Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Synowa i bratowa: Gwałcił nas i zastraszał

Utworzony przez ss28zz, 10 marca 2010 r. o 13:24
Robol napisał:
Taka na tym podłym świecie hierarchia dymania, ostatniego dymają wszyscy(robola).
Dlaczego tylko robola ? Wszyscy dymaja wszystkich. Taki jest ten świat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knoor napisał:
Dlaczego tylko robola ? Wszyscy dymaja wszystkich. Taki jest ten świat !
A ciebie kto dyma, jak z twoją hierarchą , na górze jesteś czy na dole dymanych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Spomleku pani D. nie dymała młodych chłopaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A w Spomleku pani D. nie dymała młodych chłopaków
Ale tylko po pijaku ,chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol napisał:
A ciebie kto dyma, jak z twoją hierarchą , na górze jesteś czy na dole dymanych ?
Dymaja mnie, ale i ja dymam ich. I jest OK ! równowaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knoor napisał:
Dymaja mnie, ale i ja dymam ich. I jest OK ! równowaga.
Znaczy się na dole jesteś ale udajesz że jest wporzo i ci to odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol napisał:
Znaczy się na dole jesteś ale udajesz że jest wporzo i ci to odpowiada.
Nie , Robol, jest tak jak mówie : dymaja mnie, ale i dymam ja ich. Jest pół na pół. Raz jest dobrze, a raz obrzydliwie. Co zrobisz ? taka jest life ! Żeby mógł dymac ktos, musi być dymany inny.Ale już sie przyzwyczailem.A ty masz z tym jakiś problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knoor napisał:
Nie , Robol, jest tak jak mówie : dymaja mnie, ale i dymam ja ich. Jest pół na pół. Raz jest dobrze, a raz obrzydliwie. Co zrobisz ? taka jest life ! Żeby mógł dymac ktos, musi być dymany inny.Ale już sie przyzwyczailem.A ty masz z tym jakiś problem ?
Jaki tam problem , przywykłem, ale ty idziesz w zaparte, nie łatwiej się pogodzić z faktami że częściej dajesz ciała niż bierzesz, to jest dopiero problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol napisał:
Jaki tam problem , przywykłem, ale ty idziesz w zaparte, nie łatwiej się pogodzić z faktami że częściej dajesz ciała niż bierzesz, to jest dopiero problem.
Nie wmówisz mi tego ! Mój pracodawca dyma mnie bo płaci mi oficjalnie wg umowy 2 tys. ale musze mu oddac po cichu 300. No to ja jego dymam tak : kradne z zakladu co sie da, zwalniam tempo jak on nie widzi, zniechecam klientów jak moge, ide na zwolnienie jak tylko moge. I jest ok ! No i jakoś sie żyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można krzywdzić najbliższych,na szubienicę z nim!!!(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mdazia napisał:
Jak tak można krzywdzić najbliższych,na szubienicę z nim!!!(
Z kim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie pozostali mężczyźni tej rodziny:mąż, brat? Żadnej reakcji z ich strony na zachowanie oskarżonego. Nieprawdopodobne, jakieś to chore.
To samo pomyślałam, to samo! Oraz to, że jak matka może tolerować molestowanie swojego dziecka?! Brawo Pani Wioletto! Jest Pni bardzo dzielna! Współczuję tylko męża. Mój to by chyba własnego ojca za sama próbę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć mu jaja i po sprawie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój teść też mnie obmacywał i proponował mi sex podczas nieobecności męża. Boję się go teraz. Unikam go jak tylko mogę... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już teraz ten Gościo nikogo nie gwałci. Jest nikim czyli Zerem. Stracił prawie wszystko. Już żadna baba mu nie da bo biedakom nie dają. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...