Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terespol: Centrum miasta pięknieje

Utworzony przez xXx, 28 sierpnia 2013 r. o 21:48
Porażająca wiadomość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Terespol ma jakieś centrum? często jestem w tym mieście nigdy nie widziałem żadnego centrum tylko mieścinę przejazdową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zasługa władz. Wspaniały burmistrz, wspaniały sekretarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszą halę wyremontowano na 2 miliony, a drugą da się zrobić za 247 tys. zł.   To znaczy że 1.750 miliona poszło się jeba...c  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszą halę wyremontowano na 2 miliony, a drugą da się zrobić za 247 tys. zł.   To znaczy że 1.750 miliona poszło się jeba...c
musisz zostać burmistrzem i dopiero zrobic porządek- a propo wiesz, że jesteś żałosny?     :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Terespol ma jakieś centrum? często jestem w tym mieście nigdy nie widziałem żadnego centrum tylko mieścinę przejazdową.
a od zawsze -!! szkoda, że jestes taki do tyłu -a centrum jest zawsze tam gdzie jest jakiś skwer , mniej więcej w środku  owej np przejezdnej mieściny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepskie zarządanie , radnych jak muchy przy g... tylu.. Dno dwa metry mułu, żal , że tacy ludzie rządzą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...