Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tir wypadł z drogi na zakręcie i stanął w ogniu

Utworzony przez kierowca ciężarówki, 27 grudnia 2013 r. o 13:04
Jestem kierowcą ciężarówki i w swoim zawodzie najlepiej lubię to, że mogę sobie bzykać panienki ( tirówki)  :D  Podczas każdej trasy korzystam z wdzięków pań lekkich obyczajów. Są naprawdę dobre w te klocki ;)  Swojej żonie mówię, że ja nie z tych co korzystają a ona durna mi wierzy ha ha  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą ciężarówki i w swoim zawodzie najlepiej lubię to, że mogę sobie bzykać panienki ( tirówki)  :D  Podczas każdej trasy korzystam z wdzięków pań lekkich obyczajów. Są naprawdę dobre w te klocki ;)  Swojej żonie mówię, że ja nie z tych co korzystają a ona durna mi wierzy ha ha  :D  :D
A masz BUCU jeszcze czym śikać ?  bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą ciężarówki i w swoim zawodzie najlepiej lubię to, że mogę sobie bzykać panienki ( tirówki)  :D  Podczas każdej trasy korzystam z wdzięków pań lekkich obyczajów. Są naprawdę dobre w te klocki ;)  Swojej żonie mówię, że ja nie z tych co korzystają a ona durna mi wierzy ha ha  :D  :D
A jak takie uprawnienia zdobyć na takiego TIRA bo ja też mam już swojej małżonki dość ma 32 lata i ciało już nie te a z chęcią też bym posmakował takich 20 letnich Tirówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał gdzie stanąć, tylko w ogniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja! To jest ten szofer pirat - filmowiec co kręci wymuszenia i tamowanie ruchu. Pamiętacie ten jego dreszczowiec z Wólki Plebańskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak takie uprawnienia zdobyć na takiego TIRA bo ja też mam już swojej małżonki dość ma 32 lata i ciało już nie te a z chęcią też bym posmakował takich 20 letnich Tirówek.       Ha ha ha! Ty w trasie, a żona z sąsiadem się rucha. Nie jest ci dłużna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto twoja przyszłość moja Polsko, kraju mój, przedziwny. Dzisiaj depcze cię nieczystość, wulgaryzm i głupota. Marniejesz na moich oczach. Żal mi ciebie. I żal mi tych, co nie potrafią żyć przyzwoicie. Moja Polsko jesteś taka piękna, ale zniszczy cię ta swołocz, co żadnej wartości w sobie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
A jak takie uprawnienia zdobyć na takiego TIRA bo ja też mam już swojej małżonki dość ma 32 lata i ciało już nie te a z chęcią też bym posmakował takich 20 letnich Tirówek.       Ha ha ha! Ty w trasie, a żona z sąsiadem się rucha. Nie jest ci dłużna!
 
Moja może kochać się z sąsiadem, listonoszem i kim chce. Jeszcze jej kochasia na dobry obiad z drogą wódką zaproszę.Poważnie piszę! Moja ma 35 lat obiektywnie patrzeć jest niezłą laską nie jeden obejrzy się za nią. Ale to potwór.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto twoja przyszłość moja Polsko, kraju mój, przedziwny. Dzisiaj depcze cię nieczystość, wulgaryzm i głupota. Marniejesz na moich oczach. Żal mi ciebie. I żal mi tych, co nie potrafią żyć przyzwoicie. Moja Polsko jesteś taka piękna, ale zniszczy cię ta swołocz, co żadnej wartości w sobie nie ma.
Dlatego ten kaszubski żyd muśi odejść,ten krak też jest rządzony przez samych  de bili  !!!!  ŻENADA . !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...