Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terespol: Alarm bombowy w pociągu. Pasażerowie ewakuowani

Utworzony przez danielekbp, 18 kwietnia 2012 r. o 20:20
z Brześcia redaktorzyno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ten Brzeźciec ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zawsze redaktor jest winny błędów, jeżli dosaje od kogoś dane może się pomylić prawda ? nie myli się ten co nic nie robi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
terek napisał:
...redaktor jest winny błędów(...) nic nie robi !!!
No tak! Nie róbcie a będzie nic! Nie ma PIM-a nie na co czytać (na odpowiednim poziomie) ... niestety, ale może kiedyś...po latach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telefon z Białorusi a już myślałem że to znowu jakiś Liban najebał się lub zjarał i na żarty go wzięło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Telefon z Białorusi a już myślałem że to znowu jakiś Liban najebał się lub zjarał i na żarty go wzięło.
a ja kór*a myślałem ze to jakis porąbany drech ze śmierdzącego bialskiego blokowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu komuś zajumali przemyt i sie zemścił, a swoją droga piszcie dalej, taka reklam spowoduje kolejne telefony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.e-wspolnota.com/Biala_Podlaska/Wydarzenia/Klamliwy_telefon_o_bombie_na_granicy-3494/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...