Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemniczy grzyb wyrósł pod świerkiem

Utworzony przez rr34, 28 lipca 2008 r. o 18:47
Jak to niespotykany skoro jest??? Przypomina mi to język z Ferdydurke???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacja na skalę światową ! Brawo Marek ! Ty to potrafisz znależć temat ! A mnie ostatnio wyrósł jakiś grzyb między palcami, napiszesz o tym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki grzyb zwiastuje niechybny koniec swiata! Nastana wiec teraz sadne dni dla Bialej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
topol napisał:
Sensacja na skalę światową ! Brawo Marek ! Ty to potrafisz znależć temat ! A mnie ostatnio wyrósł jakiś grzyb między palcami, napiszesz o tym ?
nie przejmuj się,Topol.Tylko nie drap się po jajkach,bo będą przerzuty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
nie przejmuj się,Topol.Tylko nie drap się po jajkach,bo będą przerzuty!
Co się znowu przy.pier.dalasz do Topola? Chcesz żeby znalazł grzyba w ogrodzie prezia Andrzeja Czapy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co się znowu przy.pier.dalasz do Topola? Chcesz żeby znalazł grzyba w ogrodzie prezia Andrzeja Czapy?
Co ma Czapa do mojego grzyba między palcami ? Jakoś nie widzę związku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ten gatunek nie jest aby chroniony? jeśli tak, to nie powiniem zrywać, zresztą już w zeszłym roku Słowo Podlasia podawało informację o jakimś osobliwym grzybie, i chyba chodziło o ten.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero dzis przeczytalam, ale wydaje sie ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...