Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suchowola: Zwłoki Łukasza Przybysza znaleziono tam, gdzie wskazał jasnowidz

Utworzony przez mazus, 9 marca 2010 r. o 16:54
CC czytaj Cipny Club
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do dyskoteki to faktycznie sie popsula i juz 3/4 gnoi a co do porzadnych to faktycznie jest to miejszosc ale jest, zmiecie ta ochrone bo w ogole sie nie nadaje! gdziesz to brac ludzi nieprzeszkolonych do pilnowania porzadku i czyjegos bezpieczenstwa!!!! nad ta dyskoteka to od pewnego czasu ciazy jakies fatum :? moze i wyglada jak kurnik ale w srodku jest calkiem przyjemnie...trzeba poprostu wprowadzic jakies zasady a tam brak jakichkolwiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
black napisał:
Pallazzo górą a nie jakaś wiejska stodoła ze złą reputacją !!!
Ale żeś kolego błysną !! Bo palazzo to pewnie nie stodoła, i nie wiejska. hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zyciu bym nie pozwolil tak zaniedbac swojego klubu jakbym go posiadal ! w zyciu nie dopusilbym do tego zeby takie chloptasie bez kursow byli w ochronie i ktorzy o pilnowaniu bezpieczenstwa nie maja zadnego pojecia! i w zyciu bym nie puszcal tam osob ponizej 18tki...bo sumienie by mnie gryzlo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, wieś tańczy i śpiewa, żal.. ale impreza dostosowana do "imprezowiczów".. hehe. Raz tam byłem jak wystawili jakiś śmieszny basen z wodą i chcieli zrobić coś w stylu "mokrego podkoszulka", pasztety i gimnazjalistki w ubraniach wskoczyły do tego basenu bo w nagrodę był browar hehe a cała reszta zaślinionych wieśniaków za nimi.. ale nie palazzo to nie jest wieśniacka dyskoteka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsdl napisał:
CC czytaj Cipny Club
Cipny Club to masz w domu, malo-inteligentny czytelniku tego forum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOlego jeżeli piszesz tu o radzyńskiej potańcówie to uważaj, bo na forum dużo rezydentów tego przypału jest i zaraz będą mieć wyrzuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Racja, wieś tańczy i śpiewa, żal.. ale impreza dostosowana do "imprezowiczów".. hehe. Raz tam byłem jak wystawili jakiś śmieszny basen z wodą i chcieli zrobić coś w stylu "mokrego podkoszulka", pasztety i gimnazjalistki w ubraniach wskoczyły do tego basenu bo w nagrodę był browar hehe a cała reszta zaślinionych wieśniaków za nimi.. ale nie palazzo to nie jest wieśniacka dyskoteka..
taaa nie wiesniacka a myslisz ze tylko z miasta tam ludzie przyjezdzaja to ze ktos jest ze wsi nie od razu musi uchodzic za wiesniaka.. egoisto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśl i nie błądź napisał:
taaa nie wiesniacka a myslisz ze tylko z miasta tam ludzie przyjezdzaja to ze ktos jest ze wsi nie od razu musi uchodzic za wiesniaka.. egoisto
Pisząc wieśniak nie miałem kolego na myśli mieszkańca wsi ale osobę, która swoim zachowaniem i sposobem bycia robi "sobie wieś". Wystarczy wpaść na chwilę do pallazo i od razu bedzie widać co miałem na myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to swieta prawda! nie kazdy kto mieszka na wsi jest wiesniakiem! ale jest cos co wiesniak posiada a taki mastowiak nie... wiesniak nie musi siedziec tylko w czterech scianach .. moze swobodnie wyjsc na swoje i nikt mu nic nie zarzuci ze wyrzuci papierosa na swoim podworki ze zrobi sobie grila wieczorem i nikt nie bedzie go oskarzal ze chalasuje w dzien lub glosno slucha muzyki! a wy miastowiaki jak juz sie za takich okreslacie musicie sie zachowywac jak wam zagraja a jak nie to mandacik haha... i tak wam zal d*** sciska ze ludziom na wsi lepiej.. dlatego najlepiej ich od razu nawyzywac od wiesniakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fgh napisał:
Cipny Club to masz w domu, malo-inteligentny czytelniku tego forum!!!
W DOMU TO MAM ZAJEBISTY CLUBING A CIPKE TO MASZ NA CZOLE.. NIESTETY NAWET MI NIE PRZYKRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec wsi napisał:
o to swieta prawda! nie kazdy kto mieszka na wsi jest wiesniakiem! ale jest cos co wiesniak posiada a taki mastowiak nie... wiesniak nie musi siedziec tylko w czterech scianach .. moze swobodnie wyjsc na swoje i nikt mu nic nie zarzuci ze wyrzuci papierosa na swoim podworki ze zrobi sobie grila wieczorem i nikt nie bedzie go oskarzal ze chalasuje w dzien lub glosno slucha muzyki! a wy miastowiaki jak juz sie za takich okreslacie musicie sie zachowywac jak wam zagraja a jak nie to mandacik haha... i tak wam zal d*** sciska ze ludziom na wsi lepiej.. dlatego najlepiej ich od razu nawyzywac od wiesniakow
Ty chyba jednak jesteś prawdziwym wieśniakiem i nigdy w mieśćie nie byłeś Wyobraź sobie, że ludzie w mieście też mają domy, duże podwórka, mogą sobie zrobić grilla i posłuchać muzyki Naprawdę nie wiedziałeś?? ojeej. Możemy sobie też wieczorem spotkać się ze znajomymi w jakimś clubie czy innym lokalu (nie, nie mam tu na myśli remizowej świetlicy) skoczyć na basen itp itd. Więc żal d*** to może Tobie ściska, bo jest post i pallazzo zamkneli nie masz gdzie w weekend wyskoczyć, mam nadzieje ze chociaz przystanek macie w swojej wsi to macie gdzie sie spotkac Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniak = mieszkaniec wsi dlatego lepiej zostawcie w spokoju to wyrażenie bo osoby ze wsi faktycznie czuja sie tym dotkniete to ze mieszkam na wsi wcale nie swiadczy ze jestem jakas gorsza czy cos, nie mozna sie nabijac ze wsi bo jakby nie ona to bysmy nie mieli nawet czym zołądka zapchać...bo czy wychodujesz cos na chodniku lub posadzisz? ehhh w kazdym badz razie termin kojarzacy sie ze wsia lepiej odstwacie na bok bo tylko sie osmieszacie niewiedza w koncy miasto ze wsi pochodzi co niektorzy juz zapomnieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My miastowi szanujemy mieszkańców wsi - nabijamy się z białych kozaczków i swetrów powkładanych w dresy machających rekami i nogami w rytmie bom bom bom bom bom bom bom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty chyba jednak jesteś prawdziwym wieśniakiem i nigdy w mieśćie nie byłeś Wyobraź sobie, że ludzie w mieście też mają domy, duże podwórka, mogą sobie zrobić grilla i posłuchać muzyki Naprawdę nie wiedziałeś?? ojeej. Możemy sobie też wieczorem spotkać się ze znajomymi w jakimś clubie czy innym lokalu (nie, nie mam tu na myśli remizowej świetlicy) skoczyć na basen itp itd. Więc żal d*** to może Tobie ściska, bo jest post i pallazzo zamkneli nie masz gdzie w weekend wyskoczyć, mam nadzieje ze chociaz przystanek macie w swojej wsi to macie gdzie sie spotkac Pozdro!
patrz jakis ty jestes do hop przodu hahaha tez mi dobre kupiles sobie dzialkie o wymiarach 14 arow i myslisz ze juz masz sie czym szczycic, sam jestes jakis nie tego bo jakbys uwazniej wyczytal o co chodzi w tekscie nie o kluby nie o baseny itp ehh rzeczywiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tylko tyle na każdą imprezę przyjeżdżają różni ludzie i nie chodzi o to czy Pallazzo jest lepsze czy CC.Zginął człowiek a Wy tu robicie sprzeczkę na temat klubów.W du... mam że jak to nazywacie wieś się bawi ważne jest że ta wieś potrafi czasami lepiej się zachować od mieszczuchów!!W każdym środowisku znajdą się ludzie którzy nie potrafią się zachować którym browar wali po główce i szukają "dymu". Jedno jest pewne że zginął człowiek,i trzeba się zastanowić nad sobą co możemy my zrobić będąc na dyskotekach.A pamiętajcie ochrona to też ludzie ,napompowane sterydziarze i ból też czują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dokladnie kupil 13 Ar na co wzial kredyt i bedzie teraz splacal pol zycia i wielki z niego kozak... ;/ gdzies sobie wsadz ta swoja metropolie z basenem i clubami my wiesniacy jak to niektorzy uwazaja mamy chociaz spokoj bez hukowy szarej miejskiej codziennosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dany napisał:
Powiem tylko tyle na każdą imprezę przyjeżdżają różni ludzie i nie chodzi o to czy Pallazzo jest lepsze czy CC.Zginął człowiek a Wy tu robicie sprzeczkę na temat klubów.W du... mam że jak to nazywacie wieś się bawi ważne jest że ta wieś potrafi czasami lepiej się zachować od mieszczuchów!!W każdym środowisku znajdą się ludzie którzy nie potrafią się zachować którym browar wali po główce i szukają "dymu". Jedno jest pewne że zginął człowiek,i trzeba się zastanowić nad sobą co możemy my zrobić będąc na dyskotekach.A pamiętajcie ochrona to też ludzie ,napompowane sterydziarze i ból też czują.
dokladnie wies sie potrafi zachowac lepiej od miasta bo chociaz wie co to jest wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damian napisał:
no dokladnie kupil 13 Ar na co wzial kredyt i bedzie teraz splacal pol zycia i wielki z niego kozak... ;/ gdzies sobie wsadz ta swoja metropolie z basenem i clubami my wiesniacy jak to niektorzy uwazaja mamy chociaz spokoj bez hukowy szarej miejskiej codziennosci...
Nie tak bez hukowy jak Ci sie dach załamał w oborze bo ciężaru zimy nie wytrzymał musiało być głośno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero kultury czepiaja sie wsi ale wies to tez ludzie tak samo miasto kazde z tych dwoch pojec ma plusy i minusy...odnaleziono cialo chlopaka chyba tak musialo byc kazdy ma swoj los gdzies tam zapisany :/ jeden maly blad i tak sie wlasnie moze skonczyc...wyciagnijmy wnioski ze jadadz gdzie by nie badz czy do corrado , pallazzo wilgi energy itd wszedzie trzeba na siebie uwazac, nie mozna obwiniac kogos nie majac dowodow, za tem pilnujmy sie a wlasciciele CC niech sie w konu wezma do roboty i zadbaja o bezpieczenstwo = solidna ochrona i kamery na ktorych nie bedzie problemu potem cokolwiek zobaczyc... i niech nie wpuszcaja tam DZIECI bo to tylko wstyd a potem sie dziwicie ze wypisuja i obrazaja tez ludzi ktorzy sa w porzadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...