Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajku w szpitalu nie było więc są pieniądze

Utworzony przez dr n. med., 17 grudnia 2007 o 07:19
Ja w styczniu wyjeżdżam do Irlandi. Płacą 8 x tyle co w Polsce. Podbnie robią moi koledzy. Polaków niedługo będą leczyli zielarze...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dr n. med. napisał:
Ja w styczniu wyjeżdżam do Irlandi. Płacą 8 x tyle co w Polsce. Podbnie robią moi koledzy. Polaków niedługo będą leczyli zielarze...
taaa , ja wam serdecznie dziękuje za takie leczenie , kiedy nie można doprosić się u rodzinnego skierowania na badanie specjalistyczne...To dopiero wyglada na leczenie ziołami(bez rozpoznania).Własnie tak leczyliście mojego sasiada, niestety kiedy dotarł do specjalistów pan prof powiedział "przykro mi co najmniej o trzy miesiące za pózno"Ale pan lekarz pierwszzego kontaktu , leczył nie wiedząc co .......
0
a jedz, mam nadzieje tam ci bedzie lepiej i nie wracaj, łaski bez, wolność jest i tylko obnoszenie sie ze swoim zawodem kiepsko świadczy o tych wszystkich co mają przed nazwiskiem skrót lek. med. etc.... jest wiele innych, równie ważnych, bez których nazywani bylibyście własnie zielarzami tylko...
0
a ja jestem ciekawa co nam zaproponuje szpital równorzędny przy ul. Kraśnickiej. Tam specjaliści II stopnia zarabiają 2300 zł brutto
0
jak mi rodzinny nie dal by skierowanie to w tym samym dniu miałbym nowego rodzinnego... i po kłopocie... kto ci zabrania zmienić lekarza?
0
strajk
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: