Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła w Berezówce: Połowa uczniów to cudzoziemcy

Utworzony przez Roman, 26 grudnia 2014 o 09:05
W Czeczeni nie ma wojny więc skąd uchodźcy? Mi też nie podoba się kto rządzi w Polsce i od razu mam się starać o azyl w innym państwie? W Polsce też jest bieda. Niech wracają do swoich krajów i tam zmnieniają swoje życie na lepsze. W Czeczeni czy też Gruzji NIE MA WOJNY.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem Polska powinna sprowadzać dzisiaj obywateli polskich z Ukrainy,którzy tego chcą i potrafią udowodnić polskie pochodzenie.To nasz obowiązek na pierwszym miejscu.Trzeba ciągle mieć na uwadze,że zostali pozostawieni na pastwę reżimu.U nas było jednak ciut lepiej. Wszystkich Polaków należy przyjąć do macierzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dowiedzieliśmy się nieoficjalnie jakie były powody odwołania ewakuacji Polaków z Donbasu. Po pierwsze zgłosiło się za dużo osób. Drugim powodem był wiek Polaków, którzy chcieli opuścić terytorium okupowane przez prorosyjskich terrorystów. Zgłosiło się za dużo osób starszych…   Informowaliśmy, że akcja ewakuacji Polaków ze wschodu została odwołana. Zgodnie z informacjami Fundacji Wolność i Demokracja do ewakuacji zgłosiło się blisko 90 osób. Część z nich zaczęła sprzedawać swoje rzeczy osobiste, w tym mieszkania. Ludzie zwolnili się już z pracy, część przygotowała już do transportu chorych rodziców. Dziś pozostają w niepewności odnośnie ich dalszego losu. Teraz dowiadujemy się, że zgłosiło się za dużo osób w podeszłym wieku... - Spodziewaliśmy się tego, czekaliśmy na to. Ludzie są faktycznie przygotowani do wyjazdu. Już rozwiązali kwestie ze swoimi mieszkaniami, zwolnili się z pracy, spakowali walizki. Dokumenty, które niełatwo jest zdobyć są już przyszykowane – powiedziała w rozmowie z niezalezna.pl Walentyna Staruszko z Towarzystwa Kultury Polskiej Donbasu w Doniecku.   - Jestem w szoku. Tutaj ten program ma ogromny rozgłos. Ludzie z szacunkiem mówią o Polsce, że troszczy się o swoich rodaków i raptem coś takiego? Z terenu, który jest akurat objęty władzą tzw. Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej do ewakuacji zgłosiło się około 90 osób – dodaje Pani Walentyna.Problemy z ewakuacją   17 i 18 grudnia w trakcie posiedzeń sejmowej Komisji Łączności z Polakami za Granicą przedstawiciele MSW zaprezentowali szczegółowy program ewakuacji podając datę wyjazdu ewakuowanych z Charkowa na 29 grudnia br.  Między 18 a 19 grudnia pojawiła się na stronie internetowej Konsulatu RP w Charkowie szczegółowa informacja nt. ewakuacji oraz termin ewakuacji – 29 grudnia br. z Charkowa. Równolegle przedstawiciele Konsulatu RP w Charkowie kontaktowali się telefonicznie z osobami z Doniecka i Ługańska, które zgłosiły chęć ewakuacji.   Między 20 a 21 grudnia br. Informacje na stronie internetowej Konsulatu RP w Charkowie zostały zmienione, usunięto większość konkretów – jednak termin ewakuacji – 29 grudnia br. widnieje na stronie konsulatu do dziś.  Od 22 grudnia do Polaków w Donbasie zaczęły docierać niejasne informacje o potencjalnych problemach z terminem wyjazdu. Polakom na Ukrainie pomaga fundacja Wolność i Demokracja   źródło: niezalezna.pl/62658-odwolano-ewakuacje-z-donbasu-poniewaz-zglosilo-sie-za-duzo-osob-w-podeszlym-wieku    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska nie dba o STARSZYCH POLAKÓW. W czym jest Problem? Może chodzi o emerytury albo boją się że będą dłuższe kolejki do lekarzy. Nie jest ważne gdzie Polak mieszka i ile ma lat powinien mieć prawo wrócić jeżeli czuje się zagrożony. Gdzie jak nie do domu? Czy z dalekiej Syberii czy Z Ukrainy. P0rażka rządzących kolejna niestety
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: