Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To 17-latek zginął w BMW. Zabrał auto matce (zdjęcia)

Utworzony przez emil, 25 listopada 2010 r. o 15:36
tylko nie wjedź jutro we mnie jak będziesz sie oglądać za siebie spokojnej nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja bede jutro jechac, to ty bedziesz jeszcze spal i wzajemnie kolorowych... kod: refide karl [luzak]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochody sa dla ludzi ale trzeba myslec za siebie i niestety za innych tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
samochody sa dla ludzi ale trzeba myslec za siebie i niestety za innych tez
a wystarczylo by zeby kazdy myslal za siebie odpowiedzialnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE NIE KAZDY KTO MA PRAWO JAZDY MYSLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ALE NIE KAŻDY KTO MA PRAWO JAZDY MYŚLI
Rzecz jasna. Mam nadzieję, że piszesz ogólnie .... bo ten gówniarz który zginął nie mógł mieć prawa jazdy, bo 17-latkom w Polsce nikt prawka nie daje. Otrzymują je osoby 18-letnie po zdaniu egzaminu praktycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
bo jezdzic to trzeba niestety umieci nawet jakby innym autem jechal to pewnie by bylo to samoniestetya BMW jest wymagajacym autem
Jeden z mądrzejszych wpisów na tym forum. Podpisuję się pod tym i ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] KUBA !! Co ci przyszło do głowy zeby jechac samochodem?? NIE WIERZE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu, niestety chciał zginąć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że dużo młodych ludzi nie do końca sobie zdaje sprawę z konsekwencji swoich zachowań. Nie ma poczucia co jest dobre, a co złe. Myślę, że w większości przypadków bierze się ze złego wychowania przez rodziców. Jakkolwiek nieodpowiedzialny byłby chłopak, który zginął, to jest mi go szkoda. Śmierć człowieka, szczególnie w tak młodego, zawsze jest tragedią. Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu........ zginal,odszedl i zostali bliscy я bolem na cale zycie i kierowca tiru ktory wcale tez nie ma latwo,pomimo ze przezyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna przestroga innym "młodym" kierowcom,ale co to da?? skoro jajko mądrzejsze od kury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wogóle piszecie zero współczucia !!!!!!!!!!! Pokój tobie Kuba [*] Dlaczego akurat ty? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...