Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teresa Strzelec nadal głoduje. To już czwarty dzień

Utworzony przez bastek, 11 kwietnia 2013 o 18:33
A tymczasem Premier siedzi w NIgerii i wcina banany a minister Sikorka Tweetuje...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Minister od spraw izraelskich, jest od tego jak du.pa od srania żeby tej kobiecie w jakiś sposób pomóc !!!!! jak nie to gnać ich do pola wszystkich.
0
to jest niedopuszczalne. skandal, jestem w szoku, w jakim ja swiecie zyje! moge pojechac na wycieczke i nie wrocic, bo jakis gnojek sobie pozyczyl moje auto, pozniej, bo zostalo sprzedane sama nie wiem gdzie komu i dlaczego! co to za kraj, co to za ludzie! wszyscy odpowiedzialni za to powinni niezle beknac, sama poszkodowana powinna dostac sute odszkodowanie.
0
to jest niedopuszczalne. skandal, jestem w szoku, w jakim ja swiecie zyje! moge pojechac na wycieczke i nie wrocic, bo jakis gnojek sobie pozyczyl moje auto, pozniej, bo zostalo sprzedane sama nie wiem gdzie komu i dlaczego! co to za kraj, co to za ludzie! wszyscy odpowiedzialni za to powinni niezle beknac, sama poszkodowana powinna dostac sute odszkodowanie.
0
jakby się tej sprawie przyjrzeć bliżej to ona nabierze rumieńców, bo w każdym artykule co innego piszą a to że na wycieczkę pojechała ale jechała z przyjacielem rodziny białorusinem Wieczysławem i z jego relacji wynika że w interesach jechali i jeździ do białorusi od 1990 roku co może wkazywać na inne powody konfiskaty samochodu. Może poczekajmy niech Ambasada sie wypowie, dlaczego nie słyszymy oficjalnej wersji władz Białoruskich a może te informacje są dla polskiej opinii publicznej nie wygodne i ich już nie przekazują polskie media.
0
jakby się tej sprawie przyjrzeć bliżej to ona nabierze rumieńców, bo w każdym artykule co innego piszą a to że na wycieczkę pojechała ale jechała z przyjacielem rodziny białorusinem Wieczysławem i z jego relacji wynika że w interesach jechali i jeździ do białorusi od 1990 roku co może wkazywać na inne powody konfiskaty samochodu. Może poczekajmy niech Ambasada sie wypowie, dlaczego nie słyszymy oficjalnej wersji władz Białoruskich a może te informacje są dla polskiej opinii publicznej nie wygodne i ich już nie przekazują polskie media.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: