Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szósty raz wpadł na jeździe po alkoholu

Utworzony przez :(, 19 sierpnia 2013 r. o 11:02
Ma gościu pecha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he ale zawodnik i ma wszystko w d....ie najgorsze to jak jakiś kierowca go potrąci z nie swojej winy to będzie go miał na sumieniu i co tu robić w takim wypadku jak prawo rowerzyście nie straszne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Immunitet ma i mogą mu skoczyć,dalej chleje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile w końcu lat miał ten rowerzysta- 35 czy 55 lat?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale policja ma za to dobre statystyki wykrywalnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolarze tak mają ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą mu co najwyżej na PYRDEL skoczyć,takie teraz czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, w Terespolu można. W Krężnicy Okrągłej (za Bełżycami) patol, który leje żonę i dzieci (zgłaszane do opieki społecznej - i co? NULL), jeździ nawalony codziennie, bez prawa jazdy, które mu zabrali za jazdę po pijaku. I co? I nic! NULL!!! Policja wie, sąsiedzi wiedzą, wszyscy o wszystkim wiedzą tylko nikt nic nie robi. Jak kogoś zabije to wtedy każdy będzie pieprzył, że nikt o niczym nie miał pojęcia, że zgłoszeń nie było, bla bla bla... Skąd my to znamy... No i na koniec kolejny artykulik zasili stronę dziennika wschodniego. Paranoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam takich wiejskich policjantów z takich pipidówek jak Terespol to mam gdzieś. Przecież takie wiejskie policjanci to są ludzie bez szkół,nie umiejący się dobrze wysłowić, nie znający w większości języków obcych. Skończyłem prawo, znam dwa języki obce biegle , trzeci komunikatywnie, dobrze zarabiam i z jakiej racji mam się tłumaczyć przed takimi wiejskimi policjantami co nie znają żadnego języka obcego ,pokończyli ogólniaki i nie dorastają mi do pięt intelektualnie i finansowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam takich wiejskich policjantów z takich pipidówek jak Terespol to mam gdzieś. Przecież takie wiejskie policjanci to są ludzie bez szkół,nie umiejący się dobrze wysłowić, nie znający w większości języków obcych. Skończyłem prawo, znam dwa języki obce biegle , trzeci komunikatywnie, dobrze zarabiam i z jakiej racji mam się tłumaczyć przed takimi wiejskimi policjantami co nie znają żadnego języka obcego ,pokończyli ogólniaki i nie dorastają mi do pięt intelektualnie i finansowo.
PAŁA to PAŁA w każdym mieście jest to samo !!!  tak samo tępy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsekwentny Skurczybyk  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...