Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłuściec. Kierowca cysterny zginął w wypadku

Utworzony przez nisska, 2 kwietnia 2013 o 15:53
Nie ma co wyjaśniać!! Kierowcy cystern pędzą z ogromną pędkością, często stadami spychają osobowe auta prawie do rowu, wyprzedzają na podwójnych liniach, na namalowanych wysepkach. Ostatnio kilku zginęło, co nie zmieniło sytuacji innym użytkownikom drogi, przyszli młodzi kaskaderzy. Jak widzę cysternę we wstecznym lusterku, to zwalniam i przytulam się do rowu aby mnie nie zahaczył!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wypowiadaj się w temacie jak nie wiadomo co było przyczyną tej tragedi znałem tego kierowce bardzo dobrze pochodził ze śląska i był dobrym kierowcą wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.
0
Marcin napisał:
Nie wypowiadaj się w temacie jak nie wiadomo co było przyczyną tej tragedi znałem tego kierowce bardzo dobrze pochodził ze śląska i był dobrym kierowcą wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.
Muminku to Ty???
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=FA29jQFvE3k[/media]
0
Witam firma Eventus pomaga w dochodzeniu odszkodowania jeśli istnieje potrzeba sprawdzenia czy odszkodowanie wypłacono w odpowiedniej wysokości oraz wszelkie porady prawne. Kontakt tel 782507830 lub mejlowy monika-przyszlak@wp.pl
0
Nie szukajcie w tym jakichś zjawisk bo to jest "życie" wiem to bo mój tata również jezdzi ciężarówką i wiem co to znaczy . Jeszcze patrząc na warunki atmosferyczne leży tam snieg... więc na uicach tez jest ślisko....
0
Faktycznie tępak!!!!!!!!!!, mój wujek też zginął jadąc ciężarówką i tępaku przyczyna tego wypadku to zawał serca a nie jakaś prędkość. Znałam pana D. był moim sąsiadem, wspaniałym był człowiekiem i kierowcą
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: