Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykował się do skoku z pętlą na szyi. Policjanci go ocalili

Utworzony przez Gość, 18 lipca 2013 r. o 14:37
Nie dziwię się. Na zielonej wyspie Tuska będzie takich przypadków niestety coraz więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Na zielonej wyspie Tuska będzie takich przypadków niestety coraz więcej
Dlatego tusk muśi odejść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo, a kto zastąpi Tuska????  Jeśli ma to być Kaczyński to wyjeżdżam z Polski. To przecież największy szkodnik Polski i Polaków, to czlowiek, który doprowadzi Kraj do, jeszcze większego dramatu, to wybitny człowiek  do destrukcji, awantur i podziałów. Boże, chroń moją Ojczyznę przed tym osobnikiem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo, a kto zastąpi Tuska????  Jeśli ma to być Kaczyński to wyjeżdżam z Polski. To przecież największy szkodnik Polski i Polaków, to czlowiek, który doprowadzi Kraj do, jeszcze większego dramatu, to wybitny człowiek  do destrukcji, awantur i podziałów. Boże, chroń moją Ojczyznę przed tym osobnikiem,
Ty to ogólnie na chój tu jesteś POtrzebny,komuchów,konfidentów ,żydów , już mamy dosyć. Sprzedaj nerkę,resztę CYCU na POdroby i wypir.erdalaj z naszej ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to ogólnie na chój tu jesteś POtrzebny,komuchów,konfidentów ,żydów , już mamy dosyć. Sprzedaj nerkę,resztę CYCU na POdroby i wypir.erdalaj z naszej ojczyzny.
  genialna riposta prawdziwego polaka KATOLIKA   czyli mamy próbkę tego, co czeka Polskę pod rządami Jarosława i jego wyznawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo, a kto zastąpi Tuska????  Jeśli ma to być Kaczyński to wyjeżdżam z Polski. To przecież największy szkodnik Polski i Polaków, to czlowiek, który doprowadzi Kraj do, jeszcze większego dramatu, to wybitny człowiek  do destrukcji, awantur i podziałów. Boże, chroń moją Ojczyznę przed tym osobnikiem,
    Pleć pleciugo byle długo... Wstyd mi za Ciebie! Nafaszerowali Cię kłamstwami i pleciesz, i powtarzasz wszelkie zasłyszane slogany. Obudź się, nie trwaj w letargu bo wszystko już sprzedane i Ciebie sprzedadzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
genialna riposta prawdziwego polaka KATOLIKA   czyli mamy próbkę tego, co czeka Polskę pod rządami Jarosława i jego wyznawców
  Co będzie nie wiemy? Wiemy, co jest!!! Ludzie nerki sprzedają, bo dług pogania dług. Nie mają z czego żyć! Niech żyje JAROSŁAW! On jest błogosławieństwem dla Ojczyzny mojej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAROSŁAW...POLSKĘ ZBAW!!! Ocal nasz kraj! Nie pozwól z nas kpić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
genialna riposta prawdziwego polaka KATOLIKA   czyli mamy próbkę tego, co czeka Polskę pod rządami Jarosława i jego wyznawców
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Rodaków!   Przejrzyjcie! Wzrok odzyskajcie! Patrzycie i nie widzicie, co dzieje się w kraju! Nauczcie się myśleć! Odróżniać prawdę od kłamstwa! Nie bądźcie łatwowierni! Góra się bawi... a lud nie może związać końca z końcem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
genialna riposta prawdziwego polaka KATOLIKA   czyli mamy próbkę tego, co czeka Polskę pod rządami Jarosława i jego wyznawców
Już chyba BUCU nie będzie nigdy i za nikogo tak , jak teraz za rządów tych obecnych komucho-konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając chore polskie prawo to wyjdzie na to ze dojebią mu jeszcze grzywne  za próbę samobójstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Rodaków!   Przejrzyjcie! Wzrok odzyskajcie! Patrzycie i nie widzicie, co dzieje się w kraju! Nauczcie się myśleć! Odróżniać prawdę od kłamstwa! Nie bądźcie łatwowierni! Góra się bawi... a lud nie może związać końca z końcem!
Tak, widziałem kiedyś w "Skali" na Gali Człowieka Roku" czy coś w tym stylu jak bawili się prawicowi burżuje. Więc, co za różnica jaka partia? Jedno złodziejstwo, oszustwo i hipokryzja. Jeżeli nawet trafi się gdzieś uczciwy człowiek w polityce to stłamszą i zniszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to ogólnie na chój tu jesteś POtrzebny,komuchów,konfidentów ,żydów , już mamy dosyć. Sprzedaj nerkę,resztę CYCU na POdroby i wypir.erdalaj z naszej ojczyzny.
Najsmutniejszy jest fakt, że zwolennicy PIS-u, to niedouczone tłumoki. Idź, Olo, do szkoły, albo przynajmniej kup sobie słownik i nie kalecz języka polskiego, patrioto od siedmiu boleści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmutniejszy jest fakt, że zwolennicy PIS-u, to niedouczone tłumoki. Idź, Olo, do szkoły, albo przynajmniej kup sobie słownik i nie kalecz języka polskiego, patrioto od siedmiu boleści!
Za tępy BUC jesteś żeby te moje celowe błędy zrozumieć, za mało masz tępaku na pagonach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tępy BUC jesteś żeby te moje celowe błędy zrozumieć, za mało masz tępaku na pagonach !!!
No, brawo, brawo, Olo, ch*** - w języku polskim pisze się przez "u", a nie "ó" . A jeśli to "celowy błąd", to na pagonach masz niewiele, luju daremny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, brawo, brawo, Olo, ch*** - w języku polskim pisze się przez "u", a nie "ó" . A jeśli to "celowy błąd", to na pagonach masz niewiele, luju daremny.
A obrzezany jesteś ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmutniejszy jest fakt, że zwolennicy PIS-u, to niedouczone tłumoki. Idź, Olo, do szkoły, albo przynajmniej kup sobie słownik i nie kalecz języka polskiego, patrioto od siedmiu boleści!
    Douczony gościu, chcę Ciebie zapytać, co jest przyczyną upadku Ojczyzny mojej? Wiem, że stoisz po stronie prawidłowej ortografii "w wielkim bulu i nadzieji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmutniejszy jest fakt, że zwolennicy PIS-u, to niedouczone tłumoki. Idź, Olo, do szkoły, albo przynajmniej kup sobie słownik i nie kalecz języka polskiego, patrioto od siedmiu boleści!
Widzę CYCU że ty jesteś jak twój komunistyczny idol, biedny i głupi. Biedny bo go nie stać na sukienkę czy podpaski dla swojej żony, [ musi wyrywać na to pieniądze nas wszystkich ] a głupi bo doprowadził ten kraj do tego co teraz mamy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmutniejszy jest fakt, że zwolennicy PIS-u, to niedouczone tłumoki. Idź, Olo, do szkoły, albo przynajmniej kup sobie słownik i nie kalecz języka polskiego, patrioto od siedmiu boleści!
Ciśnienia nie wytrzymujesz czerwona konfidencka świnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...