Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terespol: Wręczał łapówkę strażnikowi, bo mu się spieszyło

Utworzony przez white, 30 grudnia 2009 o 10:01
Heroizm i czujność strażniika godna pochwały i orderów )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dać mu 500 nagrody
0
Chyba tylko dlatego to zgłosił, bo uznał, że te 10 EUR to mało. Niedawno miałem wątpliwą przyjemność przekraczać granicę w Terespolu. Stwierdzam, że Straż Graniczna nie panuje nad tym co się dzieje na przejściu i przed nim. Jedyne argumenty jakie posiada, to straszenie ludzi stojących uczciwie w kolejce mandatem za podjechanie pod przejście, bo szlag ich trafia. Zero reakcji z ich strony na nagminne wpuszczanie w kolejkę jednych przez drugich i wjeżdżanie na chama w kolejkę grożące uszkodzeniem pojazdu. Mając przed sobą na początku 52 pojazdy stałem w kolejce 6 godzin. Jeżeli Straż Graniczna uważa to za normalne, to gratuluję dobrego samopoczucia. Radziłbym jednak, aby zająć się porządkowaniem kolejki, a nie straszeniem uczciwie stających, i okazuje się bardzo naiwnych, w kolejce
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: