Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykował się do skoku z pętlą na szyi. Policjanci go ocalili

Utworzony przez Gość, 18 lipca 2013 o 14:37
Nie dziwię się. Na zielonej wyspie Tuska będzie takich przypadków niestety coraz więcej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie dziwię się. Na zielonej wyspie Tuska będzie takich przypadków niestety coraz więcej
Dlatego tusk muśi odejść !!!!
0
Olo, a kto zastąpi Tuska????  Jeśli ma to być Kaczyński to wyjeżdżam z Polski. To przecież największy szkodnik Polski i Polaków, to czlowiek, który doprowadzi Kraj do, jeszcze większego dramatu, to wybitny człowiek  do destrukcji, awantur i podziałów. Boże, chroń moją Ojczyznę przed tym osobnikiem,
0
Olo, a kto zastąpi Tuska????  Jeśli ma to być Kaczyński to wyjeżdżam z Polski. To przecież największy szkodnik Polski i Polaków, to czlowiek, który doprowadzi Kraj do, jeszcze większego dramatu, to wybitny człowiek  do destrukcji, awantur i podziałów. Boże, chroń moją Ojczyznę przed tym osobnikiem,
Ty to ogólnie na chój tu jesteś POtrzebny,komuchów,konfidentów ,żydów , już mamy dosyć. Sprzedaj nerkę,resztę CYCU na POdroby i wypir.erdalaj z naszej ojczyzny.
0
Ty to ogólnie na chój tu jesteś POtrzebny,komuchów,konfidentów ,żydów , już mamy dosyć. Sprzedaj nerkę,resztę CYCU na POdroby i wypir.erdalaj z naszej ojczyzny.
  genialna riposta prawdziwego polaka KATOLIKA   czyli mamy próbkę tego, co czeka Polskę pod rządami Jarosława i jego wyznawców
0
    Pleć pleciugo byle długo... Wstyd mi za Ciebie! Nafaszerowali Cię kłamstwami i pleciesz, i powtarzasz wszelkie zasłyszane slogany. Obudź się, nie trwaj w letargu bo wszystko już sprzedane i Ciebie sprzedadzą!
0
genialna riposta prawdziwego polaka KATOLIKA   czyli mamy próbkę tego, co czeka Polskę pod rządami Jarosława i jego wyznawców
  Co będzie nie wiemy? Wiemy, co jest!!! Ludzie nerki sprzedają, bo dług pogania dług. Nie mają z czego żyć! Niech żyje JAROSŁAW! On jest błogosławieństwem dla Ojczyzny mojej!
0
JAROSŁAW...POLSKĘ ZBAW!!! Ocal nasz kraj! Nie pozwól z nas kpić!
0
JUDE ???
0
Do Rodaków!   Przejrzyjcie! Wzrok odzyskajcie! Patrzycie i nie widzicie, co dzieje się w kraju! Nauczcie się myśleć! Odróżniać prawdę od kłamstwa! Nie bądźcie łatwowierni! Góra się bawi... a lud nie może związać końca z końcem!
0
Już chyba BUCU nie będzie nigdy i za nikogo tak , jak teraz za rządów tych obecnych komucho-konfidentów.
0
znając chore polskie prawo to wyjdzie na to ze dojebią mu jeszcze grzywne  za próbę samobójstwa
0
Do Rodaków!   Przejrzyjcie! Wzrok odzyskajcie! Patrzycie i nie widzicie, co dzieje się w kraju! Nauczcie się myśleć! Odróżniać prawdę od kłamstwa! Nie bądźcie łatwowierni! Góra się bawi... a lud nie może związać końca z końcem!
Tak, widziałem kiedyś w "Skali" na Gali Człowieka Roku" czy coś w tym stylu jak bawili się prawicowi burżuje. Więc, co za różnica jaka partia? Jedno złodziejstwo, oszustwo i hipokryzja. Jeżeli nawet trafi się gdzieś uczciwy człowiek w polityce to stłamszą i zniszczą.
0
Najsmutniejszy jest fakt, że zwolennicy PIS-u, to niedouczone tłumoki. Idź, Olo, do szkoły, albo przynajmniej kup sobie słownik i nie kalecz języka polskiego, patrioto od siedmiu boleści!
0
Najsmutniejszy jest fakt, że zwolennicy PIS-u, to niedouczone tłumoki. Idź, Olo, do szkoły, albo przynajmniej kup sobie słownik i nie kalecz języka polskiego, patrioto od siedmiu boleści!
Za tępy BUC jesteś żeby te moje celowe błędy zrozumieć, za mało masz tępaku na pagonach !!!
0
Za tępy BUC jesteś żeby te moje celowe błędy zrozumieć, za mało masz tępaku na pagonach !!!
No, brawo, brawo, Olo, ch*** - w języku polskim pisze się przez "u", a nie "ó" . A jeśli to "celowy błąd", to na pagonach masz niewiele, luju daremny.
0
No, brawo, brawo, Olo, ch*** - w języku polskim pisze się przez "u", a nie "ó" . A jeśli to "celowy błąd", to na pagonach masz niewiele, luju daremny.
A obrzezany jesteś ???
0
    Douczony gościu, chcę Ciebie zapytać, co jest przyczyną upadku Ojczyzny mojej? Wiem, że stoisz po stronie prawidłowej ortografii "w wielkim bulu i nadzieji"
0
Widzę CYCU że ty jesteś jak twój komunistyczny idol, biedny i głupi. Biedny bo go nie stać na sukienkę czy podpaski dla swojej żony, [ musi wyrywać na to pieniądze nas wszystkich ] a głupi bo doprowadził ten kraj do tego co teraz mamy !!!
0
Ciśnienia nie wytrzymujesz czerwona konfidencka świnio.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: