dlupoty i niewiedzy!!! Poprostu: darmozjadom wstem wzbroniony!!!
Odpowiedź dla naiwnych, odważna ale nie merytoryczna dla darmozjadów mało przekonywująca. Prościej jest powiedzieć, że to jest stowarzyszenie ,,dla aspirujących wyżej" i na krzywy ryj nikt się nie załapie. Tylko jaki jest wasz wkład i co w posagu wniosły wam władze miasta?? (barak, uzbrojenie terenu, domki, droga i co jeszcze w planie?) Bawcie się dobrze ale za własną kasę! I o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic gorszego od dlupoty i niewiedzy!!! Sprawdzcie na stronie www.zagle.miedzyrzec.pl sklad zarzadu stowarzyszenia i prezydium. To sa dwa odrebne organa Stowarzyszenia. Porownajcie to ze skladem rady miasta i wykazem stawisk w UM Miedzyrzec Podlaski.
Jakieś utajnione to wasze prezydium, chyba musicie ten organ najpierw odtajnić. W ogóle to po co mamy to wszystko porównywać? Wyjaśnisz? A ten "darmozjad" to jest statutowo zdefiniowany, bo chyba działacie w oparciu o statut? Czy w oparciu o widzimisię? Jeżeli tak, to kogo widzimisię jest najważniejsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ten "darmozjad" to jest statutowo zdefiniowany, bo chyba działacie w oparciu o statut?
Status Stowarzyszenia jest na stronie www.zagle.miedzyrzec.pl w zakladce Statut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 41

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...