Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

targowica rządzi Polską!

Utworzony przez bat ory, 21 października 2010 r. o 22:10
Przykra sprawa ale w Polsce zdrajców,zaprzańców,jewropejczyków, dzisiaj jest więcej niż Polaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat ory napisał:
Przykra sprawa ale w Polsce zdrajców,zaprzańców,jewropejczyków, dzisiaj jest więcej niż Polaków...
Zmówiłem już różaniec ten o 20:30 w Radiu Maryja. Spać nie mogę bo mnie męczy trwoga że to zło to dlatego, że porzuciliśmy naszą wiarę w Boga. Szatan ukazal nam się w całym swym ohydnym majestacie z głową z telewizora i w gazet ornacie. Nie zobaczy Polak swej żony bo skonał przez esbeka zdradziecko życia pozbawiony. Krew niewinnie przelana zakwitnie kwiatem i wyda plony i wstanie z kolan lud udręczony. Chwilkę ........... coś wezmę bo zwariuję, o przepraszam ja już zwariowałem, komplettny ze mnie wariat. Ja mowię więc co myślę , ludzie, Polacy obudzcie się czy mało wam znaków ? Mało krwi przelanej ? Chcecie walczyć z tym za co ginęli wasi dziadowie Boga, Honor, Ojczyznę. Wasze ideały to pederastia, kurewstwo, zdrada , złodziejstwo. Telewizornia wypaliła wam mozgi, a gnoj macie za perfume, a zdrade za patriotyzm. Obudźcie się bo więcej znaków już nie będzie tylko siarka a smoła ognista, a wiatr rozwieje popiół. [media]http://www.youtube.com/watch?v=BWAhVbayGv4&feature=related[/media]
Ostatnio edytowany 21 października 2010 r. o 22:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat dzięki! teraz dopiero mogę spokojnie zasnąć.Och jaki spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat ory napisał:
Wariat dzięki! teraz dopiero mogę spokojnie zasnąć.Och jaki spokój...
Pokoj z tobą Bacie, zaprzańcy idą prostą drogą do piekła tam gdzie diabolątka szarpia rozgrzanymi do czerwoności cęgami Stalina, Hitlera, a rany posypują solą. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c9/Das_J%C3%BCngste_Gericht_(Memling).jpg/450px-Das_J%C3%BCngste_Gericht_(Memling).jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Wariat' date='21 October 2010 - 23:56 PM' timestamp='1287698178' post='365884'] Pokoj z tobą Bacie, zaprzańcy idą prostą drogą do piekła tam gdzie diabolątka szarpia rozgrzanymi do czerwoności cęgami Stalina, Hitlera, a rany posypują solą. http://hamlet.pro.e-mouse.pl/galeria/01memling.jpg W związku z licznymi pytaniami "gdzie ja zdrajca trafię po śmierci" ? zamieszczam ten appendix. Pieklo Memlinga to jedynie fragment obrazu i dlatego aby rozwiać wątpliwości przybliżę wam piekło.
Ostatnio edytowany 22 października 2010 r. o 16:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat! przestań ciągle w kółko o tym PISIE ! No ile qrwa można!? Słuchać już tego nie mogę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat ory napisał:
Wariat! przestań ciągle w kółko o tym PISIE ! No ile qrwa można!? Słuchać już tego nie mogę!
O jakim PISIE chyba ci odbiło, na jakich proszkach jedziesz ? Ja jestem wariat patriotyczny i jestem za Polską, a poooooooooooooooooooooooooooooootem za Radiem Maryją. Zmień dopalacze bo zaczynasz bredzić jak młody , wykształcony, powstały w wyniku zapłodnienia w szklance po spirytusie 120 %, a może to efekt odstawienia dopingu lub leków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
O jakim PISIE chyba ci odbiło, na jakich proszkach jedziesz ? Ja jestem wariat patriotyczny i jestem za Polską, a poooooooooooooooooooooooooooooootem za Radiem Maryją. Zmień dopalacze bo zaczynasz bredzić jak młody , wykształcony, powstały w wyniku zapłodnienia w szklance po spirytusie 120 %, a może to efekt odstawienia dopingu lub leków ?
Wariat! proszę cię raz jeszcze, przestań o tym PISIE.No qrwa gdzie nie zajrzę tam wszędzie o PISIE i o Kaczyńskim o PISIE i o Kaczyńskim. A to że Jarek milczy haniebnie,a to że Jarek bąka puścił w parku i ptaki wystraszył,a to że zapytał nieśmiało KTO zabił jego brata... itp. itd. Wariat ,chociaż ty mnie daj spokój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat ory napisał:
Wariat! proszę cię raz jeszcze, przestań o tym PISIE.No qrwa gdzie nie zajrzę tam wszędzie o PISIE i o Kaczyńskim o PISIE i o Kaczyńskim. A to że Jarek milczy haniebnie,a to że Jarek bąka puścił w parku i ptaki wystraszył,a to że zapytał nieśmiało KTO zabił jego brata... itp. itd. Wariat ,chociaż ty mnie daj spokój!
Ty to jakaś obsesje masz, mogę Ci coś na uspokojenie podrzucić a jutro do Psychiatry i będzie dobrze. Jak mnie coś wqrwia to biorę podwójna dawkę i jest cool. Jakbyś był już nieuleczalny to się nie łam masz ryczałt na leki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Ty to jakaś obsesje masz, mogę Ci coś na uspokojenie podrzucić a jutro do Psychiatry i będzie dobrze. Jak mnie coś wqrwia to biorę podwójna dawkę i jest cool. Jakbyś był już nieuleczalny to się nie łam masz ryczałt na leki .
Jest cool mówisz? No to mi q Wariacie powiedz: O której godzinie wystartował TU 154 z Okęcia? I podaj mnie linka żebym zobaczył sobie jak ten samolot startuje,jak rodzinki machają rączkami do odlatujących itp.Podasz? Nie podasz bo takich fotek i filmów NIE MA! Bo oni być może w ogóle z tego je***ego Okęcia NIE WYSTARTOWALI! Od razu ich ukatrupiono,i powieziono do Moskwy? Nie wiem czy tym samolotem,czy innym sposobem. A powiedz mi ty mondry Wariacie jeszcze:KTO widział jak nasz tu 154 rozpieprza się o ziemię w smoleńskim lesie? Podaj mnie chociaż JEDNEGO człowieka! NIKT nie widział tego momentu!NIKT! NIE MA żadnych zdjęć ani filmów z tego momentu. A więc skąd przekonanie że tam w ogóle jakiś samolot się rozbił? A bo powiedzieli w telewizji? Tam nie rozbił się nasz tu 154.To co nam pokazują to bezczelna inscenizacja miejsca katastrofy.Tak naprawdę to tu 154 został uprowadzony, pasażerowie zabici, ich zwłoki zostały podrzucone na "miejsce katastrofy".A samo "miejsce katastrofy" zostało przygotowane odpowiednio wcześniej ,z rupieci starych tu 154 których sowieci mają w Smoleńsku pod dostatkiem. No i co? zatkało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat ory napisał:
Jest cool mówisz? No to mi q Wariacie powiedz: O której godzinie wystartował TU 154 z Okęcia? I podaj mnie linka żebym zobaczył sobie jak ten samolot startuje,jak rodzinki machają rączkami do odlatujących itp.Podasz? Nie podasz bo takich fotek i filmów NIE MA! Bo oni być może w ogóle z tego je***ego Okęcia NIE WYSTARTOWALI! Od razu ich ukatrupiono,i powieziono do Moskwy? Nie wiem czy tym samolotem,czy innym sposobem. A powiedz mi ty mondry Wariacie jeszcze:KTO widział jak nasz tu 154 rozpieprza się o ziemię w smoleńskim lesie? Podaj mnie chociaż JEDNEGO człowieka! NIKT nie widział tego momentu!NIKT! NIE MA żadnych zdjęć ani filmów z tego momentu. A więc skąd przekonanie że tam w ogóle jakiś samolot się rozbił? A bo powiedzieli w telewizji? Tam nie rozbił się nasz tu 154.To co nam pokazują to bezczelna inscenizacja miejsca katastrofy.Tak naprawdę to tu 154 został uprowadzony, pasażerowie zabici, ich zwłoki zostały podrzucone na "miejsce katastrofy".A samo "miejsce katastrofy" zostało przygotowane odpowiednio wcześniej ,z rupieci starych tu 154 których sowieci mają w Smoleńsku pod dostatkiem. No i co? zatkało?
Bat ory co mam ci odpowiedzieć i tak powiedzą żem szalony albo majacze i jeszcze dodadzą że to teorie spiskowe albo manie i jeszcze coś o urojeniach paranoidalnych to lepiej jak zamilcze. Ja jedno wiem prawdy pod korcem nie schowasz, a teraz paciorek coś na sen. Piekło czeka i na tego też esbeka Cybe czy Cabe, pal go sześć czarcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...