Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szlaban na bezpłatne parkowanie

Utworzony przez Gość, 9 lutego 2010 o 19:58
developer zedrze z ciebie ostatnią koszulę! i tłumaczenie dla dobra mieszkańców...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech się p. Romaniuk szczególnie Wojciech w głowę stuknie za takie opłaty
0
To nie jest żaden parking, tylko droga wewnętrzna Pana Romaniuka i parkowanie na niej samochodów nie ważne czyich jest bezprawne. A opłaty na drodze wewnętrznej jej właściciel ma prawo pobierać zawsze, ale tylko za wjazd na nią i przejazd przez nią (chyba, że jest to inaczej zapisane w służebnościach na rzecz właścicieli nieruchomości sąsiednich). Ale parkowanie tu to zwykła samowola i pobieranie za to opłat to nadużycie.
0
popieram Romaniuka !!!! włascicieli aut stać na samochód na parking juz nie a dlaczeo inni cwaniacy swoje złomy miał tam zostawiać? a teraz przynajmiej właściciele posesji maja pusty placyk bez skaładu złomu pseudo komisów itp i itd.
0
A pazerność niby to dla pożądku nie jednego z torbami puściła
0
kkkkkkkkkk585 napisał:
popieram Romaniuka !!!! włascicieli aut stać na samochód na parking juz nie a dlaczeo inni cwaniacy swoje złomy miał tam zostawiać? a teraz przynajmiej właściciele posesji maja pusty placyk bez skaładu złomu pseudo komisów itp i itd.
OK ale uważam że osoby które nabyły mieszkania u tego developera powinny mieć darmowy parking, tłumaczy że mieszkańcy do niego wydzwaniali - rozwiązanie jest proste - do każdego lokalu mieszkalnego wyrobić kartę parkingową (darmową) która będzie przypisana tylko do jednego samochodu (numer rejestracyjny) w ten sposób nikt nie będzie trzymał po parę samochodów (jakieś komisy), a jeśli będzie chciał to wtedy musi zapłacić za każdy kolejny samochód. Tłumaczenie dla dobra mieszkańców... dobre sobie. Jeśli będziemy pozwalać dalej na takie traktowanie to za przejście po chodniku - bo to też przecież własność developera będą pobierane opłaty - przecież odśnieżanie chodnika też kosztuje!!! paranoja
0
pan romaniu to cwany lis nie jednego jeszcze wykoleguje na nowym osiedlu podmiejska , współczuję tym osobom co kupują u niego obecnie mieszkania
0
kkkkkkkkkk585 napisał:
popierasz to sie w głowe puknij a ile ci romaniuk zapłacił za pisanie postów!!!! ciekawe co teraz jak tam mieszkanie kupowałem to o niczym nie mówił a teraz ??? kogo niby pytał czy chcemy szlabany??? kto dzwonił niech nazwiska poda!!! złodziej i kłamca oby mu ta tłusta łapa uschła a te pieniądze to i tak mu wyjdą na przekór dopadnie go jakaś zaraza albo kogoś z jego rodziny bo pazerność i chciwość zbiorą swoje żniwo!!
0
romaniuk to pazera ciekawe czy na plac zabaw dzieciom też bilety zrobi a może szlaban przed klatką!! nie kupujcie u niego mieszkań ciekwe jak teraz cena mieszkania w dół pójdzie!! a parking w warszawie w złotych tarasach byłem parking podziemny ciepło w zimie czyściutki oznakowany i gładki jak pupcia niemowlaka i co 4.50 za godzinę a ten złodziej chce 5 oby los go pokarał!!
0
Pan Romaniuk ma rację.Nie podoba się to sp.ć.
0
Gość napisał:
Pan Romaniuk ma rację. Nie podoba się to sp.ć.
To oficjalne stanowisko Pana Romaniuka ? Hmmmm....... no cóż na to można odpowiedzieć......... ?
Ostatnio edytowany 11 lutego 2010 o 12:39
0
Pawlak napisał:
To oficjalne stanowisko Pana Romaniuka ? Chmmmm....... no cóż na to można odpowiedzieć......... ?
To "chmmm" to chyba jednak przez samo H
0
Gość napisał:
To "chmmm" to chyba jednak przez samo H
Mówisz i masz, ale ja sądzę że raczej przez ch... tak jak ch... Poprawiłem.
Ostatnio edytowany 11 lutego 2010 o 12:53
0
Pawlak napisał:
Mówisz i masz, ale ja sądzę że raczej przez ch... tak jak ch... Poprawiłem.
z uwagi na kontekst może ta pisownia faktycznie poprawna
0
Gość napisał:
z uwagi na kontekst może ta pisownia faktycznie poprawna
Szczegóły, szczegóły, a jakiego kontekstu tutaj się dopatrujesz ? No taki jestem z natury rzeczy ciekawy.
0
" ... kontrowersyjnym aspektem całego zamieszania jest stan prawny, który wydaje się być bagatelizowany przez dewelopera. Właściciele lokali przy ul. Janowskiej mają w księgach wieczystych zagwarantowaną służebność przejazdu do swoich nieruchomości to po pierwsze, a po drugie część terenu utwardzonego (4m2) przy bloku 66B jest własnością jego współwłaścicieli, którzy mogą tam parkować i nikt nie powinien żądać od nich z tego tytułu opłat..."
0
do sądu gościa i jego synków to odechce im się okradać ludzi, gorzej będzie jak dla sędziego dom wybudował gratis no to będzie problem:) powiem krótko pan romaniuk nie ma pojęcia o prawach rynku bo to nie czasy prlu i wybór należe do nas prze kupnie mieszkania gdzie i kogo będziemy kupować, może romaniuk togo nie dożyje ale symkowie z czasem to odczują i skończy sie walenie w ........... pozdrówka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: