Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szaleniec w fiacie punto staranował blokadę i trzech policjantów

Utworzony przez Marcepan, 1 grudnia 2009 r. o 17:53
Jednak policjant to policjant. Puste to z definicji. Żuka w poprzek postawili i w środku siedzieli. Faktycznie ciężko było wpaść na to, że jak pijany jedzie tym puntem to sie grzecznie zatrzyma. Faktycznie, jak ktoś ma choć trochę oleju w glowie to do policji nie pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te cymbały co siedziały w radiowozie powinni sami płacić za swoje leczenie. Za głupotę sie płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu wcześniejsza wypowiedź policjanta na tej stronie dotyczyła deb***a a teraz pisze pirata ??? oj oj oj media lubelskie na usługach KMP nie ładnie nie ładnie ciekawe czy inne wypowiedzi też tak szybko prostujecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc84 napisał:
Brawo Panie redaktorze...mnie uczyli w szkole, że trzeba myśleć co się pisze..."Dziś około godz. 16 dyżurny odebrał telefon z informacją..." a w dalszej części artykułu czytamy: "...ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – usłyszeliśmy wczoraj wieczorem od rzecznika."
o tym samym miałam pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami jestescie de..le dwóch policjantów było na zewnątrz a jeden siedział za kierownicą by w zależności od rozwoju sytuacji zajechać drogę jak by sie gość pchał poboczem albo startować za nim jakby wykręcił i jechał spowrotem. Wiem bo w tym uczestniczyłem i darujcie sobie te mądre wpisy bo piszecie jak prokurator: więc siądźmy sobie zapalmy papierosa i spokojnie zastanówmy się czy użyć kolczatki która jest ale na komendzie czy może coś innego to nie szachy tylko szybka akcja. A tobie mądry człowieczku który piszesz by sami płacili za leczenie życzę byś był potrącony przez pijaka. Oni ryzykowali życie dla tego jeb..anego społeczeństwa i mieli na decyzję kilka sekund wy internetowi napinacze.Członek wam w te chude pryszczate pupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ci policjanci mieli mózgi? siedziec w radiowozie który robi za blokade to jak wyjsc z dwumetrowym metalowym prętem na najwyższą górę podczas burzy z piorunami. żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj swój PESEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie mieli kolczatki tylko podkładać busa -bogata ta Radzyńska policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R napisał:
Sami jestescie de..le dwóch policjantów było na zewnątrz a jeden siedział za kierownicą by w zależności od rozwoju sytuacji zajechać drogę jak by sie gość pchał poboczem albo startować za nim jakby wykręcił i jechał spowrotem. Wiem bo w tym uczestniczyłem i darujcie sobie te mądre wpisy bo piszecie jak prokurator: więc siądźmy sobie zapalmy papierosa i spokojnie zastanówmy się czy użyć kolczatki która jest ale na komendzie czy może coś innego to nie szachy tylko szybka akcja. A tobie mądry człowieczku który piszesz by sami płacili za leczenie życzę byś był potrącony przez pijaka. Oni ryzykowali życie dla tego jeb..anego społeczeństwa i mieli na decyzję kilka sekund wy internetowi napinacze.Członek wam w te chude pryszczate pupy.
PISTOLECIKU -KOLCZATKĘ WOZI SIĘ W SAMOCHODZIE OPERACYJNYM CAŁY CZAS,WIĘC POWSTRZYMAJ SIĘ OD OCEN TYCH KTÓRZY LOGICZNIE MYŚLĄ. "SZYBKA AKCJA"-NAOGLĄDAŁEŚ SIĘ AMERYCKICH FILMÓW I BAJASZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zestrzelili tej kurvvy? No ale dobrze, że recydywista zamknięty, może weźmie przykład z Kisiela. Sznurówki zabrane? Szkoda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
Dlaczego nie zestrzelili tej kurvvy? No ale dobrze, że recydywista zamknięty, może weźmie przykład z Kisiela. Sznurówki zabrane? Szkoda..
Dobrze że nie strzelali przy tym poziomie profesjonalizmu mogliby pół miasta wystrzelać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cale szczescie, ze jechal "Punto" a nie jakim mesiem, audi czy bmw bo bysmy tam same trupy mieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowal napisał:
o jakim miescie mowa?bo tam w promieniu 120km nie ma zadnego
chyba o Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni ludzie po miastach jeździ sporo takich pijaczkow ale ten sam wpadl w ich rączki bo byl glupi!! oni potrafią tylko na prostych niewinnych ludziach się wyżywac za byle jakie przewinienia!! bo bandziorow się boją!! a To, że niektorzy z policjantow radzyńskich pokończyli szkołę średnią w rok w koledzu w Parczewie mowi samo za siebie, ze nie mogą myslec bo tam same półglowki kończyly a teraz są wielkimi policjantami nawet starszymi sierżantami sztabowymi w drogowce!! coż im życzy? DAI IM PANIE BOŻE DUŻO ROZUMU !! za taką akcję to ze swojej kieszeni powinni jeszcze za naprawę auta zapłacic ale zapewne będą bohaterami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olek napisał:
Jaki znawca się marnuje. A szkoda, .... Co to się dzieje, że co by Policja nie zrobiła, to i tak znajdzie się "kupa" pseudo znawców, którzy wiedzą lepiej. Brawo dla Policji.[/quote]
ja napisał:
Wszyscy znawcy tematu.Dlaczego krytykujecie Policję?Chyba zrobili dobrze.[/quote] Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć, że nie powinni zostać w samochodzie. Krytyka nie dotyczy ustawienia blokady, ale tego, że policjanci byli w samochodzie. [quote name='R' post='200728' date='1.12.2009, 23:02:15']Sami jestescie de..le dwóch policjantów było na zewnątrz a jeden siedział za kierownicą by w zależności od rozwoju sytuacji zajechać drogę jak by sie gość pchał poboczem albo startować za nim jakby wykręcił i jechał spowrotem.
To nieco wyjaśnia sprawę, ale dlaczego w szpitalu jest trzech policjantów? Jeśli było tak, jak piszesz, to do szpitala mógł trafić tylko kierowca. [quote]Wiem bo w tym uczestniczyłem (...) Oni ryzykowali życie dla tego społeczeństwa i mieli na decyzję kilka sekund wy internetowi napinacze.Członek wam w te chude pryszczate pupy.
Piękne słownictwo jak na policjanta. Pogratulować poziomu kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja mogła poczekać pod Luxem, bo facet jechał do Radzynia po flaszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='P.' date='2.12.2009, 08:46:12' post='200780'] Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć, że nie powinni zostać w samochodzie. Krytyka nie dotyczy ustawienia blokady, ale tego, że policjanci byli w samochodzie. To nieco wyjaśnia sprawę, ale dlaczego w szpitalu jest trzech policjantów? Jeśli było tak, jak piszesz, to do szpitala mógł trafić tylko kierowca. Piękne słownictwo jak na policjanta. Pogratulować poziomu kultury. [/quot pewnie sierżant sztabowy pisał , po koledżu w Parczewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie sierżant sztabowy pisał , po koledżu w Parczewie [/quote] Cham ale kulturalny, no to po tym tekscie pozostaje mi droga do Lublina ale przez Partaczew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O sobie mówisz, bezmózgi, bo z twojego wpisu wynika, ze ci bozia rozumu jednak poskąpiła.
Chybaś policjant,że tak się obruszyłeś.Jeśli człowiek ma mózg,to powinien go używać.A policjanci którzy zostali w aucie na trasie pędzącego samochdu,to chyba nie potrafili myśleć.Albo samobójcy,albo bezmózgowcy. I tu należy powiedzieć sobie głośno,w czasie akcji policjanci siedzą w ciepłym (choć śmierdzącym) radiowozie,a do zdarzenia wysyłają najmłodszego stażem.Proponuję przyjrzeć się akcjom policjantów.Mało kiedy wychodzą z radiowozu.Lenistwo?Obawa?Bezsilność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety radiowozem wozi się zarzyganych żuli więc śmierdzi z definicji, wtrącenia co do mojego wykształcenia niestety nie trafne he he, potraficie wszystko osrać dzieci neostrady pewnie dostaliście 20 zł mandatu i teraz nienawiść do Policji tak zostałem wychowany, brakuje tylko wpisów 3 litrowych maniaków driftu że policja się czepia jak kręcą bączki od krawężnika do krawężnika ciekawe jakbyście pierdzieli jakby wam ten pijak przejechał kogoś z rodziny "gdzie była policja no gdzie? a wiecie że nie można strzelać do takiego samochodu w opony, który spycha inne pojazdy do rowu, trzeba grzecznie jechać i czekać aż w coś przytnie, miło? a teraz czekam na głosy oburzenia i wyzywanie od bandytów no dalej leczcie swe frustracje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...