Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terespol: Centrum miasta pięknieje

Utworzony przez xXx, 28 sierpnia 2013 o 21:48
Porażająca wiadomość...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od kiedy Terespol ma jakieś centrum? często jestem w tym mieście nigdy nie widziałem żadnego centrum tylko mieścinę przejazdową.
0
To zasługa władz. Wspaniały burmistrz, wspaniały sekretarz
0
Pierwszą halę wyremontowano na 2 miliony, a drugą da się zrobić za 247 tys. zł.   To znaczy że 1.750 miliona poszło się jeba...c  
0
Pierwszą halę wyremontowano na 2 miliony, a drugą da się zrobić za 247 tys. zł.   To znaczy że 1.750 miliona poszło się jeba...c
musisz zostać burmistrzem i dopiero zrobic porządek- a propo wiesz, że jesteś żałosny?     :angry:
0
Od kiedy Terespol ma jakieś centrum? często jestem w tym mieście nigdy nie widziałem żadnego centrum tylko mieścinę przejazdową.
a od zawsze -!! szkoda, że jestes taki do tyłu -a centrum jest zawsze tam gdzie jest jakiś skwer , mniej więcej w środku  owej np przejezdnej mieściny
0
Kiepskie zarządanie , radnych jak muchy przy g... tylu.. Dno dwa metry mułu, żal , że tacy ludzie rządzą..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: