Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek - cztery osoby nie żyją

Utworzony przez <^>@(^ ^)@<^>, 22 grudnia 2008 r. o 12:52
Straszne święta zgotował bandyta rodzinom ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie tam jeżdżę napisał:
WIEM DLACZEGO DOSZŁO DO WYPADKU, KILKA DNI TEMU ZAŁOŻONO TAM ŚWIATŁA. NA E 30 SYGNALIZACJA TO ŚREDNI POMYSŁ.
Dla informacji, wypadek nie byl w miejscu gdzie w ostatnich dniach zalozono sygnalizacje swietlna, wypadek byl na wezle krajowej dziewietnastki i miedzynarodowej dwójki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powtórzę sie bo pisałem to w Kurierze "Z tego, co widać to BMW jest na tymczasowych niemieckich tablicach. Pewnie koleś sprowadził tego staruszka z Niemiec i nie mógł się nim nacieszyć tak bardzo, że się przekręcił na tamten świat. Pewnie oponki były łyse jak kolano a szczęścicie z nowo zakupionego samochodu tak wielkie, że zjadło mu rozum. Cóż… współczuję wszystkim rodzinom ofiar tego wydatku. Pocieszające jest to, że dziennikarze o tym piszą, bo może, co poniektórzy pójdą po olej do głowy i się zastanowią jak się bezpiecznie jeździ...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął w tym wypadku teść mojego brata. Powiem tylko tyle. V-te nie zabijaj. ZWOLNIJ!! Wielu kierowców myśli że go to nie dosięgnie. A jednak. Tylko kto o takich tragediach myśli na drodze jesli liczy się dotarcie jak najszybciej do domu. Każdy z nas jeździ za szybko ale deb***izm niektórych kierowców jest nie do przebicia. Szczere kondolencje. Nie dajmy się zabić w tak łatwy sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Zamościu był wypadek z udziałem BWM i w Międzyrzecu Podlaskim również, czyżby co to miało być? Sam nie chciałbym mieć używane BWM, bo większość ma pretensję do kierowców, którzy posiadają BWM np. ja też, bo co by się stało gdyby jakiś idiota z BWM uderzył w mój samochód lub mnie? KIEROWCY Z BWM SA PRZECIĘTNYMI PIRATAMI DROGOWYMI, A CI, KTÓRZY MAJĄ DOŚWIADCZENIA I NIE POWODUJĄ WYPADKÓW PYTANIE NIE WSTYD WAM??? PYTANIE DO KIEROWCÓW BWM. Pzdr
deb***E TU ZGINął MóJ BRAT JESTESCIE BEZNADZIEJNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
deb***E TU ZGINął MóJ BRAT JESTESCIE BEZNADZIEJNI
Współczuje....znałam pasażera bmw. to straszne co się stało. My kierowcy nie zależnie od marki auta powinniśmy zdawać sobie sprawę że odpowiadamy za bezpieczeństwo też innych nie tylko nasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego oceniacie tego kierowce z BMW.Napewno nie chciał tego.Niemozna ocenic jak sie niewie jak było na prawdę. Jednakowo mógł Polonezem jechac. To jest tragedia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Straszne święta zgotował bandyta rodzinom ofiar.
beznadziejny/a jestes i GŁUPI. Aż żal mi cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Straszne święta zgotował bandyta rodzinom ofiar.
LUDZIE CZY WYŚCIE POWARIOWALI....NAJLEPIEJ GÓWNO WIEDZIEC I OSĄDZAC. KAZDY MOGŁ SPOWODOWAC TAKI WYPADEK ALE NAJPROSCIEJ JEST "STAC"Z BOKU I WYDAWAC WYROKI. TO TRAGEDIA .... DLA WSZYSTKICH!!!!! człowiek jest tylko człowiekiem i nie wam to osądzac. Nie oceniajcie bo mozecie sami kiedys zostac osądzeni. Nie ma regóły....jutro ty możesz(kazdy z nas) spowodowac nieszczecie,ZAPRUSZYC OGIEN CZY ZLE ZAKRECIC BUTLE Z GAZEM I TRACH....GOTOWE....ale to nie znaczy ze tego chcielismy. jestescie NIENORMALNI!!!! ŻAL:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
deb***E TU ZGINął MóJ BRAT JESTESCIE BEZNADZIEJNI
Na deb***izm nic nie poradzisz. Ale nie miej pretensji do marnych pisarzynów, tylko do Józefa K. Ludzie normalni są w tej tragedii i bólu z WAMI. Przeżyłem w rodzinie taki wypadek. BARDZO WSPÓŁCZUJĘ!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malina napisał:
Dlaczego oceniacie tego kierowce z BMW.Napewno nie chciał tego.Niemozna ocenic jak sie niewie jak było na prawdę. Jednakowo mógł Polonezem jechac. To jest tragedia .
38 letni facet, powinien juz byc na tyle rozsądny, aby wiedzieć, że 15 letnim złomem (jak by ten złom sie nie nazywał), nie wolno jechać szybciej jak 60 km/h. Jeżeli nie zdawał sobie z tego sprawy, to znaczy jednak powinien pozostać przy furmance. Jest to w pewnym sensie i jego tragedia zyciowa, bo miec do swojej smierci 4 osoby na sumieniu, nikomu nie mozna zazdrościć. Rodzina ma prawo go bronić, ale też powinna sobie zdawać sprawę, że kilka rodzin oraz znajomi tych rodzin, nigdy mu tego nie wybaczą i maja prawo pisać o nim w najgorszych słowach. Wolno im, bo w ich oczach ten kierowca jest pospolitym mordercą. Narzędzie zbrodni nie jest tu najwazniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
38 letni facet, powinien juz byc na tyle rozsądny, aby wiedzieć, że 15 letnim złomem (jak by ten złom sie nie nazywał), nie wolno jechać szybciej jak 60 km/h. Jeżeli nie zdawał sobie z tego sprawy, to znaczy jednak powinien pozostać przy furmance. Jest to w pewnym sensie i jego tragedia zyciowa, bo miec do swojej smierci 4 osoby na sumieniu, nikomu nie mozna zazdrościć. Rodzina ma prawo go bronić, ale też powinna sobie zdawać sprawę, że kilka rodzin oraz znajomi tych rodzin, nigdy mu tego nie wybaczą i maja prawo pisać o nim w najgorszych słowach. Wolno im, bo w ich oczach ten kierowca jest pospolitym mordercą. Narzędzie zbrodni nie jest tu najwazniejsze.
CO MA DO TEGO SAMOCHÓD,CZY JEST 15 CZY 25 LETNI NOWYM TEZ MOZNA SPOWODOWAC WYPADEK. LUDZIE JAKĄ FURMANKA....TO JEST NORMALNY FACET,MA RODZINE TROJE DZIECI I PRACE,PLANOWAŁ ŚWIETA,ROBIŁ ZAKUPY....jak kazdy z was. Stało sie to smutne i tragiczne dla rodzin ofiar ale on tego nie planował,nie chciał do cholery!!. JEST W SZPITALU W CIEŻKIM STANIE,PO OPERACJI...BYC MOZE(MAM NADZIEJE ZE NIE) ZE NIE ZOSTANIE KALEKA BO MA DLA KOGO ZYC. TAK...WIEM ON ŻYJE A TAMCI LUDZIE NIE,ALE NIE OSADZAJMY I SKAZUJMY. ŁĄCZE SIE W BÓLU Z RODZINAMI OFIAR[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna napisał:
CO MA DO TEGO SAMOCHÓD,CZY JEST 15 CZY 25 LETNI NOWYM TEZ MOZNA SPOWODOWAC WYPADEK. LUDZIE JAKĄ FURMANKA....TO JEST NORMALNY FACET,MA RODZINE TROJE DZIECI I PRACE,PLANOWAŁ ŚWIETA,ROBIŁ ZAKUPY....jak kazdy z was. Stało sie to smutne i tragiczne dla rodzin ofiar ale on tego nie planował,nie chciał do cholery!!. JEST W SZPITALU W CIEŻKIM STANIE,PO OPERACJI...BYC MOZE(MAM NADZIEJE ZE NIE) ZE NIE ZOSTANIE KALEKA BO MA DLA KOGO ZYC. TAK...WIEM ON ŻYJE A TAMCI LUDZIE NIE,ALE NIE OSADZAJMY I SKAZUJMY. ŁĄCZE SIE W BÓLU Z RODZINAMI OFIAR[*]
Widzę kobieto, że rozpacz odebrała ci rozsądne myslenie. Oczywiście, że wypadek można spowodować kazdym samochodem, ale na pewno szybciej jakims złomem. Gdy sie taki złom użytkuje, należy wziąć pod uwagę, że może zabraknąć umiejętności, aby takie coś opanować w newralgicznej sytuacji. Zabrakło facetowi rozsądku i pomyślunku i tego nie da się ukryć. Nie wiem, jak dlugo facet mial prawo jazdy i jak długo był kierowcą. Patrząc na zdięcie, wynika, że jakiś szrot ściągnął z zagranicy, jeszcze na niemieckich blachach, i rżnął chyba do Białej Podlaskiej to cudo oclić. No i sie przeliczył. Tragedia, ale każdy ma prawo nazwać go mordercą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzę kobieto, że rozpacz odebrała ci rozsądne myslenie. Oczywiście, że wypadek można spowodować kazdym samochodem, ale na pewno szybciej jakims złomem. Gdy sie taki złom użytkuje, należy wziąć pod uwagę, że może zabraknąć umiejętności, aby takie coś opanować w newralgicznej sytuacji. Zabrakło facetowi rozsądku i pomyślunku i tego nie da się ukryć. Nie wiem, jak dlugo facet mial prawo jazdy i jak długo był kierowcą. Patrząc na zdięcie, wynika, że jakiś szrot ściągnął z zagranicy, jeszcze na niemieckich blachach, i rżnął chyba do Białej Podlaskiej to cudo oclić. No i sie przeliczył. Tragedia, ale każdy ma prawo nazwać go mordercą.
MORDERCA JEST OSOBA KTÓRA PRZYSTAWIA KOMUŚ BRON DO GLOWY I POCIAGA ZA SPUST,TO BYŁ WYPADEK!!! NIE WIDZICIE ROZNICY,TYSIACE LUDZI PRZEKRACZA PREDKOSC,LAMIE PRZEPISY.....NIE ZAWSZE SIE UDAJE I WARTO O TYM PAMIETAC(niestety myslimy ze nas to nie dotyczy,ze takie rzeczy przytrafiaja sie innym.. NIE NAM.. i to bład) Dlaczego wiekszosc mysli ze ...sciagnal sobie gosc zloma i trach... Jechał do domu do rodziny...ciekawe jakby on tez zginal to kur....na kogo byscie pierd....... jestescie okropni. NAJWIEKSZA TRAGEDIE ...WIEM O TYM PRZEZYWAJA RODZINY OFIAR-Z CAŁEGO SERCA WSPÓŁCZUJE. ALE KTOS BEDZIE MUSIAL NOSIC TEN CIEZAR CAŁE ZYCIE,NIE WIEM JAK DLUGIE, OKAZE SIE W CIAGU NAJBLIZSZYCH DNI. GDYBY KTOS Z WASZYCH BLISKICH BYŁ NA MIEJSCU TEGO KIEROWCY....CO BYSCIE WTEDY CZULI.....ZYCZYLI BYSCIE MU TEGO SAMEGO....ZE SZKODA ZE I ON NIE ZGINAL. LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna napisał:
MORDERCA JEST OSOBA KTÓRA PRZYSTAWIA KOMUŚ BRON DO GLOWY I POCIAGA ZA SPUST,TO BYŁ WYPADEK!!! NIE WIDZICIE ROZNICY,TYSIACE LUDZI PRZEKRACZA PREDKOSC,LAMIE PRZEPISY.....NIE ZAWSZE SIE UDAJE I WARTO O TYM PAMIETAC(niestety myslimy ze nas to nie dotyczy,ze takie rzeczy przytrafiaja sie innym.. NIE NAM.. i to bład) Dlaczego wiekszosc mysli ze ...sciagnal sobie gosc zloma i trach... Jechał do domu do rodziny...ciekawe jakby on tez zginal to kur....na kogo byscie pierd....... jestescie okropni. NAJWIEKSZA TRAGEDIE ...WIEM O TYM PRZEZYWAJA RODZINY OFIAR-Z CAŁEGO SERCA WSPÓŁCZUJE. ALE KTOS BEDZIE MUSIAL NOSIC TEN CIEZAR CAŁE ZYCIE,NIE WIEM JAK DLUGIE, OKAZE SIE W CIAGU NAJBLIZSZYCH DNI. GDYBY KTOS Z WASZYCH BLISKICH BYŁ NA MIEJSCU TEGO KIEROWCY....CO BYSCIE WTEDY CZULI.....ZYCZYLI BYSCIE MU TEGO SAMEGO....ZE SZKODA ZE I ON NIE ZGINAL. LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy ty kobieto nie rozumiesz, że bronią moze być wszystko? Nie tylko pistolet, jak ci sie zdaje. Moze to tez byc zwykły kamień, kij, własna ręka, i samochód też. Nie ma tu zadnego usprawiedliwienia dla tego gościa. Może być jedynie zabójcą albo umyślnym, albo nie umyślnym. Dla zabitego i jego rodziny, nie sprawia to żadnej różnicy. On jest mordercą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ty kobieto nie rozumiesz, że bronią moze być wszystko? Nie tylko pistolet, jak ci sie zdaje. Moze to tez byc zwykły kamień, kij, własna ręka, i samochód też. Nie ma tu zadnego usprawiedliwienia dla tego gościa. Może być jedynie zabójcą albo umyślnym, albo nie umyślnym. Dla zabitego i jego rodziny, nie sprawia to żadnej różnicy. On jest mordercą.
TAK,TYLKO ZE KIJ,KAMIEN CZY REKE PODNOSISZ SWIADOMIE,ON WSIADL DO SAMOCHDU Z MYSLA ZE JEDZIE DO DOMU A NIE Z MYSLA ZEBY ZNISZCZYC KOMUS I SOBIE ZYCIE . TO CO TU WYPISUJECIE NIE ZWRÓCI NIKOMU ZYCIA....A TAK ŁATWO JEST PISAC JAK NAS TO NIE DOTYCZY... NIE DA SIE OPISAC BÓLU I UCZUC KTÓRE W NAS SA. WY MACIE SENSACJE....COS SIE DZIEJE.... NIEDAWNO ZABILI W HALASACH MŁODA DZIEWCZYNE OOOOOOO SENSACJA,TERAZ TO..... TO JEST LUDZKA TRAGEDIA KTORA WY SIE KARMICIE,DYSKUTUJECIE I OSADZACIE....MACIE TEMAT...PO PROSTU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie ze to dlatego że BMW. Co prawda marka BMW uchodzi za samochód z dobrym kopniakiem, ale sam samochód nie jedzie... Kierowcy dosiądą takie bestie i myślą że każda droga ich. Nie dotyczy to tylko ludzi jeżdżących BMkami, ale wszystkich, którzy mają dużo koni pod maską. Ważne jest aby odpowiednio używać tej mocy i nie "lecieć" ile tylko silnik da, szczególnie w takich warunkach jakie panowały w dniu tego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='smutna' date='23.12.2008, 15:38' post='78745'] TAK,TYLKO ZE KIJ,KAMIEN CZY REKE PODNOSISZ SWIADOMIE,ON WSIADL DO SAMOCHDU Z MYSLA ZE JEDZIE DO DOMU A NIE Z MYSLA ZEBY ZNISZCZYC KOMUS I SOBIE ZYCIE . TO CO TU WYPISUJECIE NIE ZWRÓCI NIKOMU ZYCIA....A TAK ŁATWO JEST PISAC JAK NAS TO NIE DOTYCZY... NIE DA SIE OPISAC BÓLU I UCZUC KTÓRE W NAS SA. WY MACIE SENSACJE....COS SIE DZIEJE.... NIEDAWNO ZABILI W HALASACH MŁODA DZIEWCZYNE OOOOOOO SENSACJA,TERAZ TO..... TO JEST LUDZKA TRAGEDIA KTORA WY SIE KARMICIE,DYSKUTUJECIE I OSADZACIE....MACIE TEMAT...PO PROSTU. [/qutoe] [Stop wariatom drogowym! Jak długo tacy nieodpowiedzialni ludzie będą niszczyć komuś i sobie życie? Przecież tym oplem mógł jechać każdy z nas. Jak to się stało, że zjechał na lewy pas? Zasnął? Zagapił się? Nieważne, doprowadził do czyjejś śmierci i to czterokrotnej. Okazał się nieodpowiedzialnym kierowcą. Mam nadzieję, że sąd nie pozwoli mu więcej usiąść za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprowadzony wózek, pewnie na handel to i trzeba było go wypróbować. Policja nic nie mówi na temat prędkości, ale 90 na takiej drodze to on z pewnością nie jechał. Żal za ofiarami tym większy, że przez czyjąś głupotę zginęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Zamościu był wypadek z udziałem BWM i w Międzyrzecu Podlaskim również, czyżby co to miało być? Sam nie chciałbym mieć używane BWM, bo większość ma pretensję do kierowców, którzy posiadają BWM np. ja też, bo co by się stało gdyby jakiś idiota z BWM uderzył w mój samochód lub mnie? KIEROWCY Z BWM SA PRZECIĘTNYMI PIRATAMI DROGOWYMI, A CI, KTÓRZY MAJĄ DOŚWIADCZENIA I NIE POWODUJĄ WYPADKÓW PYTANIE NIE WSTYD WAM??? PYTANIE DO KIEROWCÓW BWM. Pzdr
O czym wy piszecie. Z całym szacunkiem nie BMW ma najwięcej wypadków w polsce. Faktem też jest że to wina kierowcy a nie marki pojazdu. Ponadto BMW jest w gronie najbezpieczniejszych pojazdów. Popatrzcie tylko że z tych samochodów pomimo takich zniszczeń i prędkości można wyjsc z życiem. Oczywiście nie życzęnikomu takich przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...