Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek - cztery osoby nie żyją

Utworzony przez <^>@(^ ^)@<^>, 22 grudnia 2008 r. o 12:52
BMW reszta jest zbedzna......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<^>@(^ ^)@<^> napisał:
BMW reszta jest zbedzna......
TY JESTES ZBEDNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciagle sie czepiacie bmw zal ci d*** sciska ze dalej koniem jezdzisz baranie z zapizdowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym zbiegiem okoliczności zdecydowana większość wypadku to z udziałem samochodów marki BMW. Albo są to stare sprowadzone wraki albo tacy kierowcy dopiero po egzaminie i duszą ile koni pod maską a giną niewonni ludie. Coś z tym trzeba zrobić i najlepiej by było wprowadzić po egzamionie na jakiś czas albo pojemność silników albo towarzyszenie takiemu kierowcy doświadczonego współpasażera albo jeszcze coś innego bo to co się dzieje z udziałem BMW+'zielony kierowca' to powoduje strach jazdy po naszych drogach /nie najlepszych -może też przyczyna?/ że to może spotkać każdego użytkownika dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ya napisał:
Dziwnym zbiegiem okoliczności zdecydowana większość wypadku to z udziałem samochodów marki BMW. Albo są to stare sprowadzone wraki albo tacy kierowcy dopiero po egzaminie i duszą ile koni pod maską a giną niewonni ludie. Coś z tym trzeba zrobić i najlepiej by było wprowadzić po egzamionie na jakiś czas albo pojemność silników albo towarzyszenie takiemu kierowcy doświadczonego współpasażera albo jeszcze coś innego bo to co się dzieje z udziałem BMW+'zielony kierowca' to powoduje strach jazdy po naszych drogach /nie najlepszych -może też przyczyna?/ że to może spotkać każdego użytkownika dróg.
Kubica tez powinien jezdzic z kims doswiadczonym bo jezdzi bmw?bzdura!!!!mozna jechac i duzym fiatem i miec to samo ale wtedy nikt sie nie odezwie .dziwni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maras napisał:
ciagle sie czepiacie bmw zal ci d*** sciska ze dalej koniem jezdzisz baranie z zapizdowa?
Żeś się chłopie wysilił z tym komentarzem ..... ale pewnie masz swoje lśniące BMW o wartości Tawrii albo Oltcita...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo! Nie snujcie takich wniosków, że marka i jakośc samochodów zawiniła. W większości winni są kierowcy. W tym miejscu to już kolejny śmiertelny wypadek. Strach z domu wychodzic (mieszkam przy trasie K19) jak kierowcy jeżdżą! A patroli policyjnych jak na lekarstwo. Stoją w stałych miejscach i żadna to prewencja. Współczuję rodzinom ofiar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEM DLACZEGO DOSZŁO DO WYPADKU, KILKA DNI TEMU ZAŁOŻONO TAM ŚWIATŁA. NA E 30 SYGNALIZACJA TO ŚREDNI POMYSŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW stał sie wśród młodzieży samochodem kultowym. Jezeli go nie masz nie jesteś "kul" , a jak go masz, to musisz pokazać,że słusznie że go masz! Wtedy w ten szrot dajesz z buta ile sie da, a ze zdolnosci jeszcze do prowadzenia furmanki, to i efekt jest murowany, pierwszy zakręt i koniec wycieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie tam jeżdżę napisał:
WIEM DLACZEGO DOSZŁO DO WYPADKU, KILKA DNI TEMU ZAŁOŻONO TAM ŚWIATŁA. NA E 30 SYGNALIZACJA TO ŚREDNI POMYSŁ.
Co , zagapił się na choinkę? Brednie dzibiesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Sandman' date='22.12.2008, 13:28' post='78467'] Żeś się chłopie wysilił z tym komentarzem ..... ale pewnie masz swoje lśniące BMW o wartości Tawrii albo Oltcita... [/quote traktorem jezdze buraku jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co , zagapił się na choinkę? Brednie dzibiesz!
NIE CHOINKE BALWANIE, TYLKO SYGNALIZACJĘ ŚWIETLNĄ, PEWNIE NIE WIESZ CO TO BO U WAS W ZACZOPKACH (PRZEPRASZAM ZACZOPKI) NIMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdże tam codziennie napisał:
NIE CHOINKE BALWANIE, TYLKO SYGNALIZACJĘ ŚWIETLNĄ, PEWNIE NIE WIESZ CO TO BO U WAS W ZACZOPKACH (PRZEPRASZAM ZACZOPKI) NIMA
Głupi z ciebie szczeniak. Choinka, to sygnalizacja swietlna, widać że BEMką jeździsz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupi z ciebie szczeniak. Choinka, to sygnalizacja swietlna, widać że BEMką jeździsz!
Pierwszo słyszę ale ok. Jak juz cos to suczka, bo baba jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie wstyd Wam takie komentarze wpisywać? To tragedia, która dotknęła i rodziny ofiar i współpracowników. Znałam tych ludzi, to miał być ich kolejny zwykły dzień w pracy. Czekali na święta spędzone z rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzynianka napisał:
a nie wstyd Wam takie komentarze wpisywać? To tragedia, która dotknęła i rodziny ofiar i współpracowników. Znałam tych ludzi, to miał być ich kolejny zwykły dzień w pracy. Czekali na święta spędzone z rodziną.
Wstydzić sie powinien ten który spowodował wypadek. Nie badź taka mądra. Współczuje ich rodzinom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam...tragedia.A mam pytanie czy to moze jechali astra pracownicy z banku w radzyniu podlaskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z jakiego banku ten przestawiciel z opla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw napisał:
Ciekawe z jakiego banku ten przestawiciel z opla?
Z BANKU SPOLDZIELCZEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu był wypadek z udziałem BWM i w Międzyrzecu Podlaskim również, czyżby co to miało być? Sam nie chciałbym mieć używane BWM, bo większość ma pretensję do kierowców, którzy posiadają BWM np. ja też, bo co by się stało gdyby jakiś idiota z BWM uderzył w mój samochód lub mnie? KIEROWCY Z BWM SA PRZECIĘTNYMI PIRATAMI DROGOWYMI, A CI, KTÓRZY MAJĄ DOŚWIADCZENIA I NIE POWODUJĄ WYPADKÓW PYTANIE NIE WSTYD WAM??? PYTANIE DO KIEROWCÓW BWM. Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...