Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Swedzi mnie dópa - co zrobic?

Utworzony przez Gość, 18 maja 2011 o 23:01
Jak wyżej wposmniałam swędzi mnię dópa. Co robić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Z dópą przez "ó" to nie wiem co zrobić bo jakby była przez "u" to mógłbym coś poradzić.
0
Gość napisał:
Z dópą przez "ó" to nie wiem co zrobić bo jakby była przez "u" to mógłbym coś poradzić.
0
Gość napisał:
Szczerze? Nie wiem! Nigdy mnie dópa nie swędziała.
0
a jaki to jest model dópy,piękna męska twardzielka czy babska śmierdząca dubeltówka
0
Gość napisał:
nieu żywać terpentyny przy higienie intymnej!
0
A może umyć tyłek?
0
Jak moją krowę swędziala to zaprowadzilem do inseminatora.
0
Gość napisał:
Jak moją krowę swędziala to zaprowadzilem do inseminatora.
co ty! ona po prostu bydłowała, taki zew natury żeby przedłużyć gatunek i później pozwolić się ciągać za cycki.
0
Gość napisał:
co ty! ona po prostu bydłowała, taki zew natury żeby przedłużyć gatunek i później pozwolić się ciągać za cycki.
Panowie Wieśniaki a buraki już posadzone ?
0
Posadzone, ale szczaw jeszcze nie zerwany.
0
tak posadzone miastowy palancie możesz mi d... pomasowac
0
kibicc napisał:
tak posadzone miastowy palancie możesz mi d... pomasowac
Na pieszczoty to trzeba zasłużyć, a buraki to się sieje, teraz to widzę że każdemu zakładają internet, lepiej sobie pooglądaj gołe dupy.
0
Gość napisał:
Za mojej młodości na takie swędzenia spuszczali baty.Ale teraz to może potrzebne ci igraszki z kajdankami i pejczem.
0
Miastowy napisał:
Panowie Wieśniaki a buraki już posadzone ?
Wiosna idzie,a gnój nie wywieziony! Czas wywieżc! Donald matole,twój rząd obalą kibole!
0
gnooj gnojem zostanie
0
A moją sukę jak swędziała to dupskiem tarła o ziemię i słupek płotu. Ale coś mi się wydaje że to nie problem "dópy" tylko umysłu co niektórych.
0
Gość napisał:
A moją sukę jak swędziała to dupskiem tarła o ziemię i słupek płotu. Ale coś mi się wydaje że to nie problem "dópy" tylko umysłu co niektórych.
Z tym swędzeniem to czasami może być problem, który trudno rozwiązać. To nie jest tak, że pójdziesz do sklepu i sobie byka kupisz. A hormony grają jak szalone!I nie ma zlituj się.
0
cytat z filmu: "z dupą to zawsze miałaś wściekliznę macicy...weź se kołek osinowy i usiądź siedź na nim to cie uspokoi" Myślę że wystarczy i więcej tak głupie tematy się nie pojawią...
0
Sprawdź czy nie mieszkasz na zadupiu ... ---> http://c.wrzuta.pl/wi13302/356aa3f80025ee434762ef80/0/d***.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: