Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Toyota roztrzaskała się na drzewie. Zginął kierowca

Utworzony przez Rafi, 24 listopada 2009 r. o 17:09
STYX napisał:
Fajny kabriolet. Ci młodzie panie to teraz potrafią przerabiać samochody, to nie to co kiedyś panie...
Człowieku o czym ty piszesz !!!!! zastanów się chwilkę czym jest ŚMIERĆ !!!!! Wiecej powagi . A ten tekst świadczy tylko o tym że jesteś kompletnym >>>>>>>>>>>>> IDOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla piszącego ten artykuł .... poważny błąd umieściliście w tym artykule Mariusz mial 20 lat a jego kolega 22....dla nas znajomych,rodziny nie ma to znaczenia ale pisząc artykuły nie wolno podawac błędnych informacji.... pokój Jego Duszy [*] pamięć jest wieczna......... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj odbył się pogrzeb Mariusza a ja nie moge w to uwierzyć że jego juz nie ma;( Współczuję rodzinie bo to co przeżywam ja jako koleżanka jest straszne a nie moge wyobrazić sobie ich cierpienia.. Odeszłeś ciałem lecz duszą zawsze będziesz przy nas... Od zawsze na Zawsze...!!![*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zawsze w mojej pamieci...Mariusz...do zobaczenia:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...