Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłuściec: Ogromna cysterna z gazem wpadła do rowu

Utworzony przez szoferek, 25 maja 2011 o 14:07
Wal w osobówkę,przeciaż osobówka jest poniżej nóg szofera TiRa czay cysterny.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Napatrzył się chłopina na wrak pod Smoleńskiem i sprawdzał czy TIR-a też da radę położyć "do góry kołami"!Udało się!!!
0
byłem tam przejazdem i walnałem pare fotek http://jumpto.pl/fotki
0
Cysterny to najszybciej jeżdżące samochody o takiej masie, potrafią ścigać się między sobą po trzy cysterny. Szkoda, że zlikwidowano taki zapadnięty mostek między dwoma wjazdami do Międzyrzeca, bo jeszcze kilka lat temu systematycznie eliminował psychopatów z cysternami
0
' i ma potrzeby ewakuacji ludzi' - jak to nie było, jak wszyscy mieszkańcy z ok. 10 domów zostali ewakuowani na ponad 6 godzin... Nie mieli pewności czy wrócą na noc do domów. Drogę dla pojazdów otwarto dopiero po północy..
0
właśnie ja bym walił w osobówkę lepiej niech zginie trzy osoby bo tak jak w tym przypadku osobówki pojechały a chłopina został w rowie i teraz musi udowodnić że został zepchnięty z drogi, a co do prędkości cystern to są właśnie najwolniejsze pojazdy o tej masie.
0
kapsel napisał:
właśnie ja bym walił w osobówkę lepiej niech zginie trzy osoby bo tak jak w tym przypadku osobówki pojechały a chłopina został w rowie i teraz musi udowodnić że został zepchnięty z drogi, a co do prędkości cystern to są właśnie najwolniejsze pojazdy o tej masie.
CZYŻBY? Wg mojego rozeznania, to najbardziej spieszący się kierowcy. Bardzo wielu z nich jeździ ZA SZYBKO, tak puste, jak i załadowane. Efekt? Proszę sobie policzyć wypadki innych TIR-ów i cystern na 2-ce. Wyjdzie 50/50.
0
kapsel napisał:
0
Ten "Chłopina" powiedział że to był bus a nie osobówka, chciał ratować siebie, każdy tak robi instynktownie, to chyba proste
0
dziwne że ten bus-osobówka się nie zatrzymał i wcale go nie odrzuciło na bok. Lepiej- ludzie od razu po zdarzeniu nie widzieli żadnych aut na jezdni...
0
Szkoda, że zlikwidowano taki zapadnięty mostek między dwoma wjazdami do Międzyrzeca, bo jeszcze kilka lat temu systematycznie eliminował psychopatów z cysternami [/quote] heheh tym razem to mój mostek jednego wyeliminował
0
tak czytam o tym wypadku i ręce opadają.kto dużo kilometrów przejechał ten wie że jest chamstwo na naszych drogach,zero kultury i uprzejmości.Wielu kierowców osobówek jeżdzi z myślą że się uda,nie wspominając już o LT tirów. Trochę pokory na drodze a będzie lepiej.W tym przypadku uważam że mu się przysneło.A cysterne z gazem jest bardzo łatwo wywrócić nawet na prostej drodze kto trochę jeżdził to wie.Pozdrawiam wszystkich i szerokości życzę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: