Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sylwester Międzyrzec Podlaski

Utworzony przez 100, 27 grudnia 2009 r. o 23:02
Czy ktoś wie czy szykowana jest impreza sylwestrowa w Międzyrzecu na placu Jana Pawła II ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 napisał:
Czy ktoś wie czy szykowana jest impreza sylwestrowa w Międzyrzecu na placu Jana Pawła II ?
Będzie różaniec i potem do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Będzie różaniec i potem do domu.
a na serio? nic się nie szykuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 napisał:
Czy ktoś wie czy szykowana jest impreza sylwestrowa w Międzyrzecu na placu Jana Pawła II ?
jest szykowana MARNA KOPIA tego co było już robione od wielu lat, bo dyr. Szczerbicki sam NIC nie potrafił NOWEGO wymyślić !!! i oczywiście burmistrz Grzyb kolejny już rok ŻAŁUJE MIESZKAŃCOM darmowego SZAMPANA !!! więc nie będzie DARMOWEGO SZAMPANA, tak jak przez trzy lata NIE MA DARMOWEGO INTERNETU !!! A ZA ROK DARMOWE WYBORY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proam "imprezy" na stronie miedzyrzeca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
program "imprezy" na stronie http://miedzyrzec.pl
w skrócie program "imprezy" sylwestrowej dla zwykłych mieszkańców: 1. powitanie burmistrza 2. przemówienie nowoWYBORCZE burmistrza 3. pożegnanie burmistrza dlaczego od trzech lat TEN burmistrz nie chce zorganizować porządnej imprezy dla mieszkanców? nie chce, czy nie potrafi? ale potrafił zorganizować BANKIET na 11 listopada dla "vipów", partyjnych kolegów z PSL-u i pracowników administracji samorządowej! może TEN burmistrz nie lubi zwykłych mieszkańców???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hołota tylko na darmochę liczy ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalny program obchodów 1.przyjazd burmistrza 2.wejście na mównicę burmistrza 3.rozpoczęcie przemówienia burmistrza 4.wygwizdanie burmistrza 5.obrzucanie kamieniami burmistrza 6.wkroczanie do akcji maraszka 7.obrzucenie kamieniami maraszka 8.ucieczka burmistzra i maraszka 9.częsć nieoficjalna obchodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
program obchodów napisał:
Oficjalny program obchodów ......
A ja proponuje taki program : 1.mieszkańcy zgromadzeni na Placu czekają 2.nadal czekają 3.czekają nadal 4.burmistrza nie ma 5.tłum zaczyna być niespokojny 6.słychać pierwsze pomruki gniewu 7.wreszcie ktoś z tłumu krzyknął "Precz z burmistrzem !" 8.inni podchwycili : "Na pohybel ! Precz !" 9.tłum zaczyna powoli śpiewać pieśń Kaczmarskiego "On naaaaatchniony i młoooody był. Ich nie policzyyyyyłby nikt !..." 10.po chwili już cały Plac, ba ! całe Miasto spiewa : "A mury ruuuną, ruuuuną, ruuuną, i pogrzebią staaaaary świaaaat !"... 11.nagle... zapada cisza ! 12.na scenę wychodzi burmistrz, bierze mikrofon, chrząka... 13.zaczyna : "Ludu ! mój ludu ! cóżem ci uczynił ?"... 14.okrzyk z tłumu : "Gdzie darmowy internet ?!" 15.następny : "Gdzie obiecanane pracownie multimedialne ?!" 16.oraz : "A co ze Żwirownią ?! Kicha !" 17.itd. itp. 18.burmistrz : "Cierpliwości ! to wszystko będzie ! cierpliwości !" 19.ktoś : "Kiedy ?Kiedy ? tyle lat czekamy !"" 20.burmistrz : "Spokojnie ! nie od razu M-rzec zbudowano !" 21.w tym momencie ktoś z tłumu wskoczył na scenę i walnął burmistrza w... mordę ! 22.burmistrz zachwiał się, zatoczył, i ... wpadł do fontanny ! 23.w tym momencie do akcji wkroczyła ochrona ! zakotłowało się ! zaczęła się młockarnia ! 24.od strony Białej , na sygnale , wjechały na Plac oddziały ZOMO 25.na niebie pojawiły się helikoptery 26.a tłum śpiewał : "Wyyyrwij muuurooom zęęęby krat ! Zerwij kajdaaaany połaaam bat !..." 27.zaczął się ostrzał z lądu morza i powietrza 28.kule bzykały jak oszalałe, ludzie padali jak muchy, masakra ! tu i ówdzie zaczęły się pożary 29.niektórzy wzięli się za obalanie pomników, inni rwali kamienie z bruku i krzyczeli : "Kto nie z nami ten przeciw nam..." 30.a burmistrz nadal był saaaaam... bo leżał mokry we fontannie 31.aż wreszcie na scenę wkroczył dyr. MOK-u Szczerbacki i rzekł: "Dziękujemy Państwu za udział w imprezie Noworocznej. Mam nadzieją że wszyscy są zadowoleni ? Życzę Państwu Szczęśliwego Nowego Roku !" 32. "... a na zakończenie wystąpi zespół tańca ludowego "Biawena" z Białej Podlaskiej !" 33.koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jest szykowana MARNA KOPIA tego co było już robione od wielu lat, bo dyr. Szczerbicki sam NIC nie potrafił NOWEGO wymyślić !!! i oczywiście burmistrz Grzyb kolejny już rok ŻAŁUJE MIESZKAŃCOM darmowego SZAMPANA !!! więc nie będzie DARMOWEGO SZAMPANA, tak jak przez trzy lata NIE MA DARMOWEGO INTERNETU !!! A ZA ROK DARMOWE WYBORY !!!
Dlaczego pan burmistrz Grzyb ŻAŁUJE MIESZKAŃCOM PROFESJONALNEGO POKAZU FAJERWERKÓW? Czy jutro będzie odpalana przez strażaków jakaś "scenariuszowa prowizorka i samoróbka", czy PROFESJONALNIE przemyślana i wyreżyserowana sekwencja fajerwerków na wysokim poziomie? Chyba raz do roku się to mieszkańcom należy, bo na ostatnie Dni Międzyrzeca włodarze pożałowali fajerwerków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a będzie przemówienie burmistrza Lesiuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego pan burmistrz Grzyb ŻAŁUJE MIESZKAŃCOM PROFESJONALNEGO POKAZU FAJERWERKÓW? Chcecie mieć fajerwerki to je sobie k. kupcie sami ! Czy jutro będzie odpalana przez strażaków jakaś "scenariuszowa prowizorka i samoróbka", czy PROFESJONALNIE przemyślana i wyreżyserowana sekwencja fajerwerków na wysokim poziomie? Spoko ! wszystko zaplanowane ! Na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie orędzie Będą życzenia i przytulanka na misia Będą wystrzały szampańskie I czego jeszcze oczekujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Będzie orędzie Będą życzenia i przytulanka na misia Będą wystrzały szampańskie I czego jeszcze oczekujecie?
może abdykacja gżyba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Będzie orędzie Będą życzenia i przytulanka na misia Będą wystrzały szampańskie I czego jeszcze oczekujecie?
tak to było już dawno... za szanowanego burmistrza Lesiuka wy wymyślcie coś nowego... macie przecież te swoje doktoraty, to myślcie może sami zaśpiewacie i zatańczycie dla mieszkańców? A NAJLEPIEJ TO WYJEDŹCIE Z MIASTA... JUŻ NA ZAWSZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Będzie orędzie Będą życzenia i przytulanka na misia Będą wystrzały szampańskie I czego jeszcze oczekujecie?
Ja to bym chciała żeby ktoś mnie wreszcie wybzykał ! ale tak porządnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Będzie orędzie Będą życzenia i przytulanka na misia Będą wystrzały szampańskie I czego jeszcze oczekujecie?
Życiowe motto kandydata na burmistrza Artura Jana Grzyba: "Chcieć to móc"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 napisał:
Czy ktoś wie czy szykowana jest impreza sylwestrowa w Międzyrzecu na placu Jana Pawła II ?
jest wdechowa walcie do Milanowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSĆ napisał:
jest wdechowa walcie do Milanowa
Dzięki, ale nikt mi nie odpowiedział czy w tym Milanowie to ktoś mnie wreszcie wybzyka czy nie ? bo jeśli nie to po co mam tam jechać ? No po co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
Dzięki, ale nikt mi nie odpowiedział czy w tym Milanowie to ktoś mnie wreszcie wybzyka czy nie ? bo jeśli nie to po co mam tam jechać ? No po co ?
Magda, nie panikuj ! uspokój się . Ktoś, nieważne kto-w końcu cię wybzyka. Dawaj do Milanowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...