Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester bez fajerwerków w Białej Podlaskiej

Utworzony przez was, 6 grudnia 2011 o 08:18
Tyle lat wydawał pieniądze publiczne na zbytki a teraz stwierdził że nie można, trochę to dziwne????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę mnie nie zrozumieć zle, ale w moim skromnym odczuciu 15-17 tys to raczej bardzo mało w gudzecie takiego miasta jak Biała Podlaska. No cóż Wielki Oligarcha zarzadził, a my wszyscy mamy sie dostosować. Pewnie firma, która organizwała pokaz nie "dogadała sie" w tym roku z panem prezydentem i sama jest sobie winna wkoncu musimy zaciskac pasa
0
ot i cały folwark czapskiego
0
teraz nie ma wyborów i wszyscy oszczędzamy...
0
Prezydent zbudował sobie przez te 12 lat cały bizantyjski dwór. Wydatków na ten cel nie żałował zadłużając miasto ponad wszelka miarę. Teraz zasłania się kryzysem wyłączając oświetlenie, likwidując szkoły czy Sylwestra na Pl. Wolności. I jeszcze udaje bohatera. Ale założę się, że i tak zostanie wybrany na kolejna kadencje, potem jego syn, wnuk itd. bo zbudowany tak dużym kosztem dwór nie pozwoli na zmiany.
0
Bialskie Forum zaprasza do dyskusji >>> Sylwester <<<
0
Jak to "bez fajerwerków" ?, a bankructwo miasta to nie wydarzenie ??? !!!. A może z głośnym hukiem pogonić prezydentów z ich stanowisk za upadek Białej?
0
Nowy rok bez fajerwerków ??? ty ciulu z własnego portfela powinieneś wyłożyć pieniądze na to. Zadłużyłeś biala na wiele milionów a jeśli sponsorzy chcieli zrobić pokaz fajerwerków to czemu nie pozwolił ?? bo by mu qwa do kieszeni nie wpłyneło nie wybierać czapy na prezydenta bo zniszczył tradycje białej . Won ze stołka !!!!!!!!!
0
A ja myślę, że to bardzo rozsądny wybór: oszczędzanie na fajerwerkach. Gdybym musiała zaciskać pasa, to po pierwsze NIE organizowałabym żadnych zabaw. Poza tym nie zapomnieliście czasem o żałobie po 7 osobach?
0
Grzegorz napisał:
Nowy rok bez fajerwerków ??? ty ciulu z własnego portfela powinieneś wyłożyć pieniądze na to. Zadłużyłeś biala na wiele milionów a jeśli sponsorzy chcieli zrobić pokaz fajerwerków to czemu nie pozwolił ?? bo by mu qwa do kieszeni nie wpłyneło nie wybierać czapy na prezydenta bo zniszczył tradycje białej . Won ze stołka !!!!!!!!!
Ciulu, jakby zrobił fajerwerki, to byś też tu PISał tylko, że nie jest oszczędny i nie szanuje żałoby. Nie widzisz ciulu, że jak ktoś jest tyle lat to chyba co najmniej nieźle rządzi, bo by go nie wybrali ludzie. Np. Kaczyńskiego nie wybrali, bo nie chcieli go u władzy. Demokrację mamy CYCU. Dwóm się podoba a jednemu nie, to ten jeden do opozycji.
0
Gość napisał:
Ciulu, jakby zrobił fajerwerki, to byś też tu PISał tylko, że nie jest oszczędny i nie szanuje żałoby. Nie widzisz ciulu, że jak ktoś jest tyle lat to chyba co najmniej nieźle rządzi, bo by go nie wybrali ludzie. Np. Kaczyńskiego nie wybrali, bo nie chcieli go u władzy. Demokrację mamy CYCU. Dwóm się podoba a jednemu nie, to ten jeden do opozycji.
Jest to prawdziwe, szczególnie wtedy gdy mamy opanowane Telewizje i sami na wszelki wypadek liczymy głosy.
0
Gość napisał:
Jest to prawdziwe, szczególnie wtedy gdy mamy opanowane Telewizje i sami na wszelki wypadek liczymy głosy.
0
Gość napisał:
"Demokrację mamy CYCU. Dwóm się podoba." No dobrze to tobie się podoba ta "demokracja" i komu drugiemu jeszcze ?
0
Pawlak napisał:
"Demokrację mamy CYCU. Dwóm się podoba." No dobrze to tobie się podoba ta "demokracja" i komu drugiemu jeszcze ?
To czemu nie startujesz w wyborach? Umiesz tylko krytykować? Gdyby wydał choć 1000 zł to zjedlibyście go za rozrzutność i mówilibyście że można je było wydać na paczki dla dzieci.
0
Gość napisał:
To czemu nie startujesz w wyborach? Umiesz tylko krytykować? Gdyby wydał choć 1000 zł to zjedlibyście go za rozrzutność i mówilibyście że można je było wydać na paczki dla dzieci.
Bardzo chętnie mogę wystartować i zapewniam że mam duży potencjał i wiele pomysłów. Niestety nie mogę rozdawać posad i zwalniać z podatków, nie mam zaprzyjaźnionej prasy,a nade wszystko cenię sobie niezależność i bezpartyjność, więc kto mnie wybierze ? Co krytykowania to niech Prezydent da mi powód do pochwały to nie omieszkam pochwalić, ba nawet marzę by go wychwalać. Może Prezydent potrzebuje krytyki by wiedział jaką drogą podążać. Oby rządził wiecznie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: