Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stowarzyszenie rozwoju żeglarstwa w Międzecu

Utworzony przez mc, 22 kwietnia 2008 r. o 15:28
Mi to najbardziej się podoba osoba pana Muszyńskiego w zarządzie - już był w LO w ekonomiku - gdzie jego nie było uuuuuuuuuu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Mi to najbardziej się podoba osoba pana Muszyńskiego w zarządzie - już był w LO w ekonomiku - gdzie jego nie było uuuuuuuuuu.
dobrze ze pojawil sie ktos nowy. Bedzie na kogo pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chyba sam sobie kupię w tym roku małą żaglówkę i nie jest mi potrzebne żadne stowarzyszenie - i nie będzie nikt mi robił łaski czy mogę sobie pożaglowac czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję "poziomu" dyskusji, "rzeczowych" argumentów i niesamowitej "odwagi" potrzebnej do obrażania ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Gratuluję "poziomu" dyskusji, "rzeczowych" argumentów i niesamowitej "odwagi" potrzebnej do obrażania ludzi.
Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzię - a może by tak ktoś z krytyków sam postarał się coś zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
A ja chyba sam sobie kupię w tym roku małą żaglówkę i nie jest mi potrzebne żadne stowarzyszenie - i nie będzie nikt mi robił łaski czy mogę sobie pożaglowac czy nie
Może kupimy razem? Ile trzeba kasy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze zamiast gdybac, zmyslac i obrazac, to szanowni krytycy wybiora sie na stanice i sami ocenia wklad pracy czlonkow stowarzyszenia. Oczywiscie pomoc przy dalszych pracach adaptacyjnych jest pozadana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moze zamiast gdybac, zmyslac i obrazac, to szanowni krytycy wybiora sie na stanice i sami ocenia wklad pracy czlonkow stowarzyszenia. Oczywiscie pomoc przy dalszych pracach adaptacyjnych jest pozadana.
W jakich godzinach to MUZEUM CZYNU SPOŁECZNEGO jest otwarte i po ile bilety ? Kto oprowadza wycieczki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic gorszego od dlupoty i niewiedzy!!! Sprawdzcie na stronie www.zagle.miedzyrzec.pl sklad zarzadu stowarzyszenia i prezydium. To sa dwa odrebne organa Stowarzyszenia.
Gdzie jest skład tego prezydium ? Jakaś tajna to struktura ! Daj do niego link, czy też ukrywacie to przed społeczeństwem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walne Zebranie Stowarzyszenia Rozwoju Żeglarstwa odbędzie się 7 maja 2008 roku o godzinie 18.30 ( pierwszy termin), 18.45 (drugi termin) w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury Międzyrzec Podlaski ul. Warszawska 37 Informacja z www.zagle.miedzyrzec.pl , czyżby Prezes przejrzał na oczy, oprzytomniał i chciał coś wyjaśnić, powiedzieć ? Może dotarły do niego negatywne opinie z forum... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby Prezes przejrzał na oczy, oprzytomniał i chciał coś wyjaśnić, powiedzieć ? Może dotarły do niego negatywne opinie z forum... ?
Okopują się całymi siłami na stanicy w sobotę ! Informacja z www.zeglarze.miedzyrzec.pl, więc raczej prezes schodzi do podziemia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Status Stowarzyszenia jest na stronie www.zagle.miedzyrzec.pl w zakladce Statut.
Czy statut na stronie jest na pewno aktualny? Czy też jutro na walnym zmiana statutu pociągająca za sobą automatyczną rezygnację prezesa z funkcji? Pozamiatało się?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K*** ciemnogród z tego Miedzyrzeca, a myślałem ze macie aspiracje, żeby nie było to tylko małe miasteczko i wkońcu zaczeło się coś dziać. A tu tylko dochodzenie, kto z kim, gdzie, dlaczego i po co. Ludzie trzeba sie rozwijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
K*** ciemnogród z tego Miedzyrzeca, a myślałem ze macie aspiracje, żeby nie było to tylko małe miasteczko i wkońcu zaczeło się coś dziać. A tu tylko dochodzenie, kto z kim, gdzie, dlaczego i po co. Ludzie trzeba sie rozwijać
przeciez rozwijamy zeglarstwo, co sie przypier***asz, czytac nie umiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K*** ciemnogród z tego Miedzyrzeca, a myślałem ze macie aspiracje, żeby nie było to tylko małe miasteczko i wkońcu zaczeło się coś dziać. A tu tylko dochodzenie, kto z kim, gdzie, dlaczego i po co. Ludzie trzeba sie rozwijać
Rozwijać tak, ale nie dać się robić władzy w chuja, bo to próbuje robić władza z mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZy odbylo się już to zapowiadana zebranie zarządu jeśli tak co uchwalono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu TVN ma zajrzeć z pewnymi pytaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dostaje "drzymałowe wozy" we władanie? Oferta złożona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że istota tego forum to opluwanie i mieszanie z błotem wszystkich bardziej znanych w Międzyrzecu osób. Z tym żeglarstwem to jestem ciekawy czy osoby które wypisują te jadowite posty na Szczerbickich tak naprawdę próbowały kiedyś do stowarzyszenia się zapisać. Czy bodaj raz widziały te rzekome imprezy i popijawy, czy opierają się na plotkach i pomówieniach bandy zazdrośników? Wybaczcie, ale jak dla mnie to typowa małomiasteczkowa mentalność. Jak ktoś coś ma i coś robi to trzeba go opluwać, pomawiać i oczerniać, bo to na pewno złodziej. Co do Szczerbickich to to są porządni ludzie. Jeden i drugi działa w kulturze i jakoś to trzymają. Spójrzcie chociażby na imprezy, które zorganizował Szczerba odkąd objał stanowisko dyrektora. Sporo tego było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam wrażenie, że istota tego forum to opluwanie i mieszanie z błotem wszystkich bardziej znanych w Międzyrzecu osób. Z tym żeglarstwem to jestem ciekawy czy osoby które wypisują te jadowite posty na Szczerbickich tak naprawdę próbowały kiedyś do stowarzyszenia się zapisać. Czy bodaj raz widziały te rzekome imprezy i popijawy, czy opierają się na plotkach i pomówieniach bandy zazdrośników? Wybaczcie, ale jak dla mnie to typowa małomiasteczkowa mentalność. Jak ktoś coś ma i coś robi to trzeba go opluwać, pomawiać i oczerniać, bo to na pewno złodziej. Co do Szczerbickich to to są porządni ludzie. Jeden i drugi działa w kulturze i jakoś to trzymają. Spójrzcie chociażby na imprezy, które zorganizował Szczerba odkąd objał stanowisko dyrektora. Sporo tego było.
chyba zartujesz wczesniejsza dyrektor leszczynska robila sporo imprez a teraz jedna na pol roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 41

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...