Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital na medal

Utworzony przez KLW, 21 listopada 2007 r. o 08:36
W tym szpitalu leczony byl moj maz i bylam zachwycona atmosfera jaka panuje na oddzialach w tym szpitalu,konkretnie chodzi mi o oddzial neurologiczny.Personel na tym oddziale jest przesympatyczny,poczawszy od Pani Ordynator po salowe.Tam wszyscy czuja sie tak jakby byli jedna wielka rodzina i to jest cos wspanialego.Moge porownac ten szpital do serialowego w Lesnej Gorze,pacjent jest na pierwszym miejscu i tam dba sie o tego pacjenta,dlatego bardzo sie ciesze ze ten szpital zostal doceniony i zauwazony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzednia dyrekcja składała już wniosek o upadłość a było to ze 3 lata temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem wypadek samochodowy pod Radzyniem. Posklejali mi kości na ortopedii w miejscowym szpitalu. Póżniej kontynuowałem leczenie w poradni klinicznej w Lublinie.Dowiedziałem się że miałem sporo szczęścia że operowali mnie radzyńscy ortopedzi.Dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również znam ten szpital od wewnątrz i uważam, że nastąpiło w tej placówce wiele pozytywnych zmian. Gratuluje i życzę kolejnych sukcesów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 medale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto nigdy nie musiał leżeć w szpitalu nawet się nie domyśla jak ważne jest podejście do pacjentów. I nie myślę tu tylko o lekarzach, ale i o pozostałych pracownikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...