Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szóstka: BMW wjechało w drzewo, zginął 21-latek

Utworzony przez STYX, 4 lipca 2010 r. o 20:42
Ziętek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem osób które wogóle nie liczą się z uczuciami innych. Te wszystkie niewybredne komentarze niestety ranią osoby które znały Go i które opłakują tą wielką stratę. Ci komentatorzy nie myślą o tym że może to przeczytać ktoś z rodziny lub bliskich. ale jak widać w naszym społeczeństwie odczuwanie współczucia to wstyd. Najlepiej obrazić człowieka którego nawet się nie znało i przez to poczuć się "fajniejszym". Takie osobniki siedzą tylko przed kompem i piszą co im przyjdzie na myśl nie zastanawiając się jak oni by się poczuli na miejscu bliskich. Totalna znieczulica. Pytanie skąd wypowiadający się wcześniej ekspert od bezpieczeństwa, podający oczywiście wyniki jakiś tam badań, może wiedzieć co było przyczyną wypadku? Najlepiej zaszufladkować wszystkich właścicieli bmw, każdy to dres i maniak prędkości. Mam nadzieję,że co niektórych ruszy sumienie i poczują się podle, bo niestety zasłużyli na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy je***e szmaty co piszecie ze dobrze ze sie tak satlo.. podaj swoje imie i nazwisko jak tacy mocni jestescie za kompem hejterzy je***i!! Zietek[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie przyczyny wypadku, Go pewnie też dobrze nie znaliście, więc w ogóle jakim prawem Go oceniacie i piszecie takie bzdury? Pamiętajacie, że często sytuacja się odwraca. Nie życzę Wam, żebyście kiedyś czuli sie tak, jak czują się teraz Jego bliscy, czytając Wasze komentarze. Szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co żal mi was nie znacie a osądzacie Ziętek był spoko był dla mnie jak brat. Wy nawet nie myślicie co piszecie stuknijcie się w te swoje puste łby. skąd wiecie że akurat szybko jechał? Nie wiecie nie komentujcie. postawcie się w sytuacji jego bliskich rodziny. Nawet nie wiecie jak to ich boli że stracili jego. Nie życze nikomu takiej śmierci. Zientek[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LEPIEJ ZE WYKONCZYL SIE SAM, NIZ JAK MIALBY ZABIC KOGOS NIEWINNEGO
nie byl swiety ale nikt nie jest,,,,,,a wkurw** mnie jak jakis deb*** ktory go nie zna ocenia, wypowiada sie i jeszcze wstawia jakas je**** buzke pod artykulem opisujacym jego smierc! po ch** ten usmieszek??? myslisz ze komus jest do smiechu? chyba tyko ciebie czyjas smierc cieszy idioto!! czlowieku on mial rodzine! zastanow sie troche zanim cos napiszesz!! niech spoczywa w spokoju,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gigs napisał:
i dobrze ze zginal w bmw. jednego pustego dresiarza mniejtaki to siadzie w bmw i mysli ze jest kozakiem... ale nie pamieta ze nie dla psa kielbasa. i wcale mi go nie szkoda. lepiej ze zabil samego siebie niz kogos mailby zabic albo trwale okaleczyc. oby takich akcji wiecej an naszych drogach bylo
Ty poje***y deb***u jak tak możesz życzę Ci oby i Twoją rodzinę to spotkało wtedy może pomyślisz głową a nie łbem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłucie się i tak to nie zwróci człowieka ... Moim zdaniem taką sprawą powinna się zainteresowac Policja trzeba sprawdzin numery IP tych co wypisują takie rzeczy i zobaczymy wtedy cze bedzie im wtedy do śmiechu . Nie ma się tu z czego śmac tu zginoł człowiek a jakieś tam zwierzę on nie zasługuje na takie bzdury wypisywane przez inne osoby. LUDZIE OPANUJCIE SIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietny byl z niego chlopak, znalam go, Zawsze usmiechniety ... i taki juz pozostanie w mojej pamieci....Niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wirtualnyznicz.pl/pid,428940,zapal.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qrwa benek cie znajde i bedziesz miał deb***a dawaj namiary ku...ie jeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krzymoszycach była impreza.... ciekawe co badanie krwii wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma dać badanie krwi !?, przyczyną zgonu jest ogólny uraz wewnętrzny organów. a do hejterów którzy piszą takie poje**ne komentarze, również jak nie którzy życzę wam aby was to samo spotkało ! brat[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy każdy młody człowiek który ginie w wypadku samochodowym jako kierowca , musi byc odrazu pijany?? Nie osadzajcie , Bóg go sam oceni. I już dajcie sobie na luz, niech spoczywa w pokoju. Należy tylko współczuć Jego bliskim po tak wielkiej stracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na te komentarze, chce mi się rzygać... Ile w was nienawiści ludzie, opamiętajcie się do cholery. jak możecie kogoś oceniać nie znając go. jesteście zwykłymi sku***elami i tyle. mogę jedynie dołączyć się do niektórych tutaj mądrych i przynajmniej prawdziwych ludzi '' poczujcie stratę bliskiej osoby na własnym pier***onym ciele i duszy a wtedy zrozumiecie co to znaczy''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na necie jesteście tacy mądrzy,zastanów się jeden z drugim co wy do huja to piszecie Żyj sk****lu swoim rytmem,ale pamiętaj o śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukaszek:( będzie mi Ciebie brakowało;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie on był pijany! wsiadł..alkohol zrobił swoje i witajcie niebiosa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanówcie sie wszyscy co wy wypisujecie!!! kazdego to moglo spotkac, ciekawe czy tak samo byscie pisali jak by to byl wasz kolega lub ktos z rodziny!!! kazdy madry bo was to nie spotkalo. czasu sie nie cofnie niech spoczywa w spokoju a nie rzucac w jego strone takie slowa!!!! troche wspolczucia [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...