Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teresa Strzelec rozpoczęła głodówkę. Białorusini wciąż nie chcą jej wypuścić

Utworzony przez Guśka, 8 kwietnia 2013 r. o 12:57
Fajny syn...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚIKORSKI co robi,nie jest od takich spraw,jak d*** od srania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Prezydenta Rzeczypospolitej, aktualnie: Bronisław Komorowski Ze względu na brak obrony obywatela (nie pierwszy) przez to Państwo, które kiedyś kochałem zrzekam się obywatelstwa polskiego. Szalę rozgoryczenia tym krajem przelała sprawa Pani Teresy Strzelec więzionej na Białorusi choć wyrok tamtejszego sądu przyznał jej rację. Prasa podała, iż polski konsulat rozpoczął jakiekolwiek działania (nieskuteczne) dopiero po 10 dniach od zgłoszenia sprawy i to pod naciskiem opinii publicznej. Marny to kraj, który tak traktuje swoich obywateli dlatego dziękuję i żałuję, że kiedykolwiek identyfikowałem się z tym państwem. Bez poważania Kazimierz Banhajer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Do Prezydenta Rzeczypospolitej, aktualnie: Bronisław Komorowski Ze względu na brak obrony obywatela (nie pierwszy) przez to Państwo, które kiedyś kochałem zrzekam się obywatelstwa polskiego. Szalę rozgoryczenia tym krajem przelała sprawa Pani Teresy Strzelec więzionej na Białorusi choć wyrok tamtejszego sądu przyznał jej rację. Prasa podała, iż polski konsulat rozpoczął jakiekolwiek działania (nieskuteczne) dopiero po 10 dniach od zgłoszenia sprawy i to pod naciskiem opinii publicznej. Marny to kraj, który tak traktuje swoich obywateli dlatego dziękuję i żałuję, że kiedykolwiek identyfikowałem się z tym państwem. Bez poważania Kazimierz Banhajer [/quote] [quote name='Kazimierz' timestamp='1365490208' post='756525'] Do Prezydenta Rzeczypospolitej, aktualnie: Bronisław Komorowski Ze względu na brak obrony obywatela (nie pierwszy) przez to Państwo, które kiedyś kochałem zrzekam się obywatelstwa polskiego. Szalę rozgoryczenia tym krajem przelała sprawa Pani Teresy Strzelec więzionej na Białorusi choć wyrok tamtejszego sądu przyznał jej rację. Prasa podała, iż polski konsulat rozpoczął jakiekolwiek działania (nieskuteczne) dopiero po 10 dniach od zgłoszenia sprawy i to pod naciskiem opinii publicznej. Marny to kraj, który tak traktuje swoich obywateli dlatego dziękuję i żałuję, że kiedykolwiek identyfikowałem się z tym państwem. Bez poważania Kazimierz Banhajer
Po kiego ...... tam jedzie nie lubię rządów łukaszenki i nie pcham się do niego w goście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antłukaszenko napisał:
Po kiego ...... tam jedzie nie lubię rządów łukaszenki i nie pcham się do niego w goście.
Pytanie brzmi od czego są Konsulaty i MSZ ? Jedzie się tam po karton fajek i benzynę lub ropę, bo to jest jedyne źródło dochodu wielu osób. Jakim trzeba być ćwokiem by tak pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli samochód był narzedziem przestepstwa to nie ma co teraz płakać, a do Polski B - wszyscy płacimy podatki nie mam zamiaru popierać oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papa napisał:
jeśli samochód był narzedziem przestepstwa to nie ma co teraz płakać, a do Polski B - wszyscy płacimy podatki nie mam zamiaru popierać oszustów
Wiesz jakie jest bezrobocie w Białej, czy powiecie? Oczywiście jest znacznie wyższe. Jak załatwiłeś pracę, legalnie, docenili twoje kwalifikacje? Jeśli nie to nie masz moralnego prawa osądzać innych którzy chcą tylko przeżyć w tym bandyckim państwie. Kocham Polskę i wierzę że kiedyś będziemy żyć w prawdzie, a każdy złodziej i kłamca będzie tam gdzie powinien - w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gejem i jako gej nie miałbym takich problemów. Po prostu nadstawiłbym tyłka komu trzeba i tyle. A jestem mężczyzną wyjątkowo muskularnym i przystojnym, więc nikt mi się nie oprze. Dotyczy to również mojego męża i adoptowanego synka. jdl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geju, jak sam widzisz jesteś gejem i potrafisz to wykorzystać, ale nie wszyscy niestety tak mogą/potrafią/chcą. Ja na ten przykład jestem heteroseksualny i nie potrafię tak jak ty, brzydzę się tym i nawet gdybym się do tego zmuszał (o czym piszesz) to nic z tego, bo mam hemoroidy. Żart za żart...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ministrem od spraw izraelskich w POLSCE ??? Czy już nic nie może ??? Jest od tego,jak d*** od srania !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...