Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczeklik wraca do gry

Utworzony przez ~manjaa~, 4 grudnia 2007 o 07:28
To była sprawa polityczna czy kolesiowska? Aż tak długo trzeba było czekać?Czy ktoś odpowie za umyślne, bezpodstawne oskarżenie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znam Władka od co najmniej dwudziestu lat i nigdy nie wątpiłem w jego niewinność. Choć jestem już emerytem to życzę mu objęcia stanowiska Z-cy KWP - zwolniły się miejsca.
0
Komendancie, gratuluję wytrwałości w obronie własnej. Miłych Świąt.
0
andrew napisał:
Znam Władka od co najmniej dwudziestu lat i nigdy nie wątpiłem w jego niewinność. Choć jestem już emerytem to życzę mu objęcia stanowiska Z-cy KWP - zwolniły się miejsca.
Na razie to zwolniło sie tylko stanowisko Komendanta Wojewódzkiego, a nie zastępcy.
0
Gratulacje Panie Komendancie. Pana postawa powinna byc przykladem dla reszty pozostajacych w sluzbie. Pozdrowienia z Bialej.
0
Wracaj Władek do Białej bo posprzątac potrzeba! Pozdrawiam!
0
brawo
0
PORZĄDEK MUSI BYĆ.
0
Ale żeby był to trzeba najpierw swoje podwórko posprzątać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: