Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już czwarty w tej kadencji naczelnik gabinetu prezydenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 o 11:25 Powrót do artykułu
No tak, "jest osobą niezwykle pracowitą i kompetentną", pewnie dobrze pracuje na kolanach...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ej hejter taki odwazny jestes pisac takie komentarze ?? Myslisz ze jestes anonimowy?
0
Jakiej chcesz odwagi? Jeszcze PiSiorki konstytucji nie uchyliły, a tam stoi zasada wolności poglądów wyrażona w art. 54 ust. 1, cyt: Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Idź klepnij różaniec aby Pan przebaczył Ci niewiedzę, Pan z Tobą!
0
Skoro nie widzisz roznicy w wolnosci wyrazania swoich pogladow a obrazaniem drugiej osoby i rzucanie jakis tekstow ze zasluzyla na awans pracujac na kolanach to w takim razie powodzenia przed sadem o sprawie za znieslawienie.
0
Nie ośmieszaj się. Rozumiem, że dla "dobrej zmiany" praca na kolanach (zbieranie ziemniaków, zmywanie podłóg ścierą, itp.) może być uwłaczająca godności a w szczególności ambicjom ale do zniesławienia, to tu daleko. No ale konstytucja gwarantuje każdemu również prawo do sądu więc... zapraszam.
0
Z tym, że lista Twoich komentarzy jest o wiele dłuższa.... także do zobaczenia :)
0
OK, czekam, mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz i dotrzymasz obietnicy. :-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: