Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajku w szpitalu nie było więc są pieniądze

Utworzony przez dr n. med., 17 grudnia 2007 r. o 07:19
Ja w styczniu wyjeżdżam do Irlandi. Płacą 8 x tyle co w Polsce. Podbnie robią moi koledzy. Polaków niedługo będą leczyli zielarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr n. med. napisał:
Ja w styczniu wyjeżdżam do Irlandi. Płacą 8 x tyle co w Polsce. Podbnie robią moi koledzy. Polaków niedługo będą leczyli zielarze...
taaa , ja wam serdecznie dziękuje za takie leczenie , kiedy nie można doprosić się u rodzinnego skierowania na badanie specjalistyczne...To dopiero wyglada na leczenie ziołami(bez rozpoznania).Własnie tak leczyliście mojego sasiada, niestety kiedy dotarł do specjalistów pan prof powiedział "przykro mi co najmniej o trzy miesiące za pózno"Ale pan lekarz pierwszzego kontaktu , leczył nie wiedząc co .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jedz, mam nadzieje tam ci bedzie lepiej i nie wracaj, łaski bez, wolność jest i tylko obnoszenie sie ze swoim zawodem kiepsko świadczy o tych wszystkich co mają przed nazwiskiem skrót lek. med. etc.... jest wiele innych, równie ważnych, bez których nazywani bylibyście własnie zielarzami tylko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem ciekawa co nam zaproponuje szpital równorzędny przy ul. Kraśnickiej. Tam specjaliści II stopnia zarabiają 2300 zł brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mi rodzinny nie dal by skierowanie to w tym samym dniu miałbym nowego rodzinnego... i po kłopocie... kto ci zabrania zmienić lekarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strajk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...